FraMat napisał(a):

|
Holendrzy budowali styl przez cały czas pracy Roberta aż do czasu niespodziewanego zdobycia Mistrzostwa.
|
Nasza gra wyglądała tak samo przed i po zdobyciu Mistrzostwa czyli słabiutko, bez wyrazu... A tytuł zawdzięczaliśmy beznadziejnej formie konkurencji a nie naszej sile. Z tegorocznym Mistrzem sprawa będzie wyglądać podobnie bo zarówno Legia, Śląsk jak i Wisła, Polonia czy Lech grają totalny piach...
A czy Nasza polityka kadrowa przed i po Mistrzostwie aż tak bardzo się różniła? Dłuższe kontrakty podpisalismy z Wilkiem, Jovaniciem, Meliksonem, Pareiką i Genkovem, Jaliensem krótsze z Żurawiem, Sivakowem, Boukharim, Riosem. Po zdobyciu Mistrzostwa na dłużej związaliśmy się z Jovanowiciem a krótsze umowy podpisali Diaz, Lamey, Nunez czy Biton. Większej różnicy nie zauważam.