
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Dokładnie, pomijam sens, czas, to co mówił nasz prezio oszołom kilka czy kilkanaście dni temu ( w tym do nas na trybunach....). To, że jest małym człowiekiem i hipokrytą to już przy nim zostanie.
Ale sposób w jaki zwolnił Kazka, to nie powinno się na nim zostawić suchej nitki na trybunach i pokazał jakim człowiekiem jest. Niech Moskal może faktycznie jedzie w Bieszczady ( mam nadzieję, że przez najbliższe dwa lata ma za co żyć), bo szkoda żeby się kopał z takim gnojkiem i s....ielem. Z dala od tego syfu i bajora. W ten sposób ludzie dojrzali i z klasą nie postępują. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|