
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: K6
Offline |
#11
|
|
@PoloniaDumaStolicy
Proszę - uspokój się. Kibicujemy półprofesjonalnemu klubowi bez zaplecza i klarownej wizji przyszłości. KSP organizacyjnie leży i kwiczy. Kontraktujemy bramkarza, ale nikomu nie przychodzi do głowy przeprowadzenie badań medycznych... Rzecznik prasowy klubu prawie nigdy nie wie co powiedział właściciel, a w klubie nikt nie wie jakie są tego właściciela plany na najbliższe lata, a nawet na najbliższe dni... Cupiał nie zostawi Wisly, ITI Legii a Amica Lecha. My nie wiemy, czy w następnym wywiadzie Wojciechowski nie obwieści, że porzuca zabawę w piłkę. Wszystko w klubie zależy od tego, którą nogą wstał danego dnia prezes... Z takim "potencjałem" ten klub sukcesu nie osiągnie... |
|
|