
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Pro Publico Bono
Od: 08.2003
Offline |
#11
|
|
Na szczęście mu odpuścili. Ale tylko dzięki temu, że pół trybuny w tamtym kierunku się ruszyło a ochroniarz był jeden.
Akcja rozegrała się akurat kilka metrów ode mnie. ITI musi się czuć bardzo zagrożone, że walczy nawet z dziecięcymi obrazkami :/ Dziwnie ogląda się mecz bez dopingu. I współczuję kibicom Legii, którym pod koniec spotkania zostało już tylko śmiać się ze swoich grajków. Najbardziej podobało mi się gromkie OLE po udanych podaniach Legionistów oraz : " Nawet słynna Barcelona naszej Legii nie pokona " i zaraz potem " Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan " ![]() Ależ miałam satysfakcję oglądając tak wspaniale grającą Wisłę na Łazienkowskiej ! |
|
|

|
||||||
|
|