
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#691
|
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#692
|
|
Taki mały OT
Ale przynajmniej zdobyłeś 3 punkty za strzelca ![]() Mam nadzieję, że piłkarze tak samo jak na początku drugiej połowy siądą na Cracovię, bo jak widać zdaje to egzamin. Agresywna gra od początku meczu i będzie dobrze. Fajnie pograliśmy piłką co mnie mile zaskoczyło to prostopadłe piłki, które w naszym wykonaniu w tym sezonie oglądałem na prawdę rzadko i strzały z daleka też były, choć nie były one idealne. Druga bramka ustawiła nam spotkanie, jedyne nad czym ubolewam to ta skuteczność wiem, że to śmieszne ale stwarzamy sytuacje a nie zamieniamy tego na bramki ( Boguski, Małecki, Diaz) dobrze, że Brożek miał dobry dzień. Jakoś dziwnie mało widoczny Issa Ba, czy tylko w moim odczuciu czy w też to zauważyliście Jeszcze jakby Małecki z piłki stojącej umiał tak dośrodkować jak z w ''piłki w biegu'' to było by cudownie. Agresja, wola zwycięstwa, motywacja i jedziemy z Cracovią, tylko żeby piłkarze nie zlekceważyli rywali bądź co bądź po meczu ze słabą Legią, wszystko jest możliwe więc póki w piłka w grze grajmy o mistrzostwo bo nadal jesteśmy liderem tabeli i to od nas wszystko zależy.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 08.05.2010 o godz. 20:30.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#693
|
|
Mam w d.upie, że Legia była taka słaba, że Boguski nie strzelił, że grali bez kibiców, że Brożek mógł więcej, że liga słaba, że Christow nie grał, że komentatorzy w C+ mieli smutne miny
WYGRALIŚMY 3:0 NA ŁAZIENKOWSKIEJ I TO SIĘ TYLKO DZIŚ LICZY |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#694
|
Tak masz calkowita racje tylko dlaczego nie wspomnisz o kilku setkach ktorych nie strzelil? Zreszta tyczy to sie rowniez Boguskiego, Kirma i Małeckiego. Jak chcesz wypisywac jaki to wspanialy mecz rozegral Brozek to twoja sprawa. Tak Brozek jest bohaterem!! Co oczywiscie nie swiadczy o tym to zwyciestwo nie cieszy. Cieszy oczywiscie i to bardzo!! ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#696
|
|
Tak jak napisał KOMINEK, spekulacje na temat sytuacji w Legii i tym jak nasi zawodnicy nie mogli strzelać w sytuacjach niemalże 100% deprecjonują i tak niezły wyczyn na Łazienkowskiej.
![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline |
#697
|
|
http://www.weszlo.com/news/4927
Uwielbiam ten serwis. Powedzcie mi czy trzeba coś więcej o tym meczu powiedzieć? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#698
|
|
nie spodziewałem się wygranej Wisły ale wolę się ukorzyć niż mieć rację
ale z tak grającą Legią wstyd byłoby nie wygrać , widać jednak było duże zaangażowanie , nie poznałem tego zespołu , szkoda tylko że potrafimy się sprężyć na pretiżowe i ważne meczeBrożek pokazał na co go stać szkoda tylko ze tak późno , brakowało go chociażby tydzień temu ; Małecki denerwował mnie brakiem podawań do innych zawodników , że nie poda do Kirma nie zdziwiło nie wcale ale unikał też Alvareza , wolał strzelać niż podać , takie jego zachowania w****iają mnie bardzo , dzisiaj mecz mu wyszedł ale często utrudnia nam to grę , muszę przyznać że ta asysta przy 1. bramce robi wrażenie zastanawiam się czy niektórzy nie mają co robić podczas meczu tylko pisać na forum , zrozumiałbym jakies sensowne analizy na gorąco ale w większości postów było najwyżej pięć słów
Ostatnio edytowane przez madenn : 08.05.2010 o godz. 20:39.
|
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Offline |
#699
|
|
Mi żal jest Boguskiego, bo chłopak w piłkę grać potrafi, tylko teraz jest bez formy a grać musi bo Christov jest jeszcze w gorszej formie.
Mógłby to Heniek jakoś inaczej rozwiązać bo jeszcze Rafał się zablokuje jak Brożek w przymusie gry zanim zdąży w pełni dojść do formy po kontuzji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#700
|
|
Legia totalnie odpuściła to spotkanie. Tak jak kiedyś Wisła odpuściła i było 5:1 dla Legii. Ten mecz to żaden wyznacznik przed derbami. Jak Cracovia zagra agresywnie w pressingu - a na pewno tak zrobi - to wynik będzie sprawą otwartą. Zwycięstwo cieszy ale okoliczności nie mogły być bardziej sprzyjające. Martwi skuteczność bo co wyprawiał Boguski to był już szczyt. Z Cracovią spodziewam się podobnego meczu do tego z Koroną, tylko mam nadzieje z odwrotnym wynikiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#701
|
|
Tutaj najlepszy fragment z domieszką sarkazmu: weszlo.com napisał(a):
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#702
|
Kibic zawsze ocenia po ostatnim meczu, zgodnie z pilkarskim powiedzeniem o tym jaki jestes dobry. Nic nowego. Na dzisiaj komentarz to "brawo ****a i oby tak we wtorek i sobote". ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#703
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa
Offline |
#704
|
|
Jak dla mnie:
Issa Ba, gość zupełnie nie przygotowany na walkę, głupie straty podobnie jak we wcześniejszych meczach, zmiana na Jirsaka słuszna, tyle że za późno. Gość w tym momencie nadaje się na grę z ekipą murarzy, która lokuje dostęp do własnej bramki. Diaz jak zwykle walczy,tyle że jest niezbyt mądrym graczem. Kolejna słuszna zmiana.. Dlatego też WSP mistrz ![]()
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#705
|
|
Ta liga, to teatr absurdu, groteski i absolutnej żenady. Ktoś kto ma trochę dłuższy staż kibicowski niż 3 lata, i pamięta co znaczył kiedyś mecz z Legią na Łazienkowskiej nie ma prawa odczuwać żadnej satysfakcji. To co ITI zrobiło z Legią przez ostatnie lata przechodzi ludzkie pojęcie. Banda zwykłych frajerów mieniących się piłkarzami odarła naszą ekstraklasę zupełnie z emocji. Nie cieszy mnie zupełni takie pseudozwycięstwo przeciwko zwykłym figurantom, tak jak mam gdzieś tegorocznego mistrza polski. Po dzisiejszym dniu wnoszę o wykluczenie polskich zespołów z europejskich pucharów.
Przykre...A kiedyś człowiek żył tym tydzień przed i tydzień po. ![]()
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#706
|
|
Ehh nie mogę zgodzić. Moim zdaniem problem polega na tym, że Korona postawiła znacznie trudniejsze warunki niż Legia. Nasza gra jakoś specjalnie się nie różni... Owszem, było więcej zaangażowania bo... nóż na gardle. Ale derby to derby. Pasy zrobią wszystko dla swoich psiapsiółek z Wronek i nie odpuszczą tak jak Legia.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#707
|
|
Można mówić że Legia była w tym meczu dramatycznie słaba .. bo i była . Ale to Wisła ją do tego poniekąd zmusiła i w moim zdaniu rozegrała najlepszy mecz w tym sezonie ( bo i wielu ich nie było ) . Wkońcu wygrywanie na łazienkowskiej zdarza nam się średnio raz na 5 lat , do tego w takim stylu , cieszy niesamowicie .
Paweł Brożek dzisiaj zadziwił chyba sam siebie . Boguski pudłował fatalnie , chociaz nie wieszałbym na nim psów jak większośc , bo i na Brożku przed meczem wieszano , więc więcej optymizmu ludziska ;] Z Craxą będzie mecz trudniejszy , ale wierzę że wygramy . To nasz obowiązek , a zawodnicy wygrywajac wysoko zmazali by czesciowo porażke z jesieni . Porażke z Legią już zmazali . To spotkanie będzie pamietne na lata . |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#708
|
|
![]() Ja kibicuje Wiśle od 10 lat i jakoś potrafiłem się cieszyć z dzisiejszego triumfu - Legia jest słaba, ale nie przeszkodziło jej to zlać nas w listopadzie. W dodatku jesteśmy pierwszym zespołem od 10 lat, który potrafił pokonać ich trzema bramkami na ich boisku. Wiadomo, że poziom ligi jest tragiczny, ale jednak zwycięstwa cieszą, bo zbliżają nas do mistrzostwa, które niekórzy zaczna doceniać chyba dopiero wtedy jak je utracimy. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#709
|
|
kapitalny mecz w wykonaniu Wisełki! mnóstwo sytuacji podbramkowych ambitna gra... ahh chciałbym widzieć taką Wisełkę w pucharach... pozostały 2 mecze, chłopaki muszą się postarać by 15 maja cieszyć się z mistrzostwa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#710
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#711
|
|
A gdzie ja napisałem, że my jesteśmy mocniejsi? Lech, Legia i Wisła są tak samo słabe. Nie piłkarsko ale mentalnie. Gra tych drużyn to ciągła sinusoida. Kompromitacja, zryw, kompromitacja, zryw. I tak w kółko. Czuje się po prostu oszukiwany przez ćwierćinteligentów, którzy zarabiają krocie a nie wykazują elementarnych zasad profesjonalizmu. Coś w tym sezonie we mnie pękło. Nie potrafię się tym emocjonować. A zaczęło się wszystko na pewnym zapyziałym sektorze pewnego nadbałtyckiego kraju. Po prostu, władze kogoś z tej trójki muszą powiedzieć dość a reszta za nimi pójdzie. Olewasz? 50 % kontraktu w dół albo do widzenia. Jeżeli dalej Polska piłka będzie pod dyktatem niedorozwiniętych gwiazdek to co roku kluby będą kompromitować się w pucharach a reprezentacja wyprzedzać San Marino. A ty się będziesz emocjonował, tylko w końcu kiedyś też się zastanowisz czy ktoś czasem nie tyle nie robi z ciebie idioty co ostentacyjnie pluje ci w twarz.
![]()
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#712
|
|
W drugiej połowie była jedna ciekawa sytuacja. Po jakiejś chyba nie do końca pewnej interwencji Juhu, Mały prawdopodobnie zaczął coś narzekać i cisnąć po Marcinie. Skad taki domysł ? Zbliżenie kamery na Juszczyka i dosyć dobrze słyszalne (z racji braku dopingu) słowa : "Mały ku*wa zamknij sie" czy coś w tym stylu. Zauważył to ktoś z Was ? Może jużktoś o tym pisał ale nie wiem bo nie czytałem
![]() ![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#713
|
|
Nie zauwazylem.. niektorzy juz maja jakas obsesje na tym punkcie.. i slysza to co chca slyszec.. zostawcie to weszlo, ich rola jest lampienie sie w telewizor podczas meczow Wisly i z ruchow warg domyslac sie co kto powiedzial zeby moc pozniej obwiescic calemu swiatu ze pilkarz przeklnal podczas gry
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.05.2010 o godz. 22:30.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#714
|
![]() ![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#715
|
Mały pozwolił na centrę z prawej flanki. Balon leciał przez kilka sekund a Juszczyk ( podobno oświetlony przez bijące w gały słoneczko ) nie zdołał oderwać się od ziemi. Sytuację wyjaśnił Pablo czupryną wybijając skórę na kornera. Po tym zoom na naszego GK i dało się usłyszeć kilka słów obraźliwych adresowanych do Patryka M. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#716
|
|
A co działo się dziś na trybunie bo oglądając w TVP2 w pewnym momencie było słychać dość długie „zostaw kibica „ a potem „ITI spi.... „ . Prawda to że ochrona wywalała ludzi za napisy KONIEC ITI na kurtkach kibiców.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#717
|
|
Panowie nareszcie wygralismy na Lazienkowskiej i to sie liczy.
Osobnym tematem sa trybunyitd,Przy takiej atmosferze i tej ciszy wspolczuje pilkarzom,i kibicom bo walczą o swoje i zycze im zwycietwa nad okupantem spod szyldu ITI. Nasza gra wygladała nareszcie tak ze widac to bylo juz po 5 minutach ze jest jakis pomysl i chęć.Czyli to czego z Korona nie bylo... Sytuacje powiinismy wykorzystywac ,choc tak słabej Legii snujacej sie po murawie to ja nie wdzialem dawno. Niby szlagier a wyszlo jak wyszlo ,oczywiscie ciesza 3 punkty bo Amika od razu nam odpowiedziała. Teraz juz tylko zmieść z powierzchni ziemi zydowstwo i juz bedzie trzeba zrobic tylko mał kroczek. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#718
|
|
Wyszperałem coś w komentarzach na Legijnych stronach.
Jakiś ojciec posadził na barana synka z kartką prawdopodobnie przypiętą na plecach z przekreślonym napisem ITI i ochrona się doczepiła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#719
|
|
Teraz z Cracovią trzeba wygrać i już mały kroczek do mistrza. Tak właśnie myślałem że lokomotywa jak co roku będzie "jechała na majstra" ale w ostateczności Wisła wykaże się większym doświadczeniem jeśli chodzi o grę z nożem na gardle i dodryfuje do mistrzostwa.
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#720
|
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|