
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#661
|
|
ja bym powiedział az dwa zwyciestwa....
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2010
Skąd: PIASTÓW
Offline |
#662
|
|
wreszcie widać poprawę, oby derby były równie piękne!
![]() -XIV- |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Offline |
#663
|
|
Ja tu się łudziłem, że przy ich padlinowatej defensywie będzie wymęczone 1:0 dla nas, a tu taka miła niespodzianka. Chciałbym się zawsze tak mylić.
![]() Na ogromny plus Brożek za przełamanie i Mały, który dzisiaj ośmieszał defensywę Legii. Tradycyjnie dobry mecz Marcelo i Sobola. Boguski niech się zajmie tym co potrafi najlepiej czyli asystowaniem bo snajper z niego taki jak ze mnie baletnica. Tym meczem zamknęliśmy mordy wszystkim, którzy twierdzili, że nie zasłużyliśmy na mistrza w tym sezonie. Pokazaliście jaja Panowie i oby tak dalej. Przy pomyślnych wiatrach po debrach będziemy mogli świętować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#664
|
|
W myśl pewnego artykułu napisze : moga wygrać każdy mecz 10 - 0 i tak chuja im to da
A poza tym mysle że w nastepnej kolejce wszystko sie rostrzygnie. Ruch ukąsi ten klub z wronek z siedziba w poznaniu i Wisła ogra craxe i dobranoc. ![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#665
|
|
Dziś można pogratulować naszym piłkarzom zaangażowania i determinacji, nieco ironicznie zauważając, że profesjonalizm i pobierane pensje zobowiązują ich do niej częściej niż raz, dwa razy na rundę. Oczekuję, że po tak wielu nauczkach, ta "para" nie zejdzie z nich w dwóch najbliższych kolejkach - oba mecze, z Cracovią i Odrą trzeba wygrać, a łatwo na pewno nie będzie. Te drużyny w przeciwieństwie do Legii podejmą walkę.
Gratulacje też dla Kasperczaka, który pokazał, że jednak nadal jest świetnym trenerem, potrafiącym właściwie ustawić zespół taktycznie i "przeczytać" rywali. Aby jednak nie tracić kontaktu z rzeczywistością i nie zaciemniać pełnego obrazu gry i wartości naszej obecnej drużyny, trzeba zauważyć, że Legia dziś prawie na wszystko im pozwalała, w ogóle nie podjęła wspomnianej walki. W tym kontekście smuci skuteczność, szczególnie Boguskiego i jego reakcje pod bramką rywali. Zmarnował aż trzy przynajmniej 100% sytuacje, a moment, w którym nie trafił do prawie pustej bramki z paru metrów, zakrawa na kpinę. Wtedy kolejny raz pokazał, że jest "przypadkowym", a nie klasowym napastnikiem. Dziwię się, że po tym popisie Kasperczak natychmiast nie wyrzucił go z boiska, wpuszczając Hristowa. Duże brawa należą się naszej obronie, za solidną postawę. Juszczyk na szczęście tym razem kompletnie nie musiał absolutnie niczym się "wykazywać" - i pewnie dlatego mamy "zero z tyłu". Ba rozczarował, szczególnie w walce fizycznej z rywalami. Małecki musi więcej myśleć, grać z głową. Teraz Cracovia. Musi być zwycięstwo! Nie wolno im tego wszystkiego zaprzepaścić. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#666
|
|
Swoją drogą Bułgar musi być w katastrofalnej formie skoro trener nie wpuszcza go nawet na kilka minut na boisko czyżby kolejny "trafiony" transfer naszych działaczy. Trudno liczyć na dobre transfery w przyszłości jeżeli jedynym naszym skautem jest Kapka - kto potencjalnych kandydatów do gry szuka dla naszego klubu bo w Polsce takowych zawodników praktycznie nie ma obecnie do wzmocnienia nas (za drodzy do prezentowanych umiejętności).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#667
|
|
Mecz nie olśnił, ale zwycięstwo nad odwiecznym rywalem na jego stadionie i bardzo potrzebne nam 3 pkt bardzo! Brawo Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#668
|
|
Paweł Brożek strzelając na 3-0 , zdobył setną bramke w Wisle Kraków.
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#669
|
|
komu to miałem flaszke stawiać za wyśniony wynik ? :]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#670
|
|
A jednak potrafią zagrać dobry mecz jak są pod ścianą.Brawo,brawo i jeszcze raz brawo.Miło było patrzeć na tak grającą Wisłę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#671
|
|
Dziś graliśmy ze 'zmotywowaną inaczej' Legią. We wtorek zagramy z naprawdę zmotywowaną Craxą. Oby dzisiejszy hurra optymizm nie sprawił, że nasi piłkarze stwierdzą, że Craxę rozjadą samym wejściem na boisko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#672
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#673
|
|
Dziwnie się ten mecz oglądało. Niby szlagier, niby sporo okazji stwarzaliśmy, niby pewnie kontrolowaliśmy mecz, ale jakiś niedosyt pozostał.
Za łatwo przyszło to zwycięstwo ... ![]() Ale już odrzucając malkontenctwo. Pamiętacie 1-5 za Kasperczaka? Z Żurawskim, Szymkiem etc. w składzie? Byliśmy już wtedy majstrem zdaje się, nasi pokpili sprawę, zagrali bez zęba w przeciwieństwie do L. Wtedy byliśmy frajerami. Dziś Wisła zlała frajerów. P.S. Słowo odnośnie Issy Ba. Nie przekonuje mnie. Niby spokojny, potrafi piłkę rozdzielić, ale wolny przeraźliwie :/ ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#674
|
|
Żydków zdecydowanie zlekceważyć nie można bo efekt może być taki jak przed paroma miesiącami, natomiast nie zgodzę się z faktem że Legia odpuściła. Legia walczy o puchary i dzisiejsza porażka konkretnie zmniejszyła ich szanse na przeskoczenie Ruchu, a brak pucharów na otwarcie stadionu to katastrofa dla tego klubu, tym bardziej że zapowiadali wielkie wzmocnienia po sezonie.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#675
|
|
Broziu już setka powiadacie... Ja też się zastanawiałem mial chyba 96 czy 97 goli przed meczem z legią... dojedzie do 200 wierze w to ^^
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#676
|
|
powtorze jeszcze raz. Czy czesc z tych ktorzy teraz pieja z zachwytu nad Wisła i Brozkiem a tydzien temu jechali po Wisle i Brozku jest w stanie przyznac sie do bledu, do swoich "choragiewialnych" zachowan? A jak za 3 dni przegramy to znowu bedziecie wyzywac Wisle i Brozka? Gdzie macie honor? Jestescie kibicami sukcesu?
EDIT Nie chodzi o to ze sie czepiam **** wie dlaczego. Po prostu to co sie dzieje co jakis czas na tym forum to jest czysta kpina. Co mecz to czesc osob zmienia swoje zdanie na temat Wisły o 180 stopni! Czykiedys forum dojrzeje do tego zeby powiedziec NIE takim frajerskim zachowaniom? ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#677
|
|
Cytat:
To wg. Ciebie lepiej jest, bym pial z zachwytu nad zawodnikiem, ktory gra ponizej oczekiwan? Nie daje sie nagrod za zaslugi. Musi pokazac na boisku, gdyz kibice tego wymagaja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#678
|
|
Ok, to zachowaj swoje stanowisko na temat Brozka dla siebie a nie na forum zbiera sie setka narzekaczy i placza i wyzywaja i Bog wie co a za 5 dni go po jajach całuja. A za 3 dni moze znowu beda go wyzywac. To jest ok zachowanie? To jest zachowanie godne kibica ktory powinien byc zawsze wierny druzynie? Nie to jest zachowywanie sie jak cip.a. Jak jest zle to sie obraza na caly swiat a jak jest dobrze to kibc sukcesu pierwszy do swietowania mistrzostwa. Pozdrawiam
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#679
|
|
Z jednej strony wysoka wygrana cieszy, ale nie czuję jakiejś szczególnie dużej pewności, że pewnie wygramy dwa pozostałe mecze. O ile defensywa i gra w odbiorze funkcjonowały dobrze to z atakiem wciąż mamy duże problemy. Ile z klarownych sytuacji Wisły kończyło się strzałami w światło? Co trzecia? Patrząc na zawodników ofensywnych po tym meczu chyba tylko o Brożku można powiedzieć, że jest w dobrej formie, a przecież on też zmarnował dwie świetne sytuacje. Ani z Cracovią, ani z Odrą nie będzie można zagrać na luzie, bo z nimi najprawdopodobniej nie będziemy mieli tylu okazji na zdobycie gola.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#680
|
|
Myślę, że mógłbyś warzyć swoje słownictwo, nie wiem czemu żaden z modów nie reaguje, nie dobrze się robi jak się czyta takie wypociny obrażające innych. Paweł Brożek i tyle, odblokował się chłopak w ważnym momencie, choć dalej uważam że to nie jest szczyt jego formy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#681
|
|
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!
jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek) Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce. Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo. ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#682
|
|
Mecz był nudny. Legia nic nie grała bo piłkarze nie mieli o o grać. Wg mnie piłkarze Legii chcieli na odejście zagrać na nosie tym wszystkim którzy mówią o wielkich transferach Legii w przyszłym sezonie.
Nasi bawili się momentami z Legią jak kot z nadjedzoną myszą. Duży plus za skuteczność, choć przy tylu okazjach wynik 5:0 powinien być absolutnym minimum. Bardzo dobra gra obrony (a w zasadzie całego zespołu w obronie). Super gra Pawła. Wreszcie pokazał na co go stać. Tylu strzałów co dzisiaj nie oddał chyba we wszystkich wiosennych meczach. Minus dla Małego (za samolubność w chęci zdobycia bramki "na siłę") oraz dla Boguskiego który po raz kolejny pokazał, że jest bez formy. Nie chodzi tylko o zmarnowane setki ale za całokształt gry. Jeśli utrzymamy taki styl i skuteczność to mamy mistrza w kieszeni. Oby tylko nasi zawodnicy nie dopisywali sobie trzech punktów przed każdym meczem z automatu bo mogą się przejechać |
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#683
|
Po meczu który wygrywamy 3-0 zawsze znajdą sie osoby które muszą sie do czegoś przypieprzyć ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#684
|
|
Wiedzialem ze tak bedzie po meczu w ktorym Brozek strzeli 3 bramki zostanie uznany za bohatera!!
Na szacunek zasługuje sie gra w calym sezonie a nie w jednym meczu! jak mu nie wystarcza ze gra dla Wisły to niech gra dla pieniedzy i to niemalych ktore dostaje! Ciekawe co powiesz jak nam znowu zabraknie 3ptk z meczu z Korona? pfu pfu pfu bo zapesze ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#685
|
(Bez urazy) ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#686
|
|
To powiedz lepiej zachwycac sie jednym meczem i wychwalac go (Brożka) za bramki?
Przypomnij sobie caly sezon gdzie wtedy byl snajper Brozek? gdzie byl jak przyjechali go ogladac-chodzil po boisku i bal sie zagrac pilke bo by go jeszcze kupili a po 5 meczach zasiadlby w lozy honorowej czyli na lawie i by mial kariere skonczona! Pewnie cieszyc sie trzeba ale trzeba byc troche obiektywnym! ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#687
|
|
Kurde, liczyłem na 0:6 :(
![]() Nasi atakerzy to jednak są tacy dobrzy samarytanie. Bo mogło być to 4-0, 5-0 easy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.05.2010 o godz. 20:19.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#688
|
|
Ale to było dobre
Dobrze, że Brożek miał swój dzień, bo po tych zmarnowanych sytuacjach miałbym duży niedosyt. Podobało mi się w tym meczu, że w końcu u naszych było widać walkę i pressing. P.S. Ciekawe czy Paweł dostanie jakąś premie za hattricka. Ostatni raz chyba go ustrzelił w 2005 w meczu z Amicą ![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#689
|
Są inne tematy i tam pisz "obiektywny" kolego jaki to Brożek słaby, tu skup się na tym JEDNYM MECZU. Po prostu odpuść sobie bo tylko w****iasz. PS Brożek zagrał świetny mecz - bohater spotkania ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#690
|
|
Gratulacje dl piłkarzy za upokorzenie Legii, dawno nie cieszyłem się tak po końcowym gwizdku. Teraz czas na derby, a przy naszym zwycięstwie i odrobinie szczęścia możemy wywalczyć MP. Pokonanie parchów, zdobycie mistrzostwa na "ich" stadionie byłoby bezcenne. Pamiętając mecze z Arką czy ostatni z Koronę podchodzę spokojnie derby to derby nikomu nie trzeba przypominać, że to nie jest zwykły ligowy mecz. Wierzę jednak w korzystny obrót sprawy.
Ps. Skorża w Legii (za weszło i goool) ciekawe może teraz my będziemy seryjnie wygrywać z nimi. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|