The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#661
Stary 08.05.2010, 18:05
ja bym powiedział az dwa zwyciestwa....
Odpowiedz cytując
konfederat
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: PIASTÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 08.05.2010, 18:06
wreszcie widać poprawę, oby derby były równie piękne!
-XIV-

Odpowiedz cytując
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#663
Stary 08.05.2010, 18:07
Ja tu się łudziłem, że przy ich padlinowatej defensywie będzie wymęczone 1:0 dla nas, a tu taka miła niespodzianka. Chciałbym się zawsze tak mylić.
Na ogromny plus Brożek za przełamanie i Mały, który dzisiaj ośmieszał defensywę Legii. Tradycyjnie dobry mecz Marcelo i Sobola. Boguski niech się zajmie tym co potrafi najlepiej czyli asystowaniem bo snajper z niego taki jak ze mnie baletnica.
Tym meczem zamknęliśmy mordy wszystkim, którzy twierdzili, że nie zasłużyliśmy na mistrza w tym sezonie. Pokazaliście jaja Panowie i oby tak dalej. Przy pomyślnych wiatrach po debrach będziemy mogli świętować.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#664
Stary 08.05.2010, 18:07
W myśl pewnego artykułu napisze : moga wygrać każdy mecz 10 - 0 i tak chuja im to da

A poza tym mysle że w nastepnej kolejce wszystko sie rostrzygnie. Ruch ukąsi ten klub z wronek z siedziba w poznaniu i Wisła ogra craxe i dobranoc.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#665
Stary 08.05.2010, 18:09
Dziś można pogratulować naszym piłkarzom zaangażowania i determinacji, nieco ironicznie zauważając, że profesjonalizm i pobierane pensje zobowiązują ich do niej częściej niż raz, dwa razy na rundę. Oczekuję, że po tak wielu nauczkach, ta "para" nie zejdzie z nich w dwóch najbliższych kolejkach - oba mecze, z Cracovią i Odrą trzeba wygrać, a łatwo na pewno nie będzie. Te drużyny w przeciwieństwie do Legii podejmą walkę.

Gratulacje też dla Kasperczaka, który pokazał, że jednak nadal jest świetnym trenerem, potrafiącym właściwie ustawić zespół taktycznie i "przeczytać" rywali.

Aby jednak nie tracić kontaktu z rzeczywistością i nie zaciemniać pełnego obrazu gry i wartości naszej obecnej drużyny, trzeba zauważyć, że Legia dziś prawie na wszystko im pozwalała, w ogóle nie podjęła wspomnianej walki.

W tym kontekście smuci skuteczność, szczególnie Boguskiego i jego reakcje pod bramką rywali. Zmarnował aż trzy przynajmniej 100% sytuacje, a moment, w którym nie trafił do prawie pustej bramki z paru metrów, zakrawa na kpinę. Wtedy kolejny raz pokazał, że jest "przypadkowym", a nie klasowym napastnikiem. Dziwię się, że po tym popisie Kasperczak natychmiast nie wyrzucił go z boiska, wpuszczając Hristowa.

Duże brawa należą się naszej obronie, za solidną postawę. Juszczyk na szczęście tym razem kompletnie nie musiał absolutnie niczym się "wykazywać" - i pewnie dlatego mamy "zero z tyłu". Ba rozczarował, szczególnie w walce fizycznej z rywalami. Małecki musi więcej myśleć, grać z głową.

Teraz Cracovia. Musi być zwycięstwo! Nie wolno im tego wszystkiego zaprzepaścić.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#666
Stary 08.05.2010, 18:19
Swoją drogą Bułgar musi być w katastrofalnej formie skoro trener nie wpuszcza go nawet na kilka minut na boisko czyżby kolejny "trafiony" transfer naszych działaczy. Trudno liczyć na dobre transfery w przyszłości jeżeli jedynym naszym skautem jest Kapka - kto potencjalnych kandydatów do gry szuka dla naszego klubu bo w Polsce takowych zawodników praktycznie nie ma obecnie do wzmocnienia nas (za drodzy do prezentowanych umiejętności).
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 08.05.2010, 18:26
Mecz nie olśnił, ale zwycięstwo nad odwiecznym rywalem na jego stadionie i bardzo potrzebne nam 3 pkt bardzo! Brawo Wisła!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#668
Stary 08.05.2010, 18:27
Paweł Brożek strzelając na 3-0 , zdobył setną bramke w Wisle Kraków.

Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#669
Stary 08.05.2010, 18:30
komu to miałem flaszke stawiać za wyśniony wynik ? :]
Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#670
Stary 08.05.2010, 18:31
A jednak potrafią zagrać dobry mecz jak są pod ścianą.Brawo,brawo i jeszcze raz brawo.Miło było patrzeć na tak grającą Wisłę.
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#671
Stary 08.05.2010, 18:36
Dziś graliśmy ze 'zmotywowaną inaczej' Legią. We wtorek zagramy z naprawdę zmotywowaną Craxą. Oby dzisiejszy hurra optymizm nie sprawił, że nasi piłkarze stwierdzą, że Craxę rozjadą samym wejściem na boisko.
Odpowiedz cytując
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#672
Stary 08.05.2010, 18:37
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek strzelając na 3-0 , zdobył setną bramke w Wisle Kraków.
Paweł Brożek strzelając na 2-0 , zdobył setną bramke w Wisle Kraków.
Ta na 3-0 to 101
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#673
Stary 08.05.2010, 18:39
Dziwnie się ten mecz oglądało. Niby szlagier, niby sporo okazji stwarzaliśmy, niby pewnie kontrolowaliśmy mecz, ale jakiś niedosyt pozostał.

Za łatwo przyszło to zwycięstwo ...

Ale już odrzucając malkontenctwo. Pamiętacie 1-5 za Kasperczaka? Z Żurawskim, Szymkiem etc. w składzie? Byliśmy już wtedy majstrem zdaje się, nasi pokpili sprawę, zagrali bez zęba w przeciwieństwie do L. Wtedy byliśmy frajerami. Dziś Wisła zlała frajerów.

P.S. Słowo odnośnie Issy Ba. Nie przekonuje mnie. Niby spokojny, potrafi piłkę rozdzielić, ale wolny przeraźliwie :/
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 08.05.2010, 18:42
fond napisał(a):Wyświetl post
Dziś graliśmy ze 'zmotywowaną inaczej' Legią. We wtorek zagramy z naprawdę zmotywowaną Craxą. Oby dzisiejszy hurra optymizm nie sprawił, że nasi piłkarze stwierdzą, że Craxę rozjadą samym wejściem na boisko.
Żydków zdecydowanie zlekceważyć nie można bo efekt może być taki jak przed paroma miesiącami, natomiast nie zgodzę się z faktem że Legia odpuściła. Legia walczy o puchary i dzisiejsza porażka konkretnie zmniejszyła ich szanse na przeskoczenie Ruchu, a brak pucharów na otwarcie stadionu to katastrofa dla tego klubu, tym bardziej że zapowiadali wielkie wzmocnienia po sezonie.

Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 08.05.2010, 18:50
Broziu już setka powiadacie... Ja też się zastanawiałem mial chyba 96 czy 97 goli przed meczem z legią... dojedzie do 200 wierze w to ^^
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 08.05.2010, 19:02
powtorze jeszcze raz. Czy czesc z tych ktorzy teraz pieja z zachwytu nad Wisła i Brozkiem a tydzien temu jechali po Wisle i Brozku jest w stanie przyznac sie do bledu, do swoich "choragiewialnych" zachowan? A jak za 3 dni przegramy to znowu bedziecie wyzywac Wisle i Brozka? Gdzie macie honor? Jestescie kibicami sukcesu?

EDIT
Nie chodzi o to ze sie czepiam **** wie dlaczego. Po prostu to co sie dzieje co jakis czas na tym forum to jest czysta kpina. Co mecz to czesc osob zmienia swoje zdanie na temat Wisły o 180 stopni! Czykiedys forum dojrzeje do tego zeby powiedziec NIE takim frajerskim zachowaniom?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 08.05.2010, 19:10
Cytat:
Nie chodzi o to ze sie czepiam **** wie dlaczego. Po prostu to co sie dzieje co jakis czas na tym forum to jest czysta kpina. Co mecz to czesc osob zmienia swoje zdanie na temat Wisły o 180 stopni! Czykiedys forum dojrzeje do tego zeby powiedziec NIE takim frajerskim zachowaniom?
Nie rozumiem. W ostatnich spotkaniach Brożek nie prezentował swoich możliwości, dlatego został skrytykowany. Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, to dostał gratulacje. Nie rozumiem.

To wg. Ciebie lepiej jest, bym pial z zachwytu nad zawodnikiem, ktory gra ponizej oczekiwan?
Nie daje sie nagrod za zaslugi. Musi pokazac na boisku, gdyz kibice tego wymagaja.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#678
Stary 08.05.2010, 19:14
Ok, to zachowaj swoje stanowisko na temat Brozka dla siebie a nie na forum zbiera sie setka narzekaczy i placza i wyzywaja i Bog wie co a za 5 dni go po jajach całuja. A za 3 dni moze znowu beda go wyzywac. To jest ok zachowanie? To jest zachowanie godne kibica ktory powinien byc zawsze wierny druzynie? Nie to jest zachowywanie sie jak cip.a. Jak jest zle to sie obraza na caly swiat a jak jest dobrze to kibc sukcesu pierwszy do swietowania mistrzostwa. Pozdrawiam
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#679
Stary 08.05.2010, 19:23
Z jednej strony wysoka wygrana cieszy, ale nie czuję jakiejś szczególnie dużej pewności, że pewnie wygramy dwa pozostałe mecze. O ile defensywa i gra w odbiorze funkcjonowały dobrze to z atakiem wciąż mamy duże problemy. Ile z klarownych sytuacji Wisły kończyło się strzałami w światło? Co trzecia? Patrząc na zawodników ofensywnych po tym meczu chyba tylko o Brożku można powiedzieć, że jest w dobrej formie, a przecież on też zmarnował dwie świetne sytuacje. Ani z Cracovią, ani z Odrą nie będzie można zagrać na luzie, bo z nimi najprawdopodobniej nie będziemy mieli tylu okazji na zdobycie gola.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 08.05.2010, 19:28
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
a ty co? aktywista? wal sie na ryj kolego!ciesz sie zwycięstwem a nie...

Myślę, że mógłbyś warzyć swoje słownictwo, nie wiem czemu żaden z modów nie reaguje, nie dobrze się robi jak się czyta takie wypociny obrażające innych.


Paweł Brożek i tyle, odblokował się chłopak w ważnym momencie, choć dalej uważam że to nie jest szczyt jego formy.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 08.05.2010, 19:28
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!

jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek)

Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce.

Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#682
Stary 08.05.2010, 19:28
Mecz był nudny. Legia nic nie grała bo piłkarze nie mieli o o grać. Wg mnie piłkarze Legii chcieli na odejście zagrać na nosie tym wszystkim którzy mówią o wielkich transferach Legii w przyszłym sezonie.
Nasi bawili się momentami z Legią jak kot z nadjedzoną myszą.
Duży plus za skuteczność, choć przy tylu okazjach wynik 5:0 powinien być absolutnym minimum.
Bardzo dobra gra obrony (a w zasadzie całego zespołu w obronie). Super gra Pawła. Wreszcie pokazał na co go stać. Tylu strzałów co dzisiaj nie oddał chyba we wszystkich wiosennych meczach.
Minus dla Małego (za samolubność w chęci zdobycia bramki "na siłę") oraz dla Boguskiego który po raz kolejny pokazał, że jest bez formy. Nie chodzi tylko o zmarnowane setki ale za całokształt gry.
Jeśli utrzymamy taki styl i skuteczność to mamy mistrza w kieszeni. Oby tylko nasi zawodnicy nie dopisywali sobie trzech punktów przed każdym meczem z automatu bo mogą się przejechać
Odpowiedz cytując
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#683
Stary 08.05.2010, 19:33
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!

jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek)

Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce.

Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo.
Wiedziałem że tak bedzie !!
Po meczu który wygrywamy 3-0 zawsze znajdą sie osoby które muszą sie do czegoś przypieprzyć
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#684
Stary 08.05.2010, 19:42
Wiedzialem ze tak bedzie po meczu w ktorym Brozek strzeli 3 bramki zostanie uznany za bohatera!!

Na szacunek zasługuje sie gra w calym sezonie a nie w jednym meczu! jak mu nie wystarcza ze gra dla Wisły to niech gra dla pieniedzy i to niemalych ktore dostaje! Ciekawe co powiesz jak nam znowu zabraknie 3ptk z meczu z Korona? pfu pfu pfu bo zapesze
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#685
Stary 08.05.2010, 19:44
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Wiedzialem ze tak bedzie po meczu w ktorym Brozek strzeli 3 bramki zostanie uznany za bohatera!!

Na szacunek zasługuje sie gra w calym sezonie a nie w jednym meczu! jak mu nie wystarcza ze gra dla Wisły to niech gra dla pieniedzy i to niemalych ktore dostaje! Ciekawe co powiesz jak nam znowu zabraknie 3ptk z meczu z Korona? pfu pfu pfu bo zapesze
Przestań jątrzyć - nawet po takim sukcesie zawsze ktoś pierdy puszcza
(Bez urazy)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#686
Stary 08.05.2010, 20:07
To powiedz lepiej zachwycac sie jednym meczem i wychwalac go (Brożka) za bramki?
Przypomnij sobie caly sezon gdzie wtedy byl snajper Brozek? gdzie byl jak przyjechali go ogladac-chodzil po boisku i bal sie zagrac pilke bo by go jeszcze kupili a po 5 meczach zasiadlby w lozy honorowej czyli na lawie i by mial kariere skonczona!
Pewnie cieszyc sie trzeba ale trzeba byc troche obiektywnym!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 08.05.2010, 20:09
Kurde, liczyłem na 0:6 :(



Nasi atakerzy to jednak są tacy dobrzy samarytanie. Bo mogło być to 4-0, 5-0 easy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.05.2010 o godz. 20:19.
..
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#688
Stary 08.05.2010, 20:10
Ale to było dobre
Dobrze, że Brożek miał swój dzień, bo po tych zmarnowanych sytuacjach miałbym duży niedosyt. Podobało mi się w tym meczu, że w końcu u naszych było widać walkę i pressing.
P.S. Ciekawe czy Paweł dostanie jakąś premie za hattricka. Ostatni raz chyba go ustrzelił w 2005 w meczu z Amicą
What's new?

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#689
Stary 08.05.2010, 20:16
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
To powiedz lepiej zachwycac sie jednym meczem i wychwalac go (Brożka) za bramki?
Przypomnij sobie caly sezon gdzie wtedy byl snajper Brozek? gdzie byl jak przyjechali go ogladac-chodzil po boisku i bal sie zagrac pilke bo by go jeszcze kupili a po 5 meczach zasiadlby w lozy honorowej czyli na lawie i by mial kariere skonczona!
Pewnie cieszyc sie trzeba ale trzeba byc troche obiektywnym!
Jest taki temat "Nasi piłkarze" Tam sobie pisz o "całokształtach" i ocenach za grę w całym sezonie. Tutaj jest wątek o meczu Legia Wisła. I dla przypomnienia wygraliśmy z Legią (nieważne jak słabą) na Łazienkowskiej po latach i to od razu 3 bramkami co nam się w erze Cupiała nie zdarzyło. Dotarło?

Są inne tematy i tam pisz "obiektywny" kolego jaki to Brożek słaby, tu skup się na tym JEDNYM MECZU. Po prostu odpuść sobie bo tylko w****iasz.

PS
Brożek zagrał świetny mecz - bohater spotkania
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#690
Stary 08.05.2010, 20:17
Gratulacje dl piłkarzy za upokorzenie Legii, dawno nie cieszyłem się tak po końcowym gwizdku. Teraz czas na derby, a przy naszym zwycięstwie i odrobinie szczęścia możemy wywalczyć MP. Pokonanie parchów, zdobycie mistrzostwa na "ich" stadionie byłoby bezcenne. Pamiętając mecze z Arką czy ostatni z Koronę podchodzę spokojnie derby to derby nikomu nie trzeba przypominać, że to nie jest zwykły ligowy mecz. Wierzę jednak w korzystny obrót sprawy.

Ps. Skorża w Legii (za weszło i goool) ciekawe może teraz my będziemy seryjnie wygrywać z nimi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:30.