
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#571
|
|
Dla mnie to żenada, zamiast Mączyńskiego mógł dać grać Christovowi, niech pokaże na co go stać. Żeby Christov nie skończył jak Micanski, który rozstrzelał się w drużynie która dała mu szansę...
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 08.05.2010 o godz. 16:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#572
|
i dobrze, kibice nie moga dac za wygrana.. to z zarzad ma z wyciagnietym jezorem jak pies przyjsc i przeprosic, bo to oni sa winni zniszczenia ruchu kibicowskiego na Legii ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#573
|
|
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.
Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3). |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#574
|
|
Ja wiem że liga jest masakrycznie słaba...ale jat to ****a jest możliwe że Legia jest 4 w tabeli
Gramy dziś zajebiste zawody!!!! |
|
|
|
Banita
Od: 05.2003
Offline |
#575
|
|
Gratulacje dla Wisły!!! Pojechaliście z tymi lamusami, którzy hańbią ten herb po całości! Ehhhh co się stało z tym klubem.......
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#576
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#577
|
|
To są emocje człowieku a nie czat. Czat to Ty robisz jak sekundę po danym meczu zakładasz temat o drugim meczu. Brawo Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#578
|
|
Czemu Wisła nie grałą tak z Koroną, byłby już mistrz...
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#579
|
|
Legię ominą Puchary w tym roku.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#580
|
|
Brawo, chyba nikt sie nie spodziewal, ze bedzie tak latwo i teraz w sumie pozostaje lekki niedosyt, ze nie wygralismy wyzej.
Nie popadajmy jednak w euforie Legia to najslabsza druzyna z jaka zmierzylismy sie na wiosne. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#581
|
|
Powinno byc 0-7.
I taki wynik sobie przypisuje ![]() dziekuje, dobranoc, acha mniej ten nonszalancji przy prowadzeniu w koncowce, bo to przez nia nie strzelamy goli zeby tylko jakims skautom nie przypadl do gustu Pawel , lapska precz ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#582
|
![]()
Ostatnio edytowane przez wisl@k_TS : 08.05.2010 o godz. 17:04.
![]()
the end
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#583
|
|
1) nie wiedziałem że to napisze ale czuje niedosyt
2) śmiem twierdzić że gdybyśmy wygrali z Koroną to nie podeszlibyśmy z taką k***ą do meczu. Nie ma tego złego 3) Boguski tragedia 4) Kirm - już wiem czemu on siedzi na ławie |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#584
|
|
Koniec meczu.Pełen szacun za dzisiejszy mecz.Jesteśmy na bardzo dobrej drodze.Legia nie stworzyła przez 90 min ani pół sytuacji!Ide na browar,czego sobie i Wam życzę!
MISTRZEM POLSKI JEST WISŁAAAAAA! WISŁA NAJLEPSZA JEST! WISŁĘ TRZEBA SZANOWAĆ WISŁĘ TEN NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!! LIDERA MAMY......ZA CHUJA GO NIE ODDAMY!!!!!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#585
|
|
Teraz czekam na wpisy fatalistów którzy wróżyli wielką porażkę na Łazienkowskiej
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#586
|
|
Paweł i cała drużyna
. Balem sie o ten mecz jak o zaden inny w tej rundzie,a tu prosze! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline |
#587
|
|
haha Szczesny mistrz cietej riposty ,jego teksty mnie rozwalaly ,
a komentator tez mocny "na stadionie Hutnika dawnej stolicy Polski" szkoda bo mozna bylo z 7 zalozyc Legie i wtedy dziekuje dobranoc te dwie setki na pusta to dramat ,biore dwie pierwsze osoby z ulicy i strzelaja bramki ![]()
.....
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2007
Offline |
#588
|
|
Wygraliśmy 3;0 a wy dalej lamenty że to tamto źle że wynik za mały.... Spoko mogło byc 6 ; 0 jest jak jest i jest super Na minus Boguski . ALE LUDZIE CIESZMY SIĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#589
|
najważniejsze 3 pkt i dobra gra naszych piłkarzy ( nie wszystkich).![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
#590
|
|
O sile dopingu kibiców Legii (a raczej jego braku) świadczą słyszane pod koniec meczu okrzyki "Paulina kocham cię, Paulina nie opuszczaj mnie"
![]() A co do meczu to serce się raduje, bo po meczu z Koroną można było się spodziewać wszystkiego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#591
|
|
Są źle przygotowani kondycyjnie i to wyszło w tamtym meczu. Dziś też - 65 minuta i nasi siedli.
A Brożek do ME... ![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#592
|
|
Legia w tym sezonie ma z 10 pkt. dzięki Musze, 10 dzięki "legendzie Legii". Oni powinni walczyć o utrzymanie.
PS. Kolega, który napisał, ze wygramy 0:7 miał rację. tak powinien wyglądać ten wynik - no, ale gra jeszcze w Legii Mucha... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#593
|
|
Paulina kocham Cie ! hahaha
Jest szansa jak nigdy,dwa mecze sie przylozyc i swietujemy ![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#594
|
|
Mówiłem panowie! WIERZYĆ!
Mimo wszystko, ja muszę chyba przetrzeć oczy... Brawo Panie Trenerze, Brawo piłkarze!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline |
#595
|
|
Wiadomo, że mogło być z 10:0 spokojnie, ale to nawet nie byłoby większej satysfakcji niż teraz, na pustym stadionie, z żenująco słabą Legią. Cieszy pewne zwycięstwo, 3 punkty, dobra gra i teraz nie wyobrażam sobie nic innego niż dwie wygrane w nastepnych kolejkach i feta na rynku za tydzień
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#596
|
|
a nie Halina?
![]() Co do meczu to miód malina, szkoda drugiej połowy bo słabsza w naszym wykonaniu, zawsze musimy taką mieć. Ale już nie narzekam tylko świętuję ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline |
#597
|
|
Do niektórych - nie narzekajmy, że Legia była tak słaba, a Wisła tak mocna. Ja nie mówię, żebyśmy nie wiadomo jak głaskali naszych ale 0:3 na Łazienkowskiej to na prawdę się nie często zdarza Cieszmy się ze zwycięstwa. Oczywiście nie można pochwalić np. Rafała Boguskeigo, bo to była istna porażka. Dzięki chłopaki za te 3:0
![]() MISTRZ MISTRZ NASZ TS ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#598
|
|
dawno nie widzialem tak slabej Legi Warszawa, Rybus jak to powiedzial ze on dzisiaj jacys ospali byli, nie chcialo im sie grac...
atmosfera tam na stadione <lol> wspolczuje pilkarzom dzis powinno byc z 5-0 cieszy ze Pawel dobrze zagral, Bogus z niego to nigdy nie bedzie snajpera, widac ze z Pawlem sie dobrze rozumia, ale Bogus dobrze dogrywa dzis conajmniej powinno byc z 5,6-0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#599
|
|
Sparing przy Łazienkowskiej.
Kilku piłkarzy powinno dostać porządne lanie w szatni (Boguski, Małecki, Kirm), bo wynik powinien być dwucyfrowy. Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa. Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#600
|
|
Przyznaję, nie wierzyłem.
Dziękuję Panowie, biję się w piersi! Mogło być z 6:0, 8:0...ale ważne 3 pkt! Lidera mamy!!! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|