The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#571
Stary 08.05.2010, 16:51
Dla mnie to żenada, zamiast Mączyńskiego mógł dać grać Christovowi, niech pokaże na co go stać. Żeby Christov nie skończył jak Micanski, który rozstrzelał się w drużynie która dała mu szansę...
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 08.05.2010 o godz. 16:54.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 08.05.2010, 16:52
massoud napisał(a):Wyświetl post
a to co kibice i działacze robią ze swoim fajnym stadionem i atmoferą to jest kompromitacja !

piłka nożna dla kibiców !!

i dobrze, kibice nie moga dac za wygrana.. to z zarzad ma z wyciagnietym jezorem jak pies przyjsc i przeprosic, bo to oni sa winni zniszczenia ruchu kibicowskiego na Legii
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#573
Stary 08.05.2010, 16:52
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.

Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3).


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#574
Stary 08.05.2010, 16:55
Ja wiem że liga jest masakrycznie słaba...ale jat to ****a jest możliwe że Legia jest 4 w tabeli?
Gramy dziś zajebiste zawody!!!!
Odpowiedz cytując
BANANWAWA
Banita
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 08.05.2010, 16:56
Gratulacje dla Wisły!!! Pojechaliście z tymi lamusami, którzy hańbią ten herb po całości! Ehhhh co się stało z tym klubem.......
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 08.05.2010, 16:56
prober napisał(a):Wyświetl post
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.

Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3).
a ty co? aktywista? wal sie na ryj kolego!ciesz sie zwycięstwem a nie...
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#577
Stary 08.05.2010, 16:57
prober napisał(a):Wyświetl post
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.

Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3).
To są emocje człowieku a nie czat. Czat to Ty robisz jak sekundę po danym meczu zakładasz temat o drugim meczu. Brawo Wisła!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 08.05.2010, 16:58
Czemu Wisła nie grałą tak z Koroną, byłby już mistrz...
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 08.05.2010, 16:59
Legię ominą Puchary w tym roku.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 08.05.2010, 16:59
Brawo, chyba nikt sie nie spodziewal, ze bedzie tak latwo i teraz w sumie pozostaje lekki niedosyt, ze nie wygralismy wyzej.
Nie popadajmy jednak w euforie Legia to najslabsza druzyna z jaka zmierzylismy sie na wiosne.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#581
Stary 08.05.2010, 17:00
Powinno byc 0-7.
I taki wynik sobie przypisuje
dziekuje, dobranoc, acha mniej ten nonszalancji przy prowadzeniu w koncowce, bo to przez nia nie strzelamy goli

zeby tylko jakims skautom nie przypadl do gustu Pawel , lapska precz
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 08.05.2010, 17:00
prober napisał(a):Wyświetl post
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.

Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3).
Prober, temat o derbach już założony?
Ostatnio edytowane przez wisl@k_TS : 08.05.2010 o godz. 17:04.
the end
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#583
Stary 08.05.2010, 17:01
1) nie wiedziałem że to napisze ale czuje niedosyt
2) śmiem twierdzić że gdybyśmy wygrali z Koroną to nie podeszlibyśmy z taką k***ą do meczu. Nie ma tego złego
3) Boguski tragedia
4) Kirm - już wiem czemu on siedzi na ławie
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 08.05.2010, 17:01
Koniec meczu.Pełen szacun za dzisiejszy mecz.Jesteśmy na bardzo dobrej drodze.Legia nie stworzyła przez 90 min ani pół sytuacji!Ide na browar,czego sobie i Wam życzę!
MISTRZEM POLSKI JEST WISŁAAAAAA!
WISŁA NAJLEPSZA JEST!
WISŁĘ TRZEBA SZANOWAĆ
WISŁĘ TEN NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!

LIDERA MAMY......ZA CHUJA GO NIE ODDAMY!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#585
Stary 08.05.2010, 17:01
Teraz czekam na wpisy fatalistów którzy wróżyli wielką porażkę na Łazienkowskiej
Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#586
Stary 08.05.2010, 17:02
Paweł i cała drużyna . Balem sie o ten mecz jak o zaden inny w tej rundzie,a tu prosze!
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#587
Stary 08.05.2010, 17:02
haha Szczesny mistrz cietej riposty ,jego teksty mnie rozwalaly ,
a komentator tez mocny "na stadionie Hutnika dawnej stolicy Polski"
szkoda bo mozna bylo z 7 zalozyc Legie i wtedy dziekuje dobranoc te dwie setki na pusta to dramat ,biore dwie pierwsze osoby z ulicy i strzelaja bramki
.....
Odpowiedz cytując
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#588
Stary 08.05.2010, 17:05
Wygraliśmy 3;0 a wy dalej lamenty że to tamto źle że wynik za mały.... Spoko mogło byc 6 ; 0 jest jak jest i jest super Na minus Boguski . ALE LUDZIE CIESZMY SIĘ !!!
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 08.05.2010, 17:05
najważniejsze 3 pkt i dobra gra naszych piłkarzy ( nie wszystkich).
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 08.05.2010, 17:06
O sile dopingu kibiców Legii (a raczej jego braku) świadczą słyszane pod koniec meczu okrzyki "Paulina kocham cię, Paulina nie opuszczaj mnie"


A co do meczu to serce się raduje, bo po meczu z Koroną można było się spodziewać wszystkiego.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#591
Stary 08.05.2010, 17:06
skeba napisał(a):Wyświetl post
Czemu Wisła nie grałą tak z Koroną, byłby już mistrz...
Są źle przygotowani kondycyjnie i to wyszło w tamtym meczu. Dziś też - 65 minuta i nasi siedli.

A Brożek do ME...

Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#592
Stary 08.05.2010, 17:07
Legia w tym sezonie ma z 10 pkt. dzięki Musze, 10 dzięki "legendzie Legii". Oni powinni walczyć o utrzymanie.

PS. Kolega, który napisał, ze wygramy 0:7 miał rację. tak powinien wyglądać ten wynik - no, ale gra jeszcze w Legii Mucha...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#593
Stary 08.05.2010, 17:08
Paulina kocham Cie ! hahaha

Jest szansa jak nigdy,dwa mecze sie przylozyc i swietujemy
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 08.05.2010, 17:08
Mówiłem panowie! WIERZYĆ!

Mimo wszystko, ja muszę chyba przetrzeć oczy...
Brawo Panie Trenerze, Brawo piłkarze!!!
Odpowiedz cytując
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#595
Stary 08.05.2010, 17:08
Wiadomo, że mogło być z 10:0 spokojnie, ale to nawet nie byłoby większej satysfakcji niż teraz, na pustym stadionie, z żenująco słabą Legią. Cieszy pewne zwycięstwo, 3 punkty, dobra gra i teraz nie wyobrażam sobie nic innego niż dwie wygrane w nastepnych kolejkach i feta na rynku za tydzień
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#596
Stary 08.05.2010, 17:09
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Paulina kocham Cie !
a nie Halina?

Co do meczu to miód malina, szkoda drugiej połowy bo słabsza w naszym wykonaniu, zawsze musimy taką mieć. Ale już nie narzekam tylko świętuję Mówiłem że będzie 3:0!
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 08.05.2010, 17:10
Do niektórych - nie narzekajmy, że Legia była tak słaba, a Wisła tak mocna. Ja nie mówię, żebyśmy nie wiadomo jak głaskali naszych ale 0:3 na Łazienkowskiej to na prawdę się nie często zdarza Cieszmy się ze zwycięstwa. Oczywiście nie można pochwalić np. Rafała Boguskeigo, bo to była istna porażka. Dzięki chłopaki za te 3:0

MISTRZ MISTRZ NASZ TS !
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 08.05.2010, 17:10
dawno nie widzialem tak slabej Legi Warszawa, Rybus jak to powiedzial ze on dzisiaj jacys ospali byli, nie chcialo im sie grac...
atmosfera tam na stadione <lol> wspolczuje pilkarzom
dzis powinno byc z 5-0
cieszy ze Pawel dobrze zagral, Bogus z niego to nigdy nie bedzie snajpera, widac ze z Pawlem sie dobrze rozumia, ale Bogus dobrze dogrywa
dzis conajmniej powinno byc z 5,6-0

Odpowiedz cytując
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 08.05.2010, 17:10
Sparing przy Łazienkowskiej.
Kilku piłkarzy powinno dostać porządne lanie w szatni (Boguski, Małecki, Kirm), bo wynik powinien być dwucyfrowy.
Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa.

Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#600
Stary 08.05.2010, 17:10
Przyznaję, nie wierzyłem.

Dziękuję Panowie, biję się w piersi!

Mogło być z 6:0, 8:0...ale ważne 3 pkt!

Lidera mamy!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43.