The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 26.03.2012, 02:16
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Pora dać szansę chłopakom z MESA. Jak już mówiłem mecz z Legią będzie dla nich nagrodą i wyróżnieniem. I tak już w lidze nic sensownego nie ugramy. Myślmy przyszłościowo. Najlepsi z MESA pewnie zostaną, w przeciwieństwie co do naszej najlepszej jedenastki.
Będę brutalny: lecz się, człowieku.

Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze.

Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim: za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników?

Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże.

Szkoda prądu...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 26.03.2012, 07:29
Zanim zaczniesz mnie kolego obrażać zastanów się o co chodzi w piłce młodzieżowej i juniorskiej. Mieliśmy według Ciebie super talenty bo wygrały MESA? A powiedz gdzie są mistrzowie Europy z 2001? Nie o wynik tu chodzi. Tak niestety myślano u nas. Sukcesem są zawodnicy, którzy zrobią karierę w dorosłej piłce. Sugerujesz, że w naszej drużynie nie ma ani jednego talentu. Tyle, że ja nie widzę różnicy między Czekajem a pozostałymi stoperami poza brakiem ogrania. On też grał w tej samej MESIE. Lepiej jednak ogrywać 29-letniego Paljicia. Sezon stracony. Nie ma różnicy, czy wystawimy jakiegoś jednego młodego gracza zamiast kogoś kto nie popisał się w tym sezonie. Piłka nożna to gra zespołowa.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 26.03.2012, 08:04
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Zanim zaczniesz mnie kolego obrażać zastanów się o co chodzi w piłce młodzieżowej i juniorskiej. Mieliśmy według Ciebie super talenty bo wygrały MESA? A powiedz gdzie są mistrzowie Europy z 2001? Nie o wynik tu chodzi. Tak niestety myślano u nas. Sukcesem są zawodnicy, którzy zrobią karierę w dorosłej piłce. Sugerujesz, że w naszej drużynie nie ma ani jednego talentu. Tyle, że ja nie widzę różnicy między Czekajem a pozostałymi stoperami poza brakiem ogrania. On też grał w tej samej MESIE. Lepiej jednak ogrywać 29-letniego Paljicia. Sezon stracony. Nie ma różnicy, czy wystawimy jakiegoś jednego młodego gracza zamiast kogoś kto nie popisał się w tym sezonie. Piłka nożna to gra zespołowa.

No to przecież nasi wychowankowie robią tę karierę - od drugiej ligi w dół.

A już powoływanie się na Czekaja jako przykład udanego wprowadzenia młodego gracza do Wisły zakrawa na żart. Jedyną "zaletą" obecnych graczy ME jest to, że są na tyle słabi, że nikt ich nie chce nawet wypożyczyć. Tracą więc czas u nas - oszukując kibiców, że potrafią grać i oszukując siebie, że odniosą kiedyś sukces w dorosłej piłce na poziomie wyższym niż regionalny.

A jeżeli sezon jest stracony, to zamiast orłów z Me wypuśćmy na boisko trampkarzy. Wynik będzie podobny, ale przynajmniej będzie weselej.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 26.03.2012, 08:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sędziowie moderują wyniki. Ten dzisiejszy błazen z sędziowania zrobił szopkę. Zieńczuk kopie w nogę Wilka i pada. Gdyby było odwrotnie (w polu karnym Ruchu) to pewnie Wilk dostałby jeszcze żółtą kartkę. Tydzień temu nie uznano nam prawidłowo zdobytej bramki w Bełchatowie. Dzisiaj załatwiono nas powtórnie. Ciekawe co wykręcą za tydzień ? To już nie jest gra to jest cyrk. Scenariusz ustalono już wcześniej a teraz tylko takie Marciniaki czuwają aby się spełnił.
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 26.03.2012, 08:26
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
Odpowiedz cytując
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 26.03.2012, 08:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
Przy bezbłędnym sędziowaniu po rundzie jesiennej bylibyśmy jeszcze niżej.
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 26.03.2012, 09:11
willow napisał(a):Wyświetl post
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Zdobycie mistrzostwa w tej lidze, to nie jest żaden wyznacznik potencjału zespołu, otarcie się o LM ? te już słynne 3 minuty, chyba za bardzo przysłoniły rzeczywisty obraz tej drużyny ale niech będzie że byli blisko LM. Tylko co z tego ? jak obecni Ci piłkarze nie prezentują sobą nic ! kompletnie nic


Kurz napisał(a):Wyświetl post
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.
nie do końca mnie zrozumiałeś, ja uważam że wystarczy mieć "średniej jakości" piłkarzy, którym po prostu będzie się chciało grać + trochę szczęścia i już można walczyć o MP, taka liga...
Ostatnio edytowane przez Luu... : 26.03.2012 o godz. 13:32.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 26.03.2012, 09:19
Luu... napisał(a):Wyświetl post
Zdobycie mistrzostwa w tej lidze, to nie jest żaden wyznacznik potencjału zespołu, otarcie się o LM ? te już słynne 3 minuty, chyba za bardzo przysłoniły rzeczywisty obraz tej drużyny ale niech będzie że byli blisko LM. Tylko co z tego ? jak obecni Ci piłkarze nie prezentują sobą nic ! kompletnie nic
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 26.03.2012, 10:00
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
To rozumiem i jak sądzę inni też rozumieją ale tu nie chodzi o ciułanie punktów tylko o wygrywanie meczy z powodu własnej gry.
Sędziowie robili i będą robić błędy więc chodzi o to, co zawsze Franek mówił - trzeba tak grać, żeby sędzie nie mógł wyniku wypaczyć.
A ten punkcik o którym piszesz (i te dwa Ruchu) to przez grzeczność nie napiszę gdzie mam przy takim sposobie (bo nie stylu przecież) gry.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 26.03.2012, 11:40
I jeszcze jedno. Jeśli ktoś uważa, że przegrywamy bo naszym zawodnikom brakuje zaangażowania i nie gryzą trawy to muszę was zmartwić. To nie jest takie proste. Żeby wygrywać w piłce nożne trzeba o wiele więcej niż zaangażowanie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 26.03.2012, 11:46
Trzeba wiedzieć co ma się grać to wtedy się gra lepiej bądź gorzej, a ja widzę jedną wielką improwizację. Gramy bez trenera.

Ja nie mam do nich pretensji za Ruch. Ja im nawet współczuje takiego Geniusza na ławce, który jedynego zawodnika, który cokolwiek może wymyślić,ot sam z siebie,sadza na ławie. Żal na to patrzeć.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 26.03.2012, 11:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Będę brutalny: lecz się, człowieku.

Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze.

Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim: za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników?

Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże.

Szkoda prądu...
To pójdźmy krok dalej. Mamy juniorów w półfinale MP. Może nie na Legię, bo na nich liczę ze piłkarzyki sie zepną, ale zostało jeszcze kilka meczów i można by młodych spróbować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 26.03.2012, 11:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.
Jak kibice mają szanować MP skoro nawet piłkarze mają w dupie ten tytuł? Wydawało się, że taki Śląsk ma go na wyciągnięcie ręki i co? Grajki kładą równo na to lagę... Będzie MP nie będzie... wszystko jedno. Niektórzy nawet grają jakby nim nie chcieli być bo trzeba się będzie tłuc w el. LM będąc z góry skazanym na niepowodzenie. Po co? Nie dość, że krótsze wakacje to potem jeszcze krytyka w prasie, że znowu polskie kluby słabe i że się znowu nie udało? Drugi sezon z rzędu MP nie dobije zapewne nawet do 60 pkt w sezonie... Wystarczy pewnie 57 pkt... Czyli bilans np. 19 wygranych i 11 porażek. Co to za mistrz?
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.03.2012 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 26.03.2012, 12:05
Arked napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno. Jeśli ktoś uważa, że przegrywamy bo naszym zawodnikom brakuje zaangażowania i nie gryzą trawy to muszę was zmartwić. To nie jest takie proste. Żeby wygrywać w piłce nożne trzeba o wiele więcej niż zaangażowanie.
Oczywiście, że potrzeba innych czynników, żeby wygrywać, ale zaangażowanie to podstawa szczególnie w naszej kopanej, gdzie wirtuozów techniki ze świecą szukać. Którzy z naszych nie kalkulują i idą do końca? Iliev? może Guła? Nunez? Na całą 11 widzę 3 Jovanovic, Wilk, Mały.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 26.03.2012, 12:08
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Nie o to chodzi. Trzeba rozdzielić dwie rzeczy. Naszą dramatyczną grę, która zwyczajnie nie przystoi i ustawianie wyników w lidze. W Gdańsku graliśmy podobną padakę tyle ze zamiast nas przekręcić to przekręcili Lechię. Dlaczego? Mam swoją teorię. Żeby śmichu warty trener Probierz mógł się pochwalić wynikiem, dostaliśmy karnego. Były tytuły w prasie "Probierz wygrywa" itd? W Lubinie był ewidentny karny na Bitonie przy 2:1 dla nas ? Ślepy był sędzia? Więc to że gramy pytę nie upoważnia sędziów żeby nas drukować.

Jak kiedyś grałeś w piłkę to wiesz ile sędzia może napsuć krwi. Nawet drużynie która dobrze gra. Co dopiero zbieraninie która kopie do przodu na aferę. Wystarczy ze gwizdnie raz czy drugi aut w drugą stronę, nie mówiąc o karnych z kapelusza czy kartkach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 26.03.2012, 12:15
Spójrzmy prawdzie w oczy. Przed nami w tym sezonie już tylko dwa istotne mecze.

Po pierwsze, nie dopuścić w piątek do kompromitacji z Legią.

Po drugie, a właściwie powinno być "po pierwsze i najważniejsze", ograć żydów w derbach.

Na ten moment nie wymagam od tej zbieraniny kopaczy absolutnie już nic ponad to co wyżej napisałem.

Co do Probierza, to dajcie sobie spokój póki co. Facet jest trenerem czwarty tydzień, a niektórzy już go zwalniają. Dajcie facetowi chwilę, niech dostanie wreszcie zawodników co nie tylko kopią się po czole, ale potrafią podać dokładnie na 10 metrów, z klepki, dośrodkować itd.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 26.03.2012, 12:17
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że potrzeba innych czynników, żeby wygrywać, ale zaangażowanie to podstawa szczególnie w naszej kopanej, gdzie wirtuozów techniki ze świecą szukać. Którzy z naszych nie kalkulują i idą do końca? Iliev? może Guła? Nunez? Na całą 11 widzę 3 Jovanovic, Wilk, Mały.
Nie odstajemy zaangażowaniem od innych drużyn. Nie ma zespołu, nie ma gry, mie ma żadnych podstaw taktycznych, schematów. Mogli by umrzeć na boisku i bramek strzelać nie będą (bo o to w piłce chodzi).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 26.03.2012, 12:45
Gdzieś usłyszałem że słaby Ruch wygrał z jeszcze słabszą Wisłą , i można by na tym podsumowaniu zakończyć ale nawet dla mniej ogarniętego widza tego słabego spektaklu jak na dłoni widać było że sędzia widział tego dnia raczej w kolorze niebieskim i że meczu nie wygrywa się czterema graczami gdzie gwiazdą spotkania jest jeden z nich - bramkarz.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 26.03.2012, 14:12
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Polak Piech jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Genkow i Biton, Polak Zieńczuk zagrał o niebo lepiej niż Kirm i Iliev. Gdyby policzyć zarobki kadry Ruchu i Naszej (plus kwoty transferów, prowizje), to można się załamać. Dwóch piłkarzy Wisły zarabia tyle co jedenastka Ruchu. Kto dziś zdemolował na boisku Nasz Klub? Grodzicki, Stawarczyk, Straka, Szyndrowski, Malinowski i przede wszystkim Jankowski, Piech, czy Zieńczuk. Piłkarze, którzy oprócz Zieńczuka nigdy nie zarabiali poważnych pieniędzy w swoim życiu, którzy mogą pomarzyć o zarobkach Ilieva, Genkowa, Nuneza, Garguły i tych, którzy dzisiaj nie zagrali - Jaliensa oraz Lameya.

Na boisku po raz kolejny nie było widać różnicy między przepłaconymi na potęgę zagranicznymi wynalazkami Valckxa, Basałaja, Kapki, Bednarza i innych, a Polskim szrotem z Ruchu, czy Korony (jak to mawia pewien ekspert z tego forum).
Jakie to cudowne wyniki zrobili z Ruchem Ci Polacy rzekomo lepsi od Genkowa, Bitona itd? Ile MP wygrali? Grali w LE? Jak często kompromitowali się w ostatnich sezonach w lidze traceniem punktów z zespołami typu Podbeskidzia, Widzewa, ŁKS-u? Czy przypadkiem nie jeszcze częściej niż Wisła?

Kolejny nawiedzony pokemon piszący totalne brednie...
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 26.03.2012, 14:26
Andraż Kirm ma dla Was radę:

"Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią."

Po prostu brak słów. Radzę się skupić bardziej na poszukiwaniu nowego klubu (frajera) niz na Legii.
Ostatnio edytowane przez fran23 : 26.03.2012 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 26.03.2012, 14:42
To wszystko jasne.

NIE MA DYSCYPLINY W TYM ZESPOLE.
ONI NIE CHCĄ WYGRYWAĆ.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 26.03.2012, 14:54
Pomijajac to cos co wczoraj ogladalem ....nie bede sie pastwil o zenadzie naszych gwiazd kalajacych BIALA GWIAZDE ale osobiscie bylem zniesmaczony jednym faktem : ...nie myslalem ze Zienczuk to taka pi..z..da !!!! koles nie byl faulowany - wrecz odwrotnie- kopną Czarka i widzieliscie co pozniej robil / zwijal sie z bolu symulujac faul jak typowy oszust z Barcelony - ja rozumiem ze moze i oglada wszystkie ich mecze ale ....nawet niebylbym tak zdziwiony gdyby zrobil to komus innemu ....ale Nam ...klubowi ktory zrobil z niego prawdziwego zawodnika ? sory - ale dla mnie ten pan stracil w oczach ...bo naprawde mogl sobie odpuscic ta symulke- gdzie kazdy widzial ze nie zostal on nawet dotkniety ....bardzo mozliwe ze tym symulanctwem wymusil tez dezyczje tego wczorajszego pseudoarbitra - bo ten chwile sie zawachal z gwizdkiem ......sory- ale mnie to osobiscie wku...r..wilo bo wcale Zienczuk nie musi do konca klubu - dzieki ktoremu ma taka sytuacje zyciowa i finansowa - kochac ...ale troche szacunku jednak powinnien miec ....a ta sytuacja to po prostu kpina z jego strony - ....tak sie zwijal z bolu nie bedac nawet dotkniety ze szkoda ze Ambulans go nie odwiozl .....
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 26.03.2012, 14:55
Piech jest wspaniały - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8429 - 2010/11 - 26 meczy, 5 bramek
Genkov to dupa - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19390 - 2010/11 - 13 meczy, 6 bramek (cały sezon 26 / 17). W sumie ja się dziwię, przy takich statystykach Piecha nikt go do kadry wcześniej nie wziął, czy nie kupił gdzieś daleko na zachód. Był lepszy wczoraj. W tej rundzie jest lepszy. Ale dobry sezon w Ekstraklasie to i Kiełbasa miał.

Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 26.03.2012, 15:22
Mecz z Ruchem był katastrofalny i można go porównać w jakiś sposob do rewanżu z APOELem na Cyprze , tylko ,że w tamtym meczu nasi stali posrani bez sił 90 minut czekając na w....... ,a tutaj byliśmy po prostu bezradni . Trudnościa było przejście środka boiska , nie stworzono ani jednej akcji przez cały mecz ! Gdyby policzyć kto zbierał bezpańskie piłki w środku to przewaga Ruchu była miażdzaca ,sadze ze na 150 piłek z 145 należało do nich. Nie chce sie czepiać poszczegolnych piłkarzy ,bo wszyscy oprocz Pareiki byli beznadziejni ale Wilk z Nunezem w srodku pola ,własnie odpowiedzialni za przejmowanie bezpańskich piłek , czy kreowanie gry ofensywnej to jeden wielki niewypał . Może wczoraj trzeba bylo własnie zagrac 4-5-1 i zagescić srodek pola ,żeby byla jakkolwiek szansa na stworzenie czegos w przodzie ? Teraz można gdybać ,ale i tak Wilk ,mimo ,że wiekszosć kibiców go lubi za to że walczy i potrafi ,co jest rzadkie u pilkarzy ,sie sensownie wypowiedzieć ,jest po prostu cienki(o Nunezie szkoda w ogole pisac) .
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 26.03.2012, 15:55
I dodatkowo Gienek kosztował 550 tysięcy euro i bez bonusów łyka 250 tysięcy euro rocznie. Więc chyba wypadałoby żeby grał lepiej od Piecha? Czyż nie?

Piech dla odmiany kosztował chyba grosze, jeśli nie za darmo przyszedł z Widzewa i zarabia pewnie z 50 tysięcy euro max.

Nie mam zamiaru pisać że Piech to nie wiadomo co (ma swoje lata) ale bierzmy też pod uwagę stronę finansową. Piech po wczorajszym meczu mnie przekonał że w kadrze Wisły bym go widział. Nie znaczy ze w każdym meczu w pierwsze 11. Natomiast nie mam wątpliwości że gwiazdą to on nie będzie. Taka waleczna pchła biegająca po boisku, dająca sporo wiatru z przodu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 26.03.2012, 15:59
Luu... napisał(a):Wyświetl post
nie do końca mnie zrozumiałeś, ja uważam że wystarczy mieć "średniej jakości" piłkarzy, którym po prostu będzie się chciało grać + trochę szczęścia i już można walczyć o MP, taka liga...
Walczyć o Mistrzostwo można zawsze, żeby zdobywać je jednak tak często jak Wisła przez ostatnich 12 lat, trzeba czegoś więcej. Czy tego chcemy czy nie z głównego kandydata staliśmy się jednym z wielu i żadne znaki na niebie i ziemi nie zapowiadają, żeby miało się to zmienić. Tak więc warto docenić osiągnięcie Maaskanta, bo na kolejny tytuł możemy długo poczekać.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 26.03.2012, 16:05
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Pomijajac to cos co wczoraj ogladalem ....nie bede sie pastwil o zenadzie naszych gwiazd kalajacych BIALA GWIAZDE ale osobiscie bylem zniesmaczony jednym faktem : ...nie myslalem ze Zienczuk to taka pi..z..da !!!! koles nie byl faulowany - wrecz odwrotnie- kopną Czarka i widzieliscie co pozniej robil / zwijal sie z bolu symulujac faul jak typowy oszust z Barcelony - ja rozumiem ze moze i oglada wszystkie ich mecze ale ....nawet niebylbym tak zdziwiony gdyby zrobil to komus innemu ....ale Nam ...klubowi ktory zrobil z niego prawdziwego zawodnika ? sory - ale dla mnie ten pan stracil w oczach ...bo naprawde mogl sobie odpuscic ta symulke- gdzie kazdy widzial ze nie zostal on nawet dotkniety ....bardzo mozliwe ze tym symulanctwem wymusil tez dezyczje tego wczorajszego pseudoarbitra - bo ten chwile sie zawachal z gwizdkiem ......sory- ale mnie to osobiscie wku...r..wilo bo wcale Zienczuk nie musi do konca klubu - dzieki ktoremu ma taka sytuacje zyciowa i finansowa - kochac ...ale troche szacunku jednak powinnien miec ....a ta sytuacja to po prostu kpina z jego strony - ....tak sie zwijal z bolu nie bedac nawet dotkniety ze szkoda ze Ambulans go nie odwiozl .....
no tak, kopnął Czarka zamiast piłki będąc w polu karnym mając piłke przed sobą a Wilka za sobą.
Dobre.
No ale masz racje, mógł nam odpuścić bo z Nami wypłynął na szerokie wody, ale zawodnika to zrobiła też z niego Amika.
Zieniu jest profesjonalista, a profesjonaliste ce..... sumienne wykonywanie swojego zawodu, pomijając to ze nasze ....eczki zachowały by sie w polu karnym identycznie.
Rozumiem też ze Wilk z szacunku dla Polonii i Korony ma odpuścic mecz? Jak trafimy na Estończyków to Pareiko tez ma im puścić? W pucharach trafimy na Berszewe to Melikson też ma odpuszczać tak?
No bez jaj, Wisła ma w soim składzie 11 piłkarzy, i jeśli byliby lepsi to by sie podniesli i strzelili jedną bramke.
Jak można zwalać wine na piłkarza druzyny przeciwnej, ze nam nie pomógł tylko pomógł swoim ?
Dobrze ze Majdan z Pogonią nie zachowywał sie tak jak ty bys chciał, tak samo Stolarczyk,Kłos,Głowacki, Żurawski, Szymkowiak czy inne asy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 26.03.2012, 16:27
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Andraż Kirm ma dla Was radę:

"Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią."

Po prostu brak słów. Radzę się skupić bardziej na poszukiwaniu nowego klubu (frajera) niz na Legii.
Brawo klub. Oby tak dalej, niech skupują takie łajzy z różnych stron świata...a później zdziwienie, że nie walczą, że słaba gra.

Pojeździli by po 3, 4tych ligach tam można wyciągnąć zdolnych piłkarzy tylko trzeba mieć siatkę scoutów porządną i nie wchodzić w układy z menedżerami, którzy wciskają swój szrot. Często ci piłkarze od menedzęrów by nie dawali sobie rady w 3ciej,4 tej lidze. U nas na to nie ma niestety szans, nie ma szans na zdrowo funkcjonujący klub bo jest chora presja na wynik i rozpieprzanie budowy drużyny. W ten sposób do niczego nie dojdziemy.
..
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 26.03.2012, 16:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no tak, kopnął Czarka zamiast piłki będąc w polu karnym mając piłke przed sobą a Wilka za sobą.
Dobre.
No ale masz racje, mógł nam odpuścić bo z Nami wypłynął na szerokie wody, ale zawodnika to zrobiła też z niego Amika.
Zieniu jest profesjonalista, a profesjonaliste ce..... sumienne wykonywanie swojego zawodu, pomijając to ze nasze ....eczki zachowały by sie w polu karnym identycznie.
Rozumiem też ze Wilk z szacunku dla Polonii i Korony ma odpuścic mecz? Jak trafimy na Estończyków to Pareiko tez ma im puścić? W pucharach trafimy na Berszewe to Melikson też ma odpuszczać tak?
No bez jaj, Wisła ma w soim składzie 11 piłkarzy, i jeśli byliby lepsi to by sie podniesli i strzelili jedną bramke.
Jak można zwalać wine na piłkarza druzyny przeciwnej, ze nam nie pomógł tylko pomógł swoim ?
Dobrze ze Majdan z Pogonią nie zachowywał sie tak jak ty bys chciał, tak samo Stolarczyk,Kłos,Głowacki, Żurawski, Szymkowiak czy inne asy.


Niestety nic kolego nie zrozumiales z mojego wpisu ...nie mam nic do jego postawy tylko fakt ze grajac Wisla dopuscil sie takiej bezczelnej i groteskowej symulacjii wielkiego bolu chociaz jak kazdy widzial w powtorkach karnego nie bylo a tym bardziej zadnego kontaktu ktory musialby wywolac az taka histerie i taki bol ....Zienczuk po tej sytuacji lezal i zwijal sie na murawie jakby rodzil a sedzia tez nie gwizdnal natychmiastowo i widok tych wielkich - wrecz agonalnych - bolow tego symulanta mogl sie przyczynic do decyzji o karnym ....pomijam ze sam mecz byl oczywiscie bluznierstwem ze strony zawodnikow ktorzy taka postawa hanbia logo ktore maja na koszulkach .......czytaj ze zrozumieniem kolego - nigdy bym nie wymagal od byly ch zawodnikow podkladania sie- tylko troche szacunki i w tak beznadziejny sposob wymuszenie karnego - na ktorego nabieraja sie chyba juz tylko polscy zalosni sedziowie
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 26.03.2012 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 26.03.2012, 16:30
Karny to kpina, sędzia zrobił przekręt. a Zieńczuk ma etykę piłkarską jak Furtok. I tyle w temacie.

Siłą Ruchu zaś jest duch i zgranie drużyny, oraz może ze 2 góra 3 wyróżniających sie piłkarzy. W poprzednim sezonie byli na 12 miejscu teraz na 3, Ja tu powodów do zachwytów nie widzę, bo za rok Ruch bez 2 piłkarzy z 11-tki będzie znowu 12.

Problem w tym że u nas trener nie może przepracować z tym samym zespołem czas porównywalny do tego który dostał Fornalik. Nie ma też stabilnej poltyki transferowej, zmiany dla zmian to nie postęp tylko chaos.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:00.