
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia
Offline |
#211
|
|
|
|
|
Guest
|
#212
|
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść... Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich. Dariook dodasz coś do tego? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#213
|
|
ale co się dziwicie zbieramy owoce polityki niemieckiego okupanta czyli dawać z łapanki! do tego brak jakiejkolwiek bazy treningowej bo nie nazwe tak koślawego boiska koło stadionu i korytarza z hantelkami pod trybuną G
![]()
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#214
|
|
Ja powiem krótko wypierdalać najemnicy z Meliksonem na czele wole Polaków grających piach niż pseudo gwiazdeczki zgarniające co miesiąc grube tysiące, jak co mecz walczyli Wilk i Jova, do tego jeszcze Małego można doliczyć i tyle...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#215
|
|
Mnie najbardziej jednak martwi że za Maaskanta czy zwłaszcza za Moskala był jakiś styl i można było coś krytykować, a tu nie ma nawet czego, ot wszystko nie tak.
Druga sprawa to co dalej. W lidze miejsce nawet 4 będzie trudne do osiągnięcia, a więc pozostaje prestiż w meczach z Legia i derby z pasiakami. A do pucharów tylko kosztem Ruchu w PP i dalej w finale. |
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#216
|
Następnym razem, zanim coś napiszesz, weź psa i przejdź się na spacer. I trzymaj się z daleka od klawiatury. ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#217
|
|
drogą Apoelu Nikozja już raczej nie pójdziemy bo tych obcokrajowców mamy duuuużo słabszych.Trzeba stawiac na swoich jak np Bate Borysow.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#218
|
|
Zgadzam się, ALE po przemysleniu i upłynięciu kilku miesięcy stwierdziłem, że dobrze się stało, że nie awansowaliśmy. To nie jest drużyna, to zlepek kopaczy. Byłem zaślepiony żądzą sukcesów, mistrzostwa i awansu do LM podczas gdy Basałaj z Holendrami nasprowadzali nam międzynarodowy szrot. Nie byłem temu przeciwny, jako kibic Wisły wspierałem ruchy zarządu Wisły tak jak większość kibiców, jednak w całej Polsce słychać było oburzenie związane z taką liczbą obcokrajowców i w tej chwili przyznaje, że mieli rację. Lepiej grać polskim szrotem niż zagranicznym, bo nie dość, że nie trzeba im tyle płacić to bardziej im zależy, jest większa szansa, że stworzą kolektyw taki jak Ruchu czy Koronie. Eksperyment w Szczecinie nie wypalił, w Krakowie też, mimo, że gracze dużo lepsi. Mam nadzieje, że przeciągu 1-2 sezonów do Wisły wróci normalność i stosunek Polaków do obcokrajowców będzie przynajmniej 50:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#219
|
Zrozumcie wkoncui, że my nie jesteśmy (jak narazie) I ligowym klubem tylko drużyną TOPOWĄ, w któej nie ma miejsca na eksperymenty.Tutaj mają grać możliwie najlepsi a nie młodzi, tylko dlatego bo są Polakami.Nasza młodzież nie radzi sobie ....a w młodej ekstraklasie a wy chcecie wystawiać ich do pierwszej 11?Opanujcie się, bo z takimi menadżerami to z ligi byśmy spadli już w rundzie jesiennej. ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#220
|
|
Te BATE to wykupuje kogo chce i za ile chce z tej ligi Białoruskiej, bo finansowo nie ma kto się z nimi zmierzyć. W Polsce Waszawa już więcej płaci za piłkarzy i za pensje niż Wisła.
Co do meczu to nie dziwie sie, że przegraliśmy: bo w tej chwili my stanowimy zlepek drużyny, Ruch gra najlepszą piłkę w Polsce na ten moment plus Chorzów to zawsze był dla nas (i nie tylko dla nas) bardzo trudny teren. Byliśmy dużo słabsi, kartki zasłużoe, ale karnego w mojej opinii nie było. I właśnie ten karny zadecydował o porażce. Gdyby nie ta jedna błędna decyzja myślę że remis dowieźlibyśmy. Wiem że punkt nic by z perspektywy tabeli nic by nie zmienił, ale z perspektywy trudności wyjazdu już tak. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#221
|
|
Dokłądnie,tu nie ma co krytykować, krzyż na drogę i tyle..
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#222
|
Ktoś powiedział, że mamy dobrą obronę. Nie, nie mamy, ani nie mieliśmy. Probierz nic wielkiego nie zdziałał. Jednak jest z drużyną tylko 25 dni, nie przepracował okresu przygotowawczego, zagrał kilka meczów. Nie można go jeszcze skreślać. Uważam mimo wszystko, że błędem było zwolnienie Moskala. Z perspektywy czasu to jeszcze lepiej widać. Wyniku i tak nie zrobimy, a tak przynajmniej byłaby jakaś ciągłość i styl, który byłby wypracowywany. Chociaż z jednej strony stało się dobrze. Teraz nikt nie powie, że to wszystko to wina Moskala. Teraz widać jakich mamy zawodników. Widać, że trzeba budować wszystko od początku. Jeszcze ktoś by wpadł na pomysł wymiany kilku ogniw. Teraz widać, że trzeba wymienić dosłownie wszystko. Pareiko zagrał naprawdę dobry mecz, szkoda, że koledzy nie dostosowali się poziomem. Reszta słabo. Nie chcę knuć teorii spiskowych, ale Melikson chyba naprawdę chce odejść latem za wszelką cenę. Z taką grą nie dość, że nie złapie kontuzji to jeszcze cena spadnie znacznie. Także my kibice będziemy inaczej spoglądali na ten transfer. Mam nadzieję, że nie o to chodzi. Biton też gra słabo i w następnym sezonie na pewno u nas nie zagra. Dlatego uważam, że powinni dać szansę jakiemuś napastnikowi z MESA. Co z tego, że jest pewnie słabszy od Bitona. Musimy myśleć przyszłościowo. Jeżeli ktoś zasługuje na szansę z MESA to teraz jest idealny moment. Dla takiego zawodnika mecz z Legią to będzie spełnienie marzeń. Czy uważacie, że taki Szewczyk nie będzie gryzł trawy w takim meczu? On pewnie zostanie w klubie. Biton nie. Co z tego, że strzeli dwa, trzy gole do końca sezonu. I tak u nas nie zostanie. Pod tym względem dużo racji ma ten nowy trener Lecha. Co mu z zawodnika, który latem będzie grał w innym klubie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#223
|
Przecież Probierz jest tutaj nieco ponad 3 tygodnie, trzeba mu dać troche czasu, przynajmniej 1 okres przygotowawczy. Masa kontuzji, praktycznie gramy co mecz w innym składzie, to niczemu nie sprzyja, w szatni też podobno nie zawesoło... Ja tam chciałbym, żeby Probierz popracował przynajmniej rok, choć z Cupiałem i aktualnymi wynikami to będzie mu ciężko dotrwać do końca tego sezonu. Kaziu poniekąd kontynuował prace Maaskanta troche zmieniając sposób rozgrywania piłki, a Probierz wprowadza swoją taktyke, swoje stałe fragmenty itp. Zaczekajmy troche na efekty. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#224
|
|
Mam nadzieje że Probierz wymyśli coś na piątek, musimy ten mecz wygrać, już nie chodzi o punkty i miejsce w tabeli ale o honor, marzy mi się takie 4:0 jak sezon temu. Lubie Maćka Skorże ale nie mam nic przeciwko żeby zobaczyć go bladego jak ściana tak jak w zeszłym sezonie
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#225
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#226
|
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#227
|
Jak zabrakło tych mitycznych 3 minut, to się skończyła drużyna. I tak należy na to patrzeć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#228
|
|
Była budowana z myślą o Lidze Mistrzów? Owszem. Tylko jak głupim trzeba być, żeby wierzyć w osiągnięcie tego celu w ciągu jednego sezonu? Wywieranie chorej presji na piłkarzach mija się z celem.
Maaskant popełnił błąd, bo nie umiał już zmotywować piłkarzy do dalszej gry. Teraz rodzi się taki problem: jak zdeprawowani lub głupi są nasi grajkowie, że nie wbili sobie do głowy fundamentalnej roli piłkarza? Czy oni naprawdę potrzebują ekstra motywacji do wszystkiego? Skoro raz się nie udało, to dajemy z siebie wszystko, żeby osiągnąć sukces w przyszłości. Wydaje mi się, że tak to powinno działać. Ale nie działa. Dlaczego? Bo Wisła Kraków jest na piłkarskiej mapie Europy zasraną prowincją pod względem organizacyjnym. Jest przedmieściem, z którego każdy pragnie uciec do centrum, do świata. Przyjeżdża taki Paljic i widzi boisko treningowe, to na pewno śmieje się w duchu. W zimie trenuje się u nas w ciasnocie i do tego pod trybuną... Organizuje się jakiś wyjazd - obóz oznaczający dla wielu piłkarzy wypoczynek, możliwość zobaczenia świata i stołowania się w hotelowej restauracji. Przecież to jest paranoja. Mamy wielu obcokrajowców - gdzie lekcje polskiego? Gdzie jakiś animator, który zadba o ducha w tym towarzystwie? Gdzie kibice działający na korzyść klubu? Przeczytają jeden z drugim w gazetach i powtarzają jak mantrę, że ten do dupy, tamten też. Jak źle grają, to trzeba wyrazić niezadowolenie, ale jak jest dobrze, to warto pochwalić. Później mamy taką patologię, że trybuny znajdują sobie kozła ofiarnego i szydzą. Media podłapują i karuzela się kręci, a głupi się ślini. Odwrotna sytuacja jest z Meliksonem. Teraz wszędzie czytam, że zdjęcie go to karygodny błąd. Owszem, Melikson mógłby zmienić losy meczu, ale on MUSIAŁBY CHCIEĆ, a chęci nie widać u niego od bardzo dawna. Ktoś powinien przysiąść z piłkarzami i po prostu porozmawiać o ich dalszej przyszłości. Może nie wszyscy chcą grać dla Wisły, to niech odejdą. Wiem, że to nie takie łatwe, lecz wydaje mi się to fundamentem budowania nowej drużyny, bo stara umarła dzisiaj (wczoraj). ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#229
|
|
Jak dla mnie to na dzis sprawa stala sie jasna.
Cala druzyna moze W.Y.P ***** L.A. Ć w podskokach. Oni osmieszaja Wisle,poza Wilkiem nie ma nikogo kto walczyl by za ten zespol.I oni jeszce smia podchodzic pod sektor i krzyrzec JAZDA,JAZDA. Zal bylo patrzec ,na ta zbieranine najemnikow ,dobrze ze Ruch pokazal im ile sa warci. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#230
|
Trzeba szybko zapomnieć i spiąć dupska na PP. Daleki jestem od wyciągania zbyt pochopnych wniosków oraz zwalczania skutku a nie przyczyny. Ja zdaję sobie sprawę że problem jest o wiele bardziej złożony niż to sie może wydawać. Wielu pilkarzy jacy są u nas to dno i każdy to widzi. Jednak obwiniac ich o to nie będę . Są najmniej winni tego że grają w naszej Drużynie... Zawsze można iść i osobiście wytłumaczyć kilku debilom w klubie pewne rzeczy. Moja wiara w klub jest nie zachwiana... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#231
|
|
Sergei Pareiko zasluguje na szacunek, jemu zalezy na zwyciestwach,
ale znajac zycie Bednarz nie przedluzy z nim kontraktu i bedzie latem szukac nowego bramkarza ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#232
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline |
#233
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline |
#234
|
|
Tak jak Dan , Dan Petrescu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#235
|
|
Po meczu zostało jescze zapodane "wypierdalać" ale może 1/3 sektora podchwyciła. Więc spokojnie, okres głaskania piłkarzyków się skończył.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#236
|
|
Dużo mądrych, aczkolwiek gorzkich słów padło w komentarzach w newsie pomeczowym. Te najbardziej trafne, z którymi się zgadzam to, że w tej chwili nie tyle mocny w tym sezonie Ruch, ale każda drużyna ligi może nas zlać. W żadnym meczu nie możemy być pewni zwycięstwa, nieważne czy to wyjazd czy u siebie (do czego to doszło). Kolejna pomeczowa refleksja. Potęga Wisły została zniszczona, czy się odrodzi? Czy nieudolność w zarządzaniu klubem spowoduje, że będziemy obserwować kolejny wątpliwy eksperyment? Wisła została szarą drużyną środka tabeli :(
Co do meczu - jeśli piłkarze i trener zaserwują w tej rundzie jeszcze większą kichę niż dziś, to ja już chyba naprawdę zapłaczę nad losem mojej ukochanej drużyny, Wielkiej Wisły, ośmieszonej przez przepłacanych piłkarzyków. ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#237
|
|
Tak, masz rację. Dzisiaj padła aparatura reanimująca tego trupa. Sezon jest już stracony. Zostaje tylko Puchar Polski. Mam nadzieję, że Probierz pokaże jaja i zrobi coś z tym dramatem.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#238
|
W tym momencie posiadamy zamiast drużyny bezładną zbieraninę nie dlatego, że nasi piłkarze pochodzą z wielu różncyh krajów, ale dlatego, że jak zwykle miłościwie nam panujący właściciel chciał osiągnąć sukces (finansowy) od przysłowiowej dupy strony. W chwili obecnej Wisłę prowadzi już trzeci trener, próbujący pod dużą presją uporządkować ten totalny chais, a na szczycie trwają żenujące przepychanki i roszady w zarządzie. Historia po raz kolejny zatacza koło. A zaczęło się tak dobrze...
Ostatnio edytowane przez Arked : 26.03.2012 o godz. 00:26.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#239
|
|
Z tego cyrku należałoby jedynie zostawić Wilka, Pareike, i może Melexa i może Małego. Reszta powina spier*** statystować na boisko w innym klubie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#240
|
|
Tak mi przyszło na myśl komu zależy na tym, aby tu grać. Ciekawi mnie ilu naszych obecnych piłkarzy dostając atrakcyjną finansowo ofertę np. z Legii skorzystałoby z niej. Dawniej w drużynie była atmosfera. Myślicie, że Zieniu, Cleber, Baszczu, Błaszczu, Brożkowie przypadkowo mają sentyment do Wisły? Tu nie chodzi o ich sukcesy, o pieniądze, tu chodzi o ten klimat. Oni to rozumieli. Nie zarabiali tyle co nasze obecne gwiazdki, różnie z nimi bywało. Popatrzcie na radość Zienia ze zdobytej bramki z Legią na Reymonta.
Nie chcę wszystkich "wrzucać do jednego wora", ale widzę tylko trzech piłkarzy, którzy mam wrażenie, że dają z siebie tyle ile mogą: Pareiko, Jovanović i Wilk. Popatrzcie, na reakcje Wilka przy karnym. Długo dyskutował z arbitrem, niby nic, mógł zebrać kartkę mimo, że jest kapitanem. Nie udało się to jeszcze próbował zdekoncentrować strzelca. Jovanović z kolei nie mógł pogodzić z czerwoną kartką Bunozy. Po raz kolejny w meczu sędziowanym przez tego sędziego publicznie manifestował, że nie zgadza się z jego decyzją. Do tego, czy to nie u niego było widać prawdziwe łzy po Derbach? Pareiko mi już dawno zaimponował, a w tym meczu zagrał do tego naprawdę nieźle. Mówcie co chcecie, ale reszta naszych by tylko przepraszała kibiców. Brakuje tutaj lidera. Brakuje kontuzjowanego Sobola, ale przydałby się też taki Kosa. Tylko czy nawet oni w tej szatni mieliby przebicie? W drużynie w której większość zawodników gra od ledwie ponad roku? W drużynie, w której są prawie sami obcokrajowcy? Pora dać szansę chłopakom z MESA. Jak już mówiłem mecz z Legią będzie dla nich nagrodą i wyróżnieniem. I tak już w lidze nic sensownego nie ugramy. Myślmy przyszłościowo. Najlepsi z MESA pewnie zostaną, w przeciwieństwie co do naszej najlepszej jedenastki. Lubię Maora, ale mam wrażenie, że on tu już nie chce grać. Co do Małeckiego wszystko wyjaśni się latem. Jeżeli odejdzie na prawie Webstera to znaczy, że mu nie zależy na Wiśle, jeżeli zostanie to "witamy w nowej drużynie"
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 26.03.2012 o godz. 00:35.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|