Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8655)

WISŁAZWE 20.03.2012 23:13

[23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00
 
Witam, za nami 22 kolejki TM Ekstraklasy po których Wisła Kraków zgromadziła 33 punkty i zajmuje aktualnie 6 pozycję, tracą do lidera - Warszawskiej Legii 10 punktów.

W poprzedniej rundzie, Wisła wygrała z Niebieskimi dość szczęśliwe 3-2, a mającemu na nodze piłkę meczową Markowi Zieńczukowi przeszkodziła kępka trawy.

Już w niedzielę czeka nas rewanż za jesienny mecz, w poprzedniej kolejce zajmujący aktualnie 3 pozycję Ruch grał u siebie z beniaminkiem z Bielska, prowadził już 2-0 ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2.

Podopieczni Waldemara Fornalika na wiosnę nie zaznali jeszcze porażki.

Program 23 kolejki TM Ekstraklasy:

23.03. 2012


18:00 Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
20:30 Cracovia - Górnik Zabrze

24.03.2012

13:30 ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
15:45 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie
18:00 Legia Warszawa - GKS Bełchatów

25.03.2012

14:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław
17:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków

26.03.2012

18:30 Korona Kielce - Polonia Warszawa


Czeka nas kolejny ciężki wyjazd, na dzień dzisiejszy mamy 5 pkt straty do Ruchu, jest szansa zmniejszyć ją do 2 pkt.

W jakim składzie Wisła wyjdzie w niedzielę, jakie ma szansę na odniesienie zwycięstwa na trudnym terenie?

Jak tym razem zaskoczy nas trener Probierz, co zmieni ?

Na pewno w niedzielę nie zobaczymy pauzującego za kartki Dragana Palijcia.



Zapraszam do dyskusji!

Galonek 20.03.2012 23:43

Mam nadzieję, że Probierz przygotuje odpowiednio zespół na stałe fragmenty gry w wykonaniu Ruchu. "Zieniu" osiągnął ostatnio bardzo wysoką formę i trzeba na niego uważać przy każdym stałym fragmencie.

mitmichael 21.03.2012 00:05

Podbeskidzie pokazało, ze z Ruchem w Chorzowie mozna powalczyc - wystarczy troche determinacji i nawet przegrywajac mozna wywiesc punkt z tego goracego terenu.

Vuko 21.03.2012 09:33

Tylko niech nie gra z 4-4-2, bo wczoraj mieliśmy pokaz tego co się działo przy takiej taktyce w ciągu ostatnich 10 minut.

RYBA 21.03.2012 09:35

Koniecznie trzeba ten mecz wygrać, zachowamy wtedy szanse na (przyjmijmy najgorszą opcję) 4 miejsce któe może dać gre w pucharach

Mistal 21.03.2012 12:40

Bardzo ciężki mecz. Ruch u siebie jest niezwykle groźny, remis z Podbeskidziem nic praktycznie nie znaczy bo to nie Podbeskidzie pokazalo, że można zremisować tylko Ruch poczuł się zbyt pewnie, drugi raz im się to pewnie nie zdarzy, do tego dojdzie piłkarska złość. Szczególnie bać trzeba się dwóch zawodników Zieńczuk i Piech obawiam się , że nasza obrona przy tym duecie może mieć niezwykle ciężko. Remis biorę w ciemno, Jest to chyba pierwszy mecz z Ruchem jaki pamiętam w którym to nie my jesteśmy faworytem.

JrQ- 21.03.2012 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1232388)
Podbeskidzie pokazało, ze z Ruchem w Chorzowie mozna powalczyc - wystarczy troche determinacji i nawet przegrywajac mozna wywiesc punkt z tego goracego terenu.

eee? Podbeskidzie miało mega farta, oddali jeden celny strzał, na dobrą sprawę do przerwy mogli dostać piątkę

ja tam jestem optymistą, w wyjazdach idzie nam dość dobrze, z mocnymi rywalami wyglądamy przyzwoicie (Śląsk, Lech, Liege)

tofik 21.03.2012 18:39

Ruch grą mi nie imponuje, ale ma dobry atak z Jankowskim i Piechem, nasze asy z obrony będa miały ciężką przeprawę.

tommiyacht 23.03.2012 07:17

remis biore w ciemno

taka OT ciekawa statystyka:

po 22 meczach strzelamy dokladnie 1 gola na mecz i stracilismy polowe punktow

arti 23.03.2012 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1232958)
remis biore w ciemno

taka OT ciekawa statystyka:

po 22 meczach strzelamy dokladnie 1 gola na mecz i stracilismy polowe punktow

co nam z remisu?
jeśli chcemy mieć jakiekolwiek nadzieje na pudło to trzeba to wygrać.
odpowiednia taktyka, konsekwencja i zaangażowanie i da się wygrać.
Z drugiej strony obawiam się, że czym bliżej końca tym trudniej będzie zmobilizować do walki sporą grupę grajków, którzy wiedzą, że tu nie zostaną po sezonie. A łatwiej znaleźć nowego pracodawcę będąc zdrowym niż nie...

markowywislak 23.03.2012 13:48

Przed meczem z Lechem: Lech w gazie na Bułgarskiej ciężko się grało: WYNIK 0-1
Przed meczem ze Śląskiem: Przegramy tam minimum 2-oma bramkami,polegniemy napewno WYNIK 0-1
Przed meczem z Ruchem: Remis biore w ciemno,przegramy nie mamy szans na mistrza: WYNIK: ? ? ?

Tak było na forum kilka dni przed meczem i tak to sie kończyło.Myśle żę w niedziele będzie podobnie i Wisła wygra,ale znajdą się forumowicze którzy napiszą że fartem, tylko jedną bramką itp.

KTO KOCHA TEN WIERZY A 70 % TEGO FORUM NIE WIERZY WIĘC chyba Nie kocha.

Elendil 23.03.2012 13:56

to zwykle placzki, nie kibice, ja, poki jest matematyczna szansa, dalej wierze w mistzostwo. A z Ruchem wygramy 2:1

szprotson 23.03.2012 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1233053)
to zwykle placzki, nie kibice, ja, poki jest matematyczna szansa, dalej wierze w mistzostwo. A z Ruchem wygramy 2:1

ja tam wierze w 3 punkty w kazdym meczu.
w Mistrzostwo nie musze, bo dla mnie Wisła byla jest i bedzie zawsze najlepsza.

_ukoL 23.03.2012 14:45

Po cichu liczę na trzy punkty. Wisła w końcu musi zacząć grać lepiej, a kiedy jak nie po wyeliminowaniu Lecha Poznań z Pucharu Polski. Dlatego też optymistycznie 1:0. Może znowu Tsvetan ukąsi. :D

mitmichael 23.03.2012 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1233050)
Przed meczem z Lechem: Lech w gazie na Bułgarskiej ciężko się grało: WYNIK 0-1
Przed meczem ze Śląskiem: Przegramy tam minimum 2-oma bramkami,polegniemy napewno WYNIK 0-1
Przed meczem z Ruchem: Remis biore w ciemno,przegramy nie mamy szans na mistrza: WYNIK: ? ? ?

Tak było na forum kilka dni przed meczem i tak to sie kończyło.Myśle żę w niedziele będzie podobnie i Wisła wygra,ale znajdą się forumowicze którzy napiszą że fartem, tylko jedną bramką itp.

KTO KOCHA TEN WIERZY A 70 % TEGO FORUM NIE WIERZY WIĘC chyba Nie kocha.

Ale przyznasz, ze Ruch jest lepsza druzyna od Lecha co nie oznacza, ze nie mamy tam szans - wrecz przeciwnie

vilgefortis 23.03.2012 16:17

Bardzo ważny mecz mając na uwadze aspekt sportowy jak również nastroje na forum. Jak polegniemy to zacznie się lament, jak coś urwiemy to pojawią się pewnie pomysły dożywotniego zatrudnienia dla Probierza.

A tak bardziej na poważnie to mam solidne obawy przed tym spotkaniem. Ostatnich kilka meczy pokazało, że mamy masę szczęścia, mało pomysłów na grę - krótko mówiąc - nie gramy ani dobrej ani porywającej piłki. Wygraną uznam za wielki sukces, zadowolę się remisem, a porażka wcale mnie ni zaskoczy. Nie chciałbym tu czynić żadnych personalnych wycieczek w kierunku trenera, piłlkarzy czy zarządu. Z tym co mamy i w jakim położeniu jesteśmy ciężko liczyć na jakiś spektakularny wynik.

Krotochwila 23.03.2012 18:18

Remis nic nam nie daje. Pewnie zagramy jak w meczu ligowym z Lechem. Pierwsza polowa bardzo ostroznie, defensywnie, w drugiej odwazniej. Co wazne z Ruchem w Chorzowie pewnie bedziemy grac z kontry i paradokslanie ten mecz moze nie byc tak trudny jak nam sie wydaje. Obstawiam 3 punkty.

A. No i trzymamy dziś kciuki za zabrzański Górnik.

zgrybus 23.03.2012 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1233073)
Ale przyznasz, ze Ruch jest lepsza druzyna od Lecha co nie oznacza, ze nie mamy tam szans - wrecz przeciwnie

Ale wtedy Lech miał swoją "wspaniałą formę". Rudnieva strzelającego co popadnie i takie tam... :)

RYBA 23.03.2012 23:38

Zakładając że wygramy z Ruchem możemy jeszcze włączyć się do walki o czołową trójke, pytanie tylko czy wygramy ? Jestem podbudowany wzwyżką formy Genkova, mam nadzieje że i tym razem coś strzeli

Wojtas 24.03.2012 00:39

Bedzie ciezko,ale nie jest to nie do zrobienia

Nalezy odciac Piecha od podan i szybkiego Jankowskiego

Probierz zreszta ogladał Ruch to wie

3 pkt byly by super,ale w Chorzowie jakos nigdy łatwo nie bylo.Trzeba wierzyc/

Ogryzek 24.03.2012 11:38

Sam jestem ciekaw jak zagramy w tym meczy. Łatwo nie będzie, ale Ruch też nie powinien mieć z Nami łatwo:)

Trzeba walczyć i wygrać:)

Elefant 24.03.2012 20:19

Ruch gra solidnie i nie można nie mieć obaw przed tym meczem. Ale z drugiej strony nie prezentują aż tak wysokich umiejętności, żebyśmy odrazu stali na straconej pozycji.

Myśle, ze jeżeli piłkarze podejdą z pełnym zaangażowaniem do tego meczu, to możemy wywieżć stamtąd trzy punkty.
Jeżeli podejdą...

fqqs 24.03.2012 21:06

Mówcie sobie co chcecie ale ja wciąż wierzę w Majstra

Ale warunek - MUSIMY wygrać jutrzejszy mecz oraz mecz z ległą.

Mam nadzieje że kopacze wyjdą odpowiednio zmotywowani...dość już przechodzenia obok meczu.

Tominho 24.03.2012 21:12

@fqqs - jeśli jutro nie wykorzystamy okazji na zbliżenie się do czołówki, to będzie to bardzo smutny dzień... Wszyscy gubią punkty, a my nie potrafimy tego wykorzystać, bo sami głupio je gubimy z takimi zespołami jak Bełchatów czy Zagłębiem Lubin, gdzie mecze można było przy odrobinie chęci i ambicji wygrać. Sytuacja zrobi się bardzo ciekawa jeśli pokonamy jutro Ruch i za tydzień Legię u siebie. Dystans do Legii byłby wtedy na poziomie 5 pkt, a do końca sezonu zostałoby 6 spotkań. Do Śląska też można się zbliżyć, tym bardziej, że mamy z nimi mecz u siebie.

La Furia Dell' Est 24.03.2012 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1233402)
Mówcie sobie co chcecie ale ja wciąż wierzę w Majstra

Ale warunek - MUSIMY wygrać jutrzejszy mecz oraz mecz z ległą.

Mam nadzieje że kopacze wyjdą odpowiednio zmotywowani...dość już przechodzenia obok meczu.

A ja w Mistrza....

fqqs 24.03.2012 21:14

@Tominho

no tak, słusznie zauważyłeś. cos mecz obiecuję sobie ze tym razem wygramy, i co mecz gubimy punkty. teraz to już jest naprawdę ostatni dzwonek. jak jutro nie wywieziemy 3 pkt z chorzowa to ŻEGANAMY się z mistrzostwem definitywnie.

fqqs 24.03.2012 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1233405)
A ja w Mistrza....

ja pier**le. weź chłopie zamilcz jak nie masz nic sensownego prócz czepiania się do napisania

La Furia Dell' Est 24.03.2012 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1233407)
ja pier**le. weź chłopie zamilcz jak nie masz nic sensownego prócz czepiania się do napisania

Ponieważ wydajesz się "inny" niż się spodziewam po kibicu krakowskiej Wisły-odpowiem tylko tak...majstra to sobie słowiki z Poznania zapodają, nie czujesz bluesa-nie moja wina...ale jeśli zamilcz do mnie piszesz "internetowy" chuliganie, zważ na to,że jak sie rodzileś już dowód miałem....

chimba 24.03.2012 21:30

Jesli chcemy o czymkolwiek marzyc to musimy wygrac jutro i za tydzien, poprostu musimy.

markowywislak 24.03.2012 21:31

jest szansa!wygrywając 2 mecze zbliżamy się do ''wielkiej" ległej na 5 pkt!Trzeba to wykorzystać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl