The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 25.03.2012, 19:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Na poczatek podziekowania dla Pareiki za to, że mecz nie skonczył sie blamażem.
Nikt poza nim nie zasługuje na wypłatę.

Mecz przegrany także przez trenera. Wystawienie dwóch, napastników, brak rekacji w przerwie na zdominowanie przez Ruch środka pola. Starczy.

Niestety, potwierdza sie moje przeczucie, że każdy jego dzień na ławce to dzień dla Wisły stracony.

Braki motoryczne, koszmar.

To nie narodowość decyduje o braku zaangażowania. Większa część zawodników co dzisiaj grali, jest już myślami w innym klubie.

Przykra końcówka sezonu nas czeka.
Jeśli już bawisz się w "obiektywizm" to zauważ że braki kondycyjne to nie zasługa Probierza ale przygotowań zimowych Moskala.
Zaangażowanie nie jest kwestią narodowości tylko polityki kadrowej Stana, Basałaja, Cupiała (wypożyczenia) - jak sam piszesz - większość piłkarzy już jest myślami w innym klubie. No bo po co im niepotrzebna kontuzja? Tylko problemy z wywalczeniem miejsca w składzie w starym/nowym klubie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 25.03.2012, 19:36
Teoria może dość kontrowersyjna ale kto wie czy gol D. Falla dla Odense w 93 minucie meczu w Londynie nie okazał się być gwoździem do trumny obecnej Wisły. Uśpił czujność bo dał trochę euro i tym samym umocnił w przekonaniu tych piłkarzyków że są naprawdę mocni. Obecnie gramy gorzej niż 75% drużyn z tej ligi. Bilans na wiosnę nie jest przypadkiem 1 zwycięstwo na 6 spotkań to bilans który przy starcie sezonu plasował by nas na miejscach około spadkowych. Ktoś musi mocną walnąć pięścią w stół bo następny sezon może być tragiczny. 22 gole w 23 meczach to odzwierciedlenie siły ofensywnej tej drużyny. Gramy bez napastników i pojedyncze dobre mecze Bitona i Genkowa nie zamażą tej prawdy. Miło było dziś popatrzeć na trójkę zawodników ofensywnych Ruchu. To co robili z piłką i z obroną Wisły było godne szacunku. Ściągniecie Meliksona było totalną pomyłką Probierza. Abstrahując od faktu że Maor dziś nic nie grał to jest to jedyny zawodnik który obecnie wzbudza jakikolwiek respekt u przeciwnika tym samym więcej zawodników musi się skupić na obronie. Jego zejście to była woda na młyn dla Ruchu bo mogli rzucić więcej graczy do ataku bo niby kto miał im zagrozić? Iliev? Kirm? Biton? Ciężko ogląda się Wisłe przegrywającą i wiele razy było nam to dane zobaczyć w tym sezonie. Ale każdą porażkę da się przeboleć jeśli tylko była walka i ambicja, a mecz był równy. Natomiast dziś coś pękło. To było totalne obnażenie sytuacji w jakiej znaleźliśmy się. To nie była zwykła porażka, a wynik całkowicie zamazuje to co działo się na boisku.

Trzeba dokończyć ten sezon i zacząć już budowę nowej Wisły. Ta nie zdała egzaminu. Utrzymanie mamy zapewnione z pucharu pewnie odpadniemy w półfinale z Ruchem. Nie można marnować czasu....
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 25.03.2012, 19:36
willow napisał(a):Wyświetl post
Już wyjaśniam.
Kopiemy do przodu i może coś ktoś strzeli.
Klasyka "Probierzowych" drużyn.

Piłkarze piłkarzami, ale my potrzebujemy dobrego trenera. Nie Maaskanto-Moskalo-Probierzy. Naprawdę dobrego trenera.
Ktoś cie wprowadził w błąd. Wodę w wino potrafił zmienić tylko Jezus, trenerzy nie czynią cudów. Wracaj wiec do rzeczywistości, zamiast zajmować się metafizyką .
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 25.03.2012, 19:39
legol napisał(a):Wyświetl post
Teoria może dość kontrowersyjna ale kto wie czy gol D. Falla dla Odense w 93 minucie meczu w Londynie nie okazał się być gwoździem do trumny obecnej Wisły. Uśpił czujność bo dał trochę euro i tym samym umocnił w przekonaniu tych piłkarzyków że są naprawdę mocni. Obecnie gramy gorzej niż 75% drużyn z tej ligi. Bilans na wiosnę nie jest przypadkiem 1 zwycięstwo na 6 spotkań to bilans który przy starcie sezonu plasował by nas na miejscach około spadkowych. Ktoś musi mocną walnąć pięścią w stół bo następny sezon może być tragiczny. 22 gole w 23 meczach to odzwierciedlenie siły ofensywnej tej drużyny. Gramy bez napastników i pojedyncze dobre mecze Bitona i Genkowa nie zamażą tej prawdy. Miło było dziś popatrzeć na trójkę zawodników ofensywnych Ruchu. To co robili z piłką i z obroną Wisły było godne szacunku. Ściągniecie Meliksona było totalną pomyłką Probierza. Abstrahując od faktu że Maor dziś nic nie grał to jest to jedyny zawodnik który obecnie wzbudza jakikolwiek respekt u przeciwnika tym samym więcej zawodników musi się skupić na obronie. Jego zejście to była woda na młyn dla Ruchu bo mogli rzucić więcej graczy do ataku bo niby kto miał im zagrozić? Iliev? Kirm? Biton? Ciężko ogląda się Wisłe przegrywającą i wiele razy było nam to dane zobaczyć w tym sezonie. Ale każdą porażkę da się przeboleć jeśli tylko była walka i ambicja, a mecz był równy. Natomiast dziś coś pękło. To było totalne obnażenie sytuacji w jakiej znaleźliśmy się. To nie była zwykła porażka, a wynik całkowicie zamazuje to co działo się na boisku.

Trzeba dokończyć ten sezon i zacząć już budowę nowej Wisły. Ta nie zdała egzaminu. Utrzymanie mamy zapewnione z pucharu pewnie odpadniemy w półfinale z Ruchem. Nie można marnować czasu....
I ta co dwa lata
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 25.03.2012, 19:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już bawisz się w "obiektywizm" to zauważ że braki kondycyjne to nie zasługa Probierza ale przygotowań zimowych Moskala.
Zaangażowanie nie jest kwestią narodowości tylko polityki kadrowej Stana, Basałaja, Cupiała (wypożyczenia) - jak sam piszesz - większość piłkarzy już jest myślami w innym klubie. No bo po co im niepotrzebna kontuzja? Tylko problemy z wywalczeniem miejsca w składzie w starym/nowym klubie.
Nie obciążam Probierza za braki kondycyjne, choć np. mogło się zdarzyć, że ich zajeżdził w trakcie tygodnia.
Ani za polityke kadrową. Ta część wypowiedzi nie odnosiła się do Probierza. Do niego mam inne zastrzeżenia. Zmiana stylu gry "na dzidę" gdy nie mamy do tego odpowiednich zawodników i błędy dzisiejsze.

Co do polityki kadrowej to pełna zgoda. Widzę to dokładnie tak samo.
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 25.03.2012, 19:45
Z Bełchatowem gramy asekuracyjnie z jednym napastnikiem i z defensywnymi pomocnikami w środku pola, a na Ruch wychodzimy dwoma napastnikami i 3 ofensywnymi pomocnikami (Nunez, Melikson, Kirm). Niestety, ja tego nie pojmuję... Wszyscy w naszej lidze wiedzą jak Ruch znakomicie gra z kontry i jak szybko przemieszcza się pod bramkę rywali. Wystarczyło wygrać walkę w śroku pola (Ruch grał emerytem Malinowskim i drewnianym Straką).
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 25.03.2012, 19:46
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ten zespół jest zdemoralizowany w takim stopniu, że nie ma trenera, który by ich pogonił tak aby chciało im się chcieć. Ta demoralizacja zaczęła się po wygraniu MP i z każdym miesiącem była coraz większa. Tu potrzeba rewolucji a nie reanimacji trupa. Grajki myślami są już gdzie indziej i już nie chce im się starać dla Wisły.
Problem w tym, że to nie jest zespół. Zbieranina kopaczy bez trenera. Puki był Moskal mieli jeszcze do niego jako osoby od lat związanej z klubem, jako taki respekt. Teraz kiedy trener robi z siebie pajaca skacząc przy linii, całkiem położyli lagę. I można im skoczyć. Dodając do tego pilnujących sędziów, możemy o wynikach zapomnieć. Z taką polityką w klubie niedługo do łask wróci "...my czekamy już ...."

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już bawisz się w "obiektywizm" to zauważ że braki kondycyjne to nie zasługa Probierza ale przygotowań zimowych Moskala.

No chyba sobie jaja robisz. Efekt przygotowań Moskala był widoczny w pierwszym meczu z Liege. Lubisz biegać bez sensu? Dokładnie tak jak Probierz przy linii, zarówno po obecnej jej stronie jak i po wcześniejszej. Zawodnik kiedy nie widzi sensu w bieganiu to nie biega i nie jest to kwestia kondycji.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.03.2012 o godz. 20:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 25.03.2012, 19:46
Liga już co najmniej na 90% przegrana (tzn. podium, o MP nawet nie wspominam).
Już można spokojnie wpuszczać Szewczyka, Stanka i kogokolwiek kto daje cień nadziei na przyszłość.
Obyśmy jakimś cudem osiągnęli sukces w PP bo może być cienko.
@mitmichael
Jak to udowodnisz? Może mieli po prostu szczęście w losowaniu?
Trzeba rozwalić Ruch w półfinale i... może to wystarczy.
Ostatnio edytowane przez arti : 25.03.2012 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 25.03.2012, 19:48
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Z Bełchatowem gramy asekuracyjnie z jednym napastnikiem i z defensywnymi pomocnikami w środku pola, a na Ruch wychodzimy dwoma napastnikami i 3 ofensywnymi pomocnikami (Nunez, Melikson, Kirm). Niestety, ja tego nie pojmuję... Wszyscy w naszej lidze wiedzą jak Ruch znakomicie gra z kontry i jak szybko przemieszcza się pod bramkę rywali. Wystarczyło wygrać walkę w śroku pola (Ruch grał emerytem Malinowskim i drewnianym Straką).
Puściliśmy im ligę w zamian za PP.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 25.03.2012, 19:51
Najwyraźniej nie mamy zawodników do żadnego stylu gry bo w ataku pozycyjnym tym bardziej się nie odnajdują.
..
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 25.03.2012, 19:54
Czy tylko ja widziałem "zadowolenie szatni" z powodu powrotu Małeckiego? Wyglądało to na proteścik.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 25.03.2012, 20:02
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ktoś cie wprowadził w błąd. Wodę w wino potrafił zmienić tylko Jezus, trenerzy nie czynią cudów. Wracaj wiec do rzeczywistości, zamiast zajmować się metafizyką .
Może i nie czynią. Ale równie dobrze potrafią spierd...ć co się da.
A teraz spójrz na nasze miejsce w tabeli i odpowiedz sobie na pytanie, czy wszystkie drużyny przed nami mają lepszych zawodników od nas.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 25.03.2012, 20:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post

No chyba sobie jaja robisz. Efekt przygotowań Moskala był widoczny w pierwszym meczu z Liege. Lubisz biegać bez sensu? Dokładnie tak jak Probierz przy linii, zarówno po obecnej jej stronie jak i po wcześniejszej. Zawodnik kiedy nie widzi sensu w bieganiu to nie biega i nie jest to kwestia kondycji.
A ty sobie co robisz? Chodzi o całą rundę a nie jeden mecz!

Przygotowanie na całą rundę, na kilkanaście meczy żeby powalczyć o MP lub chociaż puchary a nie na jakiś 1 meczyk w pucharach! Gdybyśmy chociaż awansowali... To jest przygotowanie do sezonu (rundy) a nie na 1 mecz! Niezłe jaja - podajesz przykład 1 meczu a o innych zapominasz, ale to Korona nas zabiegała w Krakowie a i Zagłębie nie wyglądało gorzej niż My.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.03.2012 o godz. 20:09.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 25.03.2012, 20:09
Akurat ten mecz pokazał taktyczne możliwości naszego trenera.

Nie wiem jaki był jego pomysł na Ruch i nie wiem czy chcę wiedzieć.

Nie będzie to polityczne - ale uważam że zawodnicy akurat dobrze zagrali (co do zasady) natomiast "dziwna" taktyka założona przez Probierza uniemożliwiała im jakiekolwiek rozegranie.

No i brawo Sergiej.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 25.03.2012, 20:10
Rozwwalimy Ruch w półfinale? Oni ostatni mecz przegrali w listopadzie, w każdym z rozegranych meczów od tego czasu byli lepsi (czasem sędzia ich przekręcił na Śląsku czy sami się przekręcili na Podbeskidziu) to jest obecnie najlepsza drużyna w Polsce bo jest świetnie przygotowana kondycyjnie. Ktoś tu mówi że nie powinno być karnego zgadza się tylko że jakby nie było karnego to oni by ciśli jeszcze bardziej i w końcu strzelili bramkę (patrz od 85 min, gdy ich piłkarze zachowywali się jak W. Smolarek). Dzisiaj padlina, sezon przegrany.
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 25.03.2012, 20:16
willow napisał(a):Wyświetl post
Może i nie czynią. Ale równie dobrze potrafią spierd...ć co się da.
A teraz spójrz na nasze miejsce w tabeli i odpowiedz sobie na pytanie, czy wszystkie drużyny przed nami mają lepszych zawodników od nas.
Dzisiaj Ruch pokazał że w ofensywie mają sto razy lepszych .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 25.03.2012, 20:16
Byliśmy o klasę słabsi i należała się nam tak z trójka w plecy mniej więcej.

Nie zmienia to tego, że podyktowanie karnego było skandaliczną decyzją. Czerwień dla Bunozy też kontrowersyjna.

Melikson jest obecnie w tragicznej formie, ewentualnie mu się nie chce. W zasadzie cały ten sezon gramy bez niego. Albo ma kontuzję, albo gra tak że nie ma w tym żadnej wartości dodanej. Po sezonie pewnie go nie będzie. I spokój.

Mamy najgorszą drużynę od czasów pierwszego sezonu w II lidze w latach 90-tych (do tego czasu sięga moja pamięć). Cudem jest to, że na stadion przychodzi jeszcze po 15 tys. kibiców. Mamy jednak trochę wiernych kibiców. Zobaczymy jak długo wystarczy cierpliwości.
:/
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 25.03.2012, 20:19
Mistal napisał(a):Wyświetl post
Rozwwalimy Ruch w półfinale? Oni ostatni mecz przegrali w listopadzie, w każdym z rozegranych meczów od tego czasu byli lepsi (czasem sędzia ich przekręcił na Śląsku czy sami się przekręcili na Podbeskidziu) to jest obecnie najlepsza drużyna w Polsce bo jest świetnie przygotowana kondycyjnie. Ktoś tu mówi że nie powinno być karnego zgadza się tylko że jakby nie było karnego to oni by ciśli jeszcze bardziej i w końcu strzelili bramkę (patrz od 85 min, gdy ich piłkarze zachowywali się jak W. Smolarek). Dzisiaj padlina, sezon przegrany.
Nie rozwalimy to cóż... wiosna przegrana z kretesem.
Wierzę, że nasi najemnicy są w stanie pokazać coś więcej niż dziś.
180 minut takiego spięcia jak na Litex czy Apoel i możemy wygrać półfinał z Ruchem.
Pytanie jak to zrobić i czy jest z czego (zimowe treningi).
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 25.03.2012, 20:21
gigant napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja widziałem "zadowolenie szatni" z powodu powrotu Małeckiego? Wyglądało to na proteścik.
No to zaczął się on jeszcze na długo przed jego zawieszeniem...

Mieliśmy w tym meczu jedno groźne dośrodkowanie: Małeckiego właśnie. No i jeszcze uratował nas przed stratą bramki - piłkarz kompletny Ale wtedy i tak graliśmy w dziewiątkę (czerwień Bunozy + Kirm). Zresztą, w pełnym składzie nie było wiele lepiej.

Co do kartki Gordana - trzeba się cieszyć, ze dopiero teraz. Chavez i Gorgan robią czasem takie akcje, że kopara opada i tylko słabości naszych sędziów i piłkarzy zawdzięczamy, że częściej nie jesteśmy kartkowani/punktowani.

Dla odmiany - jechanie po Diazie nie ma sensu, dał z siebie 120% i na koniec meczu to niestety wyszło.

EDIT: A Probierza już w Wiśle nie ma. Pytanie, czy wywalą go jeszcze w tej rundzie, po, czy na początku następnej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.03.2012 o godz. 20:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 25.03.2012, 20:21
willow napisał(a):Wyświetl post
Może i nie czynią. Ale równie dobrze potrafią spierd...ć co się da.
A teraz spójrz na nasze miejsce w tabeli i odpowiedz sobie na pytanie, czy wszystkie drużyny przed nami mają lepszych zawodników od nas.
Nie nie mają, ale po przerwie zimowej większość naszych piłkarzy gra gorzej niż jesienią. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz na to pytanie...
Odpowiedz cytując
Yaro
Junior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków-Nowa Huta (22)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 25.03.2012, 20:22
a ja trochę z innej beczki..zastanawiam się kiedy nasi kibice w końcu pokażą co myślą o grze naszych pseudogwiazdeczek i przestaną lizać im dupska śpiewając po każdym meczu "nic się nie stało...". Na Legii po 2 remisach już skandują "Legia grać k.... mać" i przez to ich piłkarzyki na pewno odczuwają jakąś presję z ich strony. A u nas? Mecz w dupę, ale spoko my i tak bijemy im brawo, oni nam, wypłata się zgadza, w następnym meczu będzie lepiej - jak jest każdy widzi - i tak w koło Macieju.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 25.03.2012, 20:25
Gdyby nie Sergei, byłoby 5:0. Brawo Sergei, bo byłeś jedynym piłkarzem Wisły, który nie pasożytował na boisku. Małecki wszedł jak już było pozamiatane i co mógł zrobić?

Polak Piech jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Genkow i Biton, Polak Zieńczuk zagrał o niebo lepiej niż Kirm i Iliev. Gdyby policzyć zarobki kadry Ruchu i Naszej (plus kwoty transferów, prowizje), to można się załamać. Dwóch piłkarzy Wisły zarabia tyle co jedenastka Ruchu. Kto dziś zdemolował na boisku Nasz Klub? Grodzicki, Stawarczyk, Straka, Szyndrowski, Malinowski i przede wszystkim Jankowski, Piech, czy Zieńczuk. Piłkarze, którzy oprócz Zieńczuka nigdy nie zarabiali poważnych pieniędzy w swoim życiu, którzy mogą pomarzyć o zarobkach Ilieva, Genkowa, Nuneza, Garguły i tych, którzy dzisiaj nie zagrali - Jaliensa oraz Lameya.

Na boisku po raz kolejny nie było widać różnicy między przepłaconymi na potęgę zagranicznymi wynalazkami Valckxa, Basałaja, Kapki, Bednarza i innych, a Polskim szrotem z Ruchu, czy Korony (jak to mawia pewien ekspert z tego forum).

Jaka jest zasadnicza różnica między Wisła, a Ruchem? Oni tworzą DRUŻYNĘ - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Czemu Wisła nie tworzy? Skoro u Nas jest banda zbieraniny z różnych stron świata, znająca różne języki, więc trudno o integrację w drużynie, trudno o team spirit. To nie ma szans się udać przy szesnastu obcokrajowców.

Czekaj popełnił jeden błąd z Koroną i został odsunięty od składu. Ile błędów ma popełnić jeszcze Bunoza, Kirm i inni, aby byli odsunięci?

Sprawa z Meliksonem mi przypomina wyczyny Probierza z Frankowskim i Grosickim. Czyżby Probierz za wszelką cenę jak jego idol Mourinho musi być zawsze najważniejszy i na nim ma się wszystko skupiać?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.03.2012 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 25.03.2012, 20:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A ty sobie co robisz? Chodzi o całą rundę a nie jeden mecz!

Przygotowanie na całą rundę, na kilkanaście meczy żeby powalczyć o MP lub chociaż puchary a nie na jakiś 1 meczyk w pucharach! Gdybyśmy chociaż awansowali... To jest przygotowanie do sezonu (rundy) a nie na 1 mecz! Niezłą jaja - przykład 1 meczu, szkoda ze to korona nas zabiegała z Krakowie a i Zagłębie nie wyglądało gorzej niż My.
Potrafisz czytać? Skoro daliśmy radę grać w 10 przez 70 minut i strzelić bramkę w końcówce to od przygotowań Moskala się odczep. Z Koroną mieliśmy miażdżące posiadanie piłki, to jak nas zabiegali? Co znaczy Zagłębie nie wyglądało gorzej niż My? Pod jakim względem? Masz dostęp do wyników wydolnościowych? Zrozum że jak się nie chce to mniej można i z przygotowaniem przedsezonowym nie ma to nic wspólnego.

Co znaczy przygotowanie na całą rundę? W trakcie przygotowań wprowadzasz poziom obciążenia wymuszający na organizmach piłkarzy przyzwyczajenie do wytrzymywania określonego poziomu wysiłku. Potem jest tylko kwestia utrzymania tego przyzwyczajenia jak najdłużej. Spieprzyć czyli przegiąć pałę w jedną albo w drugą stronę jest bardzo prosto i wystarczy do tego tydzień.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 25.03.2012, 20:27
A mi się wydaje, że kopaczom do wyobrazni jedynie daje bezpośrednia rozmowa z motywatorami w postaci dużych Panów ze smutnymi minami, a nie to czy coś z trybuny leci czy nie.Nie schlebiajmy sobie Ja sobie nie wyobrażam, że ta banda skórokopów zagra tak jak z Ruchem w meczu z sąsiadką z gorszej strony.
Ci ludzie którzy grają w Wisle, mają ją w dupie, dlatego dla nas jako kibiców mecz z cracovia będzie najważniejszą sprawą w tym sezonie.NIech wygrają i spierdalają w świat.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 25.03.2012 o godz. 20:31.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 25.03.2012, 20:31
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Taktyka Wisły: Wykop Pareiki i czekanie na cud w postaci walki Genkova z 3 obrońcami
Najlepsze, że z wyrzutu () Siergieja niezła akcja poszła...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 25.03.2012, 20:32
arti napisał(a):Wyświetl post
... jak to zrobić i czy jest z czego (zimowe treningi).
Nie ma z czego. To przez te zimowe treningi. Wszyscy by chcieli, Probierz, piłkarzyki, kibice, ale nie ma z czego .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 25.03.2012, 20:34
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Ruch pokazał że w ofensywie mają sto razy lepszych .

Eeee tam 200 razy. Tylko dziwne, że grając o 2 piłkarzy więcej bramki nie mogli strzelić. Gdyby nie przekrętas Marciniak, który się nad nimi zlitował, dając im karnego z pickelhauby wynik byłby 0:0.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 25.03.2012, 20:39
Ruch pokazał tylko że jest najlepiej wybieganym zespołem ligi.Fornalik chyba jeszcze wspólpracuje z tym profesorem Janem Chmura który jest specjalistą od fizjologii
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 25.03.2012, 20:45
Jak patrzyłem dzisiaj na grę "polskiego drewna" jak Piech czy Jankowski, to nie mam wątpliwości że spokojnie poradziliby sobie w obecnej Wiśle.

BTW
Koalik:
Jest "polskie drewno" i "zagraniczny szrot" To a propo dyskusji od lat na forum na kogo stawiać w Wiśle. Jedni chcą samych stranierosów (większość) inni Polaków (mniejszość)
Moje zdanie jest podobne od lat: droga środka. Ani zespół bez Polaków w składzie ani złożony z samych Polaków. Ani Athletic Bilbao z samymi baskami, ani obecna Wisła bez Polaków. Tak po połowie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 25.03.2012, 20:45
Yaro napisał(a):Wyświetl post
a ja trochę z innej beczki..zastanawiam się kiedy nasi kibice w końcu pokażą co myślą o grze naszych pseudogwiazdeczek i przestaną lizać im dupska śpiewając po każdym meczu "nic się nie stało...". Na Legii po 2 remisach już skandują "Legia grać k.... mać" i przez to ich piłkarzyki na pewno odczuwają jakąś presję z ich strony. A u nas? Mecz w dupę, ale spoko my i tak bijemy im brawo, oni nam, wypłata się zgadza, w następnym meczu będzie lepiej - jak jest każdy widzi - i tak w koło Macieju.
Dziś zaczęli pokazywać: "Wy jesteście gwiazdorami...". Szkoda, że zrozumiałe to jest tylko dla części zawodników, szczególnie dla tych, którym nie można zarzucić braku chęci i zaangażowania.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.