Clanowy napisał(a):

Zadajmy sobie następujące pytania:
1. Dlaczego Małecki, będąc od dawna najlepszym piłkarzem i największym fighterem w drużynie, w ogóle w tym meczu nie zaistniał?
2. Dlaczego Małecki przed meczem ze Śląskiem był gościem gniazda na meczu z GKS?
3. Co robił Małecki przed meczem z GKS "u Wiślaków" w towarzystwie "Sharksów"?
4. Dlaczego parę lat temu Wisła w meczu ze Śląskiem zremisowała 2:2 tylko dlatego, że Szymkowiak strzelił 2 bramki z rzutów wolnych i powiedział coś w stylu "nam strzelać nie kazano"?
5. Jaki był kurs u buków na zwycięstwo Śląska i dlaczego Wisła przegrała ten mecz?
|
Absolutnie nikogo tu nie chce urazić, ale pasuje tu pytanie: A było słychać strzały?
Mareq: Ale mecz ustawił Sobolewski. Pieron wie jaka była taktyka Lenczyka na ten mecz... Nie mówię, że jest złym trenerem, ale tu żadnej myśli taktycznej widać nie było. Śląsk nawet kontry nie wyprowadzał. Wybijali piłkę i tyle...
+ dla Ciebie za "puchacza", pozdrawiam

!