
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
Mecz cieniutki ,jakbym siedzial i ogladal go w tv to bym usnał,ale naszczecie bycie na R22 i doping zapewnily mi dobra zabawe cale 90 minut
![]() oborna coraz lepiej,Chavez widac ze robi postepy i sie aklimatyzuje,Cikos i Bunoza tez jakby zrobili krok do przodu w stosunku np do ich gry w sierpniu. Reszta formacjii zagala cienutko ,ale szuka bylo wygrac ,choc gdyby nie obronca Zaglebia ktory ta pilke pownien wybic a w nia nie trafia i mamy 3pkt wice lidera naprawde sie nie spodziewalem,za duzo jak na jakosc gry ale i ta musi przyjsc po zimie ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|