
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
Wyświetl wyniki ankiety:
|
|||
| jazda jazda jazda |
|
0 | 0% |
| Tak się bawią ludzie |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 0. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline |
#21
|
|
,, Przyjaźń, przyjaźnią...ale kibicowanie przeciwnej drużynie, choćby nawet zaprzyjaźnionej jest dla mnie niezrozumiałe...oni (piłkarze) w każdej sytuacji mają być zawodowcami i tego od nich wymagam, a nie mają "robić dobrze" kibicom przeciwnej (bądź co bądź) drużynie...oczywiście moja opinia jest tutaj odosobniona, ale mam to gdzieś. "
Dobrze że przynajmniej zdajesz sobie sprawę o swoim odosobnieniu.Oni są zawodowcami? nie zastanawia Cię fakt, że chcieli to udowodnić i obudzili sie w ostanim meczu?Gdzie mecze z Górnikiem(2),Podbeskidziem,garbatymi nosami,LECHIĄ,Legią,Groclinem,kolporterem,Ruchem o remisach nie wspominając? Dla mnie bezcenne były chwile gdy cieszylismy się z bramki dla Śląska!!!Tak pierwszy raz od 20 lat cieszyłem się z przegranej mojej ukochanej WISŁY!!! MISTRZ MISTRZ WKS!!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|