
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#181
|
Tak myślę, że mamy te 4 pkty przewagi nad Lechem, pewnie w niedziele będzie to już tylko punkt. Boję się by to co im zabrał los w zeszłym sezonie teraz nie oddał Mimo tego, że nasi grali ogromny piach, to mieli okazje w drugiej części by zremisować albo i wygrać. No cóż, niestety Sobol nie zawsze będzie nam ratował tyłki, a Łobo wygrywać nam mistrza ma zamiar chyba już tylko w Gdańsku. Masakra.. Przed tak trudną końcówką oni sobie zawalają koncertowo mecz z Koroną. Nie ma jak profesjonalizm (podejście) w naszej lidze. Co do Korony- dlaczego z nami a nie z Legią? Co by się troszkę odluzować: `Jak to dobrze, że skończył się już Ten podły mecz, co mi Cię* zabrał Ciężko było tak po prostu z porażką pogodzić się I usłyszeć, że to może być koniec... ` *Cię- tu: Mistrzostwo PL Taki mały edit Iry Powód: edit
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.04.2010 o godz. 21:05.
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#182
|
|
Brożek Paweł dziś nie istniał !!! Coś jest nie tak ,mimo wszystko nie graliśmy fatalnie
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#183
|
|
Gra sie do konca, wiec jeszcze 3 kolejki.
Co z was za kibice, którzy pisza ze dzis tracimy mistrza? Taka jest wasza wiara? ojejku, wracajcie oglądac Barcelone, ona wygrywa 95% swoich meczy. Boguski jest dziewczyna. tyle. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#184
|
|
To spotkanie pokazało jaka WISŁA jest naprawdę ,ale kolejka jeszcze nie skończona więc może nie bedzie tak żle
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#185
|
|
Lidera mamy, za ... go oddamy! ...oddamy ... oj oddamy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#186
|
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#187
|
|
Fajnie, że zrobił dwie. Paweł Brożek przecież grał.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#188
|
|
A ja powiem tak, to nie wina Henia tylko mentalność naszych kopaczy. Tu nawet Mourinho nic nie da. Rozgonić to towarzystwo, tak jak legła 9 kolesi out, tak i u nas.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#189
|
|
w tej chwili to Lech ma większe szanse na mistrzostwo
Wisła nie może nawet zremisować trzy wygrane? w tym z Legią w Wawie i derby, możliwe ale cholernie ciężkie do wykonania a Lech w takim wypadku może nawet zremisować jeden z czterech meczy, gra z Ruchem... ale tenże gra non stop, ma mecze w PP, tydzień przed gra z Legią a następnie Pogonią w Szczecinie... a potem dopiero Lech... ...teraz pozostała już tylko wiara :( i ja wierzę PS. nie mam pretensji o całość sezonu do piłkarzy (to nie ich wina że są słabi(o umiejętnościach mówię) ale do osób które zarządzały czy decydowały w klubie, ich długofalowej polityki... gdyby mieć dwóch dobrych piłkarzy lub choćby kadrę bez dziur... to już byśmy świętowali ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#190
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#191
|
|
Chciałbym tu zaznaczyć, że tak żałosnych płaczków, pseudokibiców jacy się pojawiają w naszych tematach meczowych to nie ma chyba nigdzie. Żałuje, że nie mogłem być na meczu, przez co zmuszony jestem na trzeźwo czytać takie komentarze.
Przegraliśmy mecz, po słabej grze. Bywa. Wciąż mamy minimum punkt przewagi i sprawa mistrzostwa jest otwarta. To jest realna ocena sytuacji. To, co wy tutaj tworzycie to jest żałość i żenada. Rzygać mi się chce, kiedy czytam takie komentarze jak ten zacytowany. Zgadza się w nim tylko data i godzina - reszta to już jakieś emo-wynurzenia. Coś mi mówi, że niektórzy bardzo źle trafili...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.04.2010 o godz. 21:09.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#192
|
|
Straszna padlina gdyby nie to że gra Wisła po 20 minutach dałbym sobie spokój z oglądaniem. Korona w I połowie powinna prowadzić wyżej w II połowce gra Wisły lepsza ale niewystarczająca na scyzorów. Zastanawia mnie czy naprawdę Christov jest tak słaby, że nawet nie wpuścił go Kasperczak za Boguskiego
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2010
Offline |
#193
|
|
Kalectwo w 100% postaci, usilna gra skrzydłami, bezsensowne wrzutki, nieudane kontry, przerwane podania, brak dłuższej gry klepką, brak siły, Wisła się po prostu ośmieszyła i pokazała swoją niemoc,
Legia wygrywa z Koroną na wyjeździe a My nie możemy nawet u siebie, coś mi pachnie batami od Legii, które dostanie w mieście w którym mieszkam (fatum meczów z Legią), oby Legia jutro nie wygrała z Ruchem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#194
|
|
Mecz tragiczny , ale nie najgorszy w tym sezonie . Podobnych było juz z 7-8 .
Mecz z Legią pokaże , czy naprawde zasługujemy na mistrzostwo Polski . Jeśli przegramy , to do nikogo nie możemy miec pretensji - tylko do siebie . Co do samego meczu : tragiczny mecz rozegrali zawodnicy środka pola wraz z napastnikami , szczególnie słabo zagrał Sobol Kirm nie powinien się już pojawić na boisku w tym sezonie , niech już zacznie zwiedzać RPA Małecki niech przestanie drzec ryja , bo to on psuje większość akcji swoimi boskimi dośrodkowaniami nie ma żadnego wytłumaczenia na tak słabe spotkanie , zawodnicy już zaczeli świętować MP czy obchody 1 maja ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#195
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#196
|
|
W jakiej formie musi być Christow, skoro Brożek grając tak żenująco [a raczej symulując grę] spędza 90 minut na boisku?
Szkoda, że od początku nie graliśmy tak, jak przez ostatnie 10 minut. Ale przynajmniej "liga będzie ciekawsza"...
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 30.04.2010 o godz. 21:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#197
|
|
6 porażka w sezonie ale mimo to trzeba wierzyć w mistrzostwo !!! Lament i płacz nic tu nieda trzeba pokonać legie w Warszawie
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#198
|
|
tak naprawdę to nie było 6 przegranych tylko 6 porażek i trzeba podkreślić słowo porażka bo ja nie rozumiem jak można przejść obok meczu. wychodzą z nastawieniem 80 minut nic nie gramy przyciśniemy w ostatnich minutach wygramy. Niestety ja to tak widzę, bo tu nie ma walki przez 90 minut z Lechem jakoś mieli siłę na pressing i porządną grę tutaj nie. Podejście a to Korona przyjeżdża pewno Nikola znowu kartkę chwyci i jakoś to będzie. Druga sprawa to taka że jak można wygrywać jak się nie ma pewnych strzelców, nie wierzę żeby Christov był tak beznadziejny żeby nie było sensu go wpuścić na 20 minut za zajeżdżonych napastników bez formy. Bo jeśli faktycznie by było że jest takim lewusem to gratuluje wydania 130tys euro plus tego co dostaje w postaci pensji myślę że trzeba było dorzucić coś i kupić tego Kiełba.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#199
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#200
|
|
Boguski i z Małeckim najsłabsi. Kto małemu pozwala wykonywać stałe fragmenty gry!!!!!Jak pokazało ostatnie 10 minut meczu grać umieją tylko się im nie chce. W dwóch następnych meczach same chęci mogą nie wystarczyć w przeciwieństwie do dzisiejszego spotkania raczej już po mistrzostwie chyba że Lech i Legia to tacy sami frajerzy
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#201
|
|
Jak nam nikt nie pozwoli to sie nie da tak grac. Przykre, ale z tym składem drewna nawet z drugoligowcem, który by wysoko postawił presing gralibyśmy tą samą pyte.
Wystarczy grać odważnie i wysoko i nasze gwiazdy sie gubią. Tu potrzeba techniki i kreatywności, inteligencji, a jedyny piłkarz, który to ma, oprócz Issy, zagra pewnie dopiero w przyszłym sezonie. No bo do cholery jasnej ile można oglądać 30metrowe przyjęcia piłki Boguskiego, albo Małeckiego, który nauczył się od Łoba kiwać z samym sobą. Przez 75 minut byliśmy słabsi od scyzorów. Scyzory spuchły i otworzyła się jakaś szansa. To nie my zaczeliśmy nagle lepiej grać. Dobrze chociaż, że poza kilkoma wyjątkami inni w tym sezonie z reguły się przed nami kładą i ułatwiają nam zadanie. Dzieki temu jest jeszcze jakaś szansa na zaszczytny tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej, cokolwiek to znaczy.. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#202
|
|
Kasperczak przejal beznadziejnie fizycznie przygotowana Wisłe po Skorzy ,minelo kilka kolejek ,a nadal wiekszosc pilkarzy wyglada fatalnie pod wzgledem kondycyjnym i technicznym,to co mialo dac zatrudnienie Kasperczaka, moze trzeba zwolnic Bahra ,skoro przygotowuje on tak pilkarzy ,ze goscie z Korony wygladaja 3 razy lepiej od naszych
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#203
|
|
hmm no cóż, czego oczekiwać jeśli drużyna nie ma formy. I nic tu nie zmieni Kasperczak w środku rundy, ani sprowadzenie genialnego lenia jakim jest Issa Ba.
To nie jest drużyna, to jest zlepek przypadkowych gości. Ba, Hristov, Małecki, Łobodziński, Juszczyk(!). Przecież po sezonie Wisła pozbędzie się Łobo, Pawełka, Juszczyka, Ba, Hristova, Jirsaka, a do tego Diaza i Marcelo. Ciekawe kim wtedy będziemy grać, chyba że mamy już gotowe transfery. A tak swoją drogą ta triumfująca mina Wieszczyckiego w C+ na koniec doprowadziła mnie do furii. Fuck |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#204
|
|
Aha jeszcze jedno Legia i Lech jeszcze swojich meczy nie grały !!! Więc spokojnie z obelgami bo bardzo zmienne macie poglądy jak dobrze to Wisełka kochana jak źle to że stado patałachów
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#205
|
|
Nie chce prorokować, bo nie widzę tych zawodników na co dzień na treningu ale, Christow to był zakup w ciemno Skorży, który liczył że nagle zacznie grać jak kilka lat temu, a Kasperczak, po prostu widzi jak sprawa stoi i pewnie nabytek Skorży jeszcze długo?(albo w ogóle) nie zagra nawet jako zmiennik.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#206
|
|
Zważcie też panowie na słowa.Dużo mamy teraz na forum gości z Korony i Kielc,którzy masturbują się przed monitorami czytając te posty.Nie dawajcie im więcej radości
.Życie, przegraliśmy, może 8 maja wygramy.Nie wszystko stracone. ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#207
|
|
popatrzcie na tabele, a tam wciąż nieustannie Wisła na czele.
niech was do nastepnego meczu nic nie interesuje ![]()
1. Bo jest obronca 2. Bo jest środkowym obronca 3. Obronca? Mielismy okazje by ten mecz wygrac, coz, nie zawsze nam bedzie sprzyjało szczescie.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.04.2010 o godz. 21:20.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#208
|
|
Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#209
|
|
Płaczki same ,cioty jedne ,spokojnie nie jest za dobrze ale nadal jesteśmy liderem i negatywne myślenie napewno nic tu nieda,zobaczymy jak zagrają rywale a pózniej gramy z Legią wiadomo o co
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Member
Od: 10.2009
Offline |
#210
|
|
ee tam oddalbym Marcelo za zwyciestwo z Korona, pewnie wiekszosc z Was by na taki uklad poszla, ale tak po prawdzie to wszyscy sie boja meczu z Legia, a ani Lech ani Legia jeszcze nie wygraly swoich meczow, mysle, ze moze im tylko ta nasza przegrana zaszkodzic, wieksza presja bedzie ciazyc, cala nadzieja w Ruchu i Slasku... jeszcze nic straconego
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|