The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 30.04.2010, 20:48
ja pier*ole!! Jak będziemy marnować takie akcje to marnie widzie nasze mistrzostwo.. Issa Ba momentami szaleje
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 30.04.2010, 20:50
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia
Abstrachując od pewności wygranych innych,to Legia i Cracovia,nnie grają gnoju.......
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 30.04.2010, 20:50
As napisał(a):Wyświetl post
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.

Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 30.04.2010, 20:50
ostatnie 10 min.. nie mozna bylo tak od razu ?
szkoda, Korona musi ucalowac Malkowskiego, mecz zycia..
ostatnie 5 akcji Wisly to powinny byc bramki
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 30.04.2010, 20:50
No i naprawde nie dalo sie tak grac od 45minuty?
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 30.04.2010, 20:51
Tragedii jeszcze nie ma, pozostaje liczyć na stratę punktów Lecha we Wrocławiu. Problem polega na tym, że w Warszawie potyczka z Legią będzie meczem o wszystko...


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 30.04.2010, 20:52
Wygląda mi na to, że w tym sezonie, w dużej mierze dzięki postawie naszych piłkary, nikt nie zdobędzie Mistrza Polski. Będzie za tylko Majster Polski
Odpowiedz cytując
Faveks
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 30.04.2010, 20:52
Powinniśmy to już wygrywać, nic nie chce wpaść. Mecz identyczny jak z Arką, Bełchatowem, Cracovią, Legią...
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 30.04.2010, 20:53
Siejewicz też niezły koncert odstawia...
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 30.04.2010, 20:53
Nie wiem po co teraz się tak starają. Wygrana czy remis to w sumie wszystko jedno, ten jeden punkt nic nam nie da, i tak musimy wygrać pozostałe trzy mecze.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 30.04.2010, 20:53
Jeżeli można wygrać mistrza bez napastników to jest jeszcze dla nas szansa

plus konkurencja musi być totalnymi frajerami
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 30.04.2010, 20:54
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli można wygrać mistrza bez napastników to jest jeszcze dla nas szansa

plus konkurencja musi być totalnymi frajerami
I bez bramkarzy dodajmy jeszcze.
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 30.04.2010, 20:54
Zgadza sie, jesli dzis przegraja albo zremisuja to z Legia musza koniecznie wygrac.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 30.04.2010, 20:54
morgenes napisał(a):Wyświetl post
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz
Czyli teraz probuje sie zrehabilitowac? Kazda sporna sytuacje gwizdze w druga strone.
Odpowiedz cytując
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 30.04.2010, 20:55
Podsumowując ,w sumie to dobrze się stało że w dupe dostali. Teraz mecz z Legią będzie meczem o wszystko, szansą na wymazanie tych 6 kompromitacji z tego sezonu + s****ienia się w Pucharach. Teraz naprawde zobaczymy na co stac tych panów....
Odpowiedz cytując
jkw
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 30.04.2010, 20:56
drugie karnego tez nie odgwizdał dla korony, wiec sedziego zostawcie w spokoju... nasze grajki zawalily i tyle.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 30.04.2010, 20:56
Kompromitacja!!!

Trzeba wygrac wszystkie spotkania do konca. Mecz z Legia bedzie meczem o MP.
Odpowiedz cytując
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 30.04.2010, 20:56
Fajnie że Kasperczak zrobił tylko dwie zmiany. Boguski grał super nie trzeba było go przecież zdejmować.
Odpowiedz cytując
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 30.04.2010, 20:57
Jeżeli Amica nie straci punktów w meczu ze Śląskiem to duży wpływ na mistrzostwo będzie miał mecz z Legią. Krótko mówiąc, trzeba ten mecz po prostu wygrać...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 30.04.2010, 20:57
FRAJERZY

Skoro chce wam sie grać tylko ostatnie 10 min to pokazuje wam serdecznego wała.

Dziękuje za całkowite zjebanie mi humoru na wieczór.


Jak z Legią nie wygracie do domu Z BUTA wracacie!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.04.2010 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 30.04.2010, 20:58
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...
Taka postawa mi się podoba, mecz z Legią pokaże, czy na tego mistrza naprawdę zasługujemy

chociaż po 6 porażkach w sezonie... to i moralność nakazuje tego mistrza nie przyjąć
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 30.04.2010, 20:58
Plastman napisał(a):Wyświetl post
Wygląda mi na to, że w tym sezonie, w dużej mierze dzięki postawie naszych piłkary, nikt nie zdobędzie Mistrza Polski. Będzie za tylko Majster Polski
Zamilcz proszę.
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 30.04.2010, 20:59
Nasze "gwiazdki" odstawiły chujnię z grzybnią...
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 30.04.2010, 20:59
Ciśnie się tylko jedno zdanie na usta - Nie mamy ofensywy. Co zrobił dzisiaj Brożek, co Boguski?

Ruch remisuje z Legią, Lech wygrywa ze Śląskiem my remisujemy z Legią i po mistrzostwie.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 30.04.2010, 20:59
Jeszcze słowo, skoro Brożek jest w tak ****...wej formie, to może niech sobie odpocznie i Mały za niego zagra w ataku.

Nosz qrwa jakie t nieporadne wszystko :(
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 30.04.2010, 21:00
Nie mogłem być dziś na meczu z powodu pracy, więc słuchałem transmisji w radio i powiem wprost - doping fatalny. Zamiast jechać cały czas z Jazda, Jazda, Jazda lub Walczyć, Wisła Walczyć mieliśmy fantastyczny pokaz mruczanek - tak to można śpiewać jak się prowadzi z 3:0, ale dziś drużyna potrzebowała wsparcia i go nie otrzymała...
Odpowiedz cytując
Faveks
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 30.04.2010, 21:00
Prawda jest taka, że wykorzystaliśmy margines błędu. Trzeba liczyć na to, że nasi Bracia ze Śląska nam pomogą i nie dadzą Lechowi wygrać. Legia- Ruch to musi być remis, inaczej będzie naprawdę ciasno w czubie. Po meczach z Legią i Cracovia, a potem z Bełchatowem i Arką byłem pewny, że Wisła już swoje w tym sezonie przegrała, ale jak widać to jeszcze nie wszystko. Jeśli ktoś szuka pozytywnych aspektów tego meczu to Marcelo i Diaz nie dostali kartki, więc zagrają z Legią.
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 30.04.2010, 21:00
Kim my ****A GRAMY ?

Wszyscy powinni iść na korepetycje do Issy Ba.
Żaden nie potrafi przyjąć dobrze piłki , rozegrać spokojnie, wrzucić w pole karne, oddać celny strzał, przedryblować .
Jak dla mnie połowa kładu po sezonie do wywalenia !
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 30.04.2010, 21:00
brawa za granie na remis z Lechem
w dupe z mistrzostwem jak nas połowa ligi ogrywa
4 porażka u siebie to jakis swoisty rekord jest Wisły zdaje sie
Odpowiedz cytując
Kosa93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 30.04.2010, 21:00
Małecki? Co on robi? Czy on potrafi się tylko "kiwać", choć i tak nie umie... Gramy cały sezon na wyjeździe, ale to już któraś porażka 0-1.. ŻE-NA-DA, nie z powodu wyniku, a gry.
Ostatnio edytowane przez Kosa93 : 30.04.2010 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:57.