
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy uważasz, że Ludovic Obraniak powinien zostać Polakiem ? | |||
| Tak |
|
254 | 76,28% |
| Nie |
|
79 | 23,72% |
| Głosujących: 333. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
To jest genialny argument. Moze od razu naturalizujmy wszystkich zawodowych pilkarzy na swiecie. Bedziemy mieli pewnosc, ze Polska zostanie najlepszym zespolem na tej planecie.
Co do Obraniaka nie mam wyrobionego zdania. Roger i Oli grali dla nas, co mi sie bardzo niepodoba. Z drugiej strony Wahan Geworgian - tez nie Polak, chociaz tutaj sytuacja jest inna, bo od malego mieszka na terytorium Polski. Ciekawy jestem co o tym sadza inni pilkarze. |
|
|

|
||||||
|
|