
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#181
|
|
AS ROMA 3 : 0 Sevilla
Sevilla 0 : 3 AS ROMA |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#182
|
|
widze ze niektorzy nie rozumieja tego
i prosze mi nie pisac : " bo tak szybciej bedzie "![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#183
|
|
Ja rozegrałem wczoraj pierwsze mecze (łącznie z rewanżem) z bluesingerem,a z resztą nie mam kontaktu bo nie odpisują.Może poczekajmy jeszcze do jutra i jak będzie bez odzewu w grupach to będzie trzeba zakończyć ledwo rozpoczęty turniej:/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#184
|
napisz mi kto Ci nie odpisuje? Zaraz ich mecze uznam ze walkowery bo jesli do rtego czasu nie zagrali to czyli maja to w dupie;/ ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#185
|
|
Nie będę sprzedawał hehe
Przed chwilą dopiero napisałem priva do rafiABG,więc można poczekać na niego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#186
|
|
ejjj my juz czekamy na takich z tydzien....
ojj nie krempuj sie SPRZEDAWAJ!!!;p;p;p ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#187
|
|
przecież wystarczy jak zobaczysz jakie są grupy,więc ja nie muszę nikogo sprzedawać
napisałem jeszcze do kolejnego kolegi z grupy,więc chociaż jeżeli nie grają dadzą znać dla mnie już można grać te ćwierćfinały czy 1/16 finały jak jest z kim i będzie to jakoś szło,a chociaż do jutra może sie wyjaśni reszta spraw EDIT W grupie A i chyba F grała każda z drużyn,więc nie powinni mieć problemu z rozegraniem kolejnych meczy.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 24.11.2008 o godz. 20:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#188
|
|
12 graczy dopiero grało w tym turnieju..... to ja sie pytam gdzie reszta,, gdzie innych 12
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#189
|
|
Werder
Milan Arsenal Barca Villareal Celtic Sevilla Roma Ol Lyon Chelsea PSV Man UTD Fiorentina Inter TE DRUZYNY AWANSOWAŁY Z GRUP!!! Inter Barcelona Arsenal Roma Fiorentina Werder PSV Celtic Villareal Sevilla Chelsea Lyon Man U Milan Atletico Wisła TO SA DWUMECZE. Prosze o szyblkie rozegranie ich
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 24.11.2008 o godz. 22:51.
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#190
|
|
ja sie wycofuje z turnieju,sory.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#191
|
|
dobra nie ma sprawy tylko mogles wczesniej napisac o tym... ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#192
|
|
przepraszam, ale dlaczego nie dano nam szansy rozegrać dziś meczów w grupie? mnie, ostachowi, harry'emuTB, może mi ktoś to wytłumaczyć?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#193
|
|
Ktoś wziął sie za organizowanie czegoś o czym nie ma pojęcia i tak własnie jest...
![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#194
|
|
hmmm a macie zamiar ja zagrac
zobacz tam ggdzie sa podane dwumecze i jak mi nie rozegracie tego dwumeczu to zabije....;p
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 24.11.2008 o godz. 22:52.
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#195
|
|
sory dałem termin do ktorego mialy zostac zrozegrne mecze.... i nikt ich nie grał,, a ni tez nie dawał jakichkolwiek oznak zycia... wiec uznałem ze nie chce juz grac
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#196
|
|
bardzo dobrze chłopak zrobił jak nie umiecie sie zabrac do tego i zgadac to trudno sie mówi...!!
GRAMY te nowe grupy i jest ZAJEBISCIE>.. oooooo Werder ...hhi jak przyjemnie |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#197
|
|
daty dokładnej, do kiedy rozegrać mecze, nie było.
a niektórzy nie zawsze mają czas, tymbardziej że w weekend niektórzy byli we Wrocławiu.. brakuje zasad, konkretnych zasad, konkretnych terminow i reguł. za to co chwile inne decyzje, niestety. dwumecz się postaramy rozegrać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#198
|
i prosze nie opowiadaj takich głupot... widocznie tak sie interesowałes tym tematem...... ale dobra juz rozrgrajcie ten dwumecz. ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#199
|
|
nie chodzi o zasady gry, ale mniejsza o to. daty od której w przeciągu dwóch dni mieliśmy zagrać mecz, jednak nie było.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#200
|
|
Dobra KONIEC płakania kto się nie załapał niech teraz nie płacze i nie rozrywa tematu ...
GRAMY DALEJ ... GRUPY sa ... ROZGRYWAĆ SZYBKO MECZE .. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline |
#201
|
|
Cwiercfinał : Barcelona : Inter 3:11
Inter: Barcelona 7:1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#202
|
|
Inter
Arsenal Roma Fiorentina Werder PSV Celtic Villareal Sevilla Chelsea Lyon Man U Milan Atletico Wisła ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#203
|
|
1.Qbcio - Werder Brema
2.*TS* - Milan 3.grzesiek632 - Arsenal 4.Wujek dobra rada - FC Barcelona 5.Jachcik - Villareal 6.DominoForza-Celtik 7.usioc1- FC Sevilla 8.ostach1906aka- AS Roma 9.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 10.JoeCole92- Chelsea 11.WiślakNH - PSV Eindhoven 12.bluesinger - Manchester United 13.PLACHO - Fiorentina 14.Martinho - Inter Mediolan 15.Gucio25- Atletico Madryt 16.HarryTB- Wisła Kraków TE DRUZYNY AWANSOWAŁY Z GRUP!!! 1: Mecz: Barcelona : Inter ( 3:11 ) Inter: Barcelona ( 7:1 ) AWANS : Inter 2: Mecz: Arsenal Roma 3: Mecz: Fiorentina Werder 4: Mecz: PSV Celtic 5: Mecz: Villareal Sevilla 6: Mecz: Chelsea Lyon 7: Mecz: Man U Milan 8: Mecz: Atletico Wisła TO SA DWUMECZE. Prosze o szyblkie rozegranie ich !!
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 24.11.2008 o godz. 23:59.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2007
Offline |
#204
|
|
Trzeba było grać te mecze bo cały weekend był na to a nie płakać teraz że chcecie grać a już jest pozamiatane.
nie chce się czepiać ale to chyba raczej nie są ćwierćfinały ![]() Powód: 1/8
Ostatnio edytowane przez bluesinger : 24.11.2008 o godz. 23:53.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#205
|
|
LUDZIE GRAC a nie GADAĆ.. !!
|
|
|
|
Member
Od: 11.2008
Offline |
#206
|
|
Chelsea 5:1 Lyon
Lyon 1 :1 Chelsea |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#207
|
Zapraszam na sparing ;] ![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#208
|
|
1: Mecz:
Barcelona - Inter 3:11 Inter- Barcelona 7:1 AWANS : Inter 2: Mecz: Arsenal - Roma 3:0 Roma - Arsenal 0:5 AWANS: Arsenal 3: Mecz: Werder - Fiorentina 1:2 Fiorentina - Werder 3:0 AWANS: Fiorentina 4: Mecz: PSV - Celtic 1:0 Celtic - PSV 1:1 AWANS: PSV 5: Mecz: Villareal - Sewilla 1:2 Sevilla - Villareal 4:2 AWANS: Sewilla 6: Mecz: Chelsea - Lyon 5:1 Lyon - Chelsea 1:1 AWANS: Chelsea 7: Mecz: Milan - Man U 3:3 Man U - Milan 4:3 AWANS: MAN U 8: Mecz: Atletico Wisła
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 29.11.2008 o godz. 21:59.
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#209
|
|
Celtic - PSV 1:1 (karne 4:5)
PSV - Celtic 1:0 |
|
|
|
Member
Od: 12.2007
Offline |
#210
|
dziękuje za zaproszenie, które oczywiście przyjmuje |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|