![]() |
FifA 09 - turniej!!!
A wiec wraz z kolega wyszlismy z inicjatywa stworzenie turnieju internetowego w Fife09. Mialo by to polegac na tym ze zainteresowane osoby rozgrywały by miedzy soba mecze. Wyniki były by zapisywane tu na forum. Długosc tego turnieju byla by zalezna od ilosci chetynch.
Prosze o wpisywanie sie zainteresowanych... Szczegoły ustalimy gdy zbierzemy odpowiednia ilosc ludzi.. |
wypali to? ja bym zagrał:)
|
pisze sie na to :)
|
ja jestem chętny
|
jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa
to poczekajmy do piatku... wszyscy ktorzy sie tu wpisza beda uwzdlednieni... i zacznie my zabawe |
Cytat:
|
jestem chętny na to
|
a jaka to roznica? przez host
jak ktos chce pyknac ze mna jeden meczyk to 7677002 |
od siebie dodam, że warto zrobić fajną stronę internetową do turnieju i zainteresowanie gwarantowane :)
|
Cytat:
sorry ze sie tak wypytuje :) :) pisze sie na to:) |
http://forum.efifa.pl
tu macie stronę zajmującą się turami w FIFE 09 .. wybór jest duży i duużo graczy.. :) |
trzeba zrobić liste niech każdy chętny sie dopisuje
Zobaczymy ile osób będzie zainteresowanych i ustalimy szczegóły 1.grzesiek632 2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw |
Cytat:
|
no to ja tez sie na to pisze :P ja mecze rozgrywam tylko przez HOST
1.grzesiek632 2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik |
i ja :)
1.grzesiek632 2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger |
W zwiazku z wysokim zainteresowaniem ;) zakladam ograniczenie do 32 graczy. Pierwszych 32 szczesliwcow bedzie grac
|
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł
Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa :) - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 |
Cytat:
i dwie wychodza do fazy pucharowej.. a trzecia w UEFA:p :p :p :p :p :p( zarcik oczywiscie) |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel |
13.WiślakNH
|
Cytat:
no najlepiej zrobić grupy po 4 osoby i każdy z każdym po 2 mecze... wychodzą 2 drużyny z każdej grupy i grają ze sobą 2 mecze.. ale oczywiście nie przesadzajmy i nie bierzmy przykładu z rozgrywek pucharu UEFA z golami strzelonymi na wyjezdzie :] 4 min połowa i to chyba wszystko... i nie ma lecenia w chooja :) a swoją drogą widzieliście już ten niedoróbek fify w którym zawodnicy jeden z druzyn stoją za bramką oprócz bramkarza? Mam to zapisane bo zdażyło mi się to już nie pierwszy raz i jak będę miał czas to wrzucę. |
a ja myśle że bramki strzelone na wyjedzie dodadzą smaczku :D
pozatym najpierw odrzućmy najsłabsze ogniwa i niech z grupy wychodzą 3 osoby, w ten sposob turniej nie bedzie taki krotki lecz w sam raz!:) Zostaną 24 zespoły (12 dwumeczów) to chyba najlepsze rozwiązanie :P dobrze byłoby gdyby każdy niepewny wczesniej o tym poinformował - wtedy będziemy wiedzieli czy jest sęs tworzenia listy rezerwowej |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 nie wiem czy czasu nie braknie, ale zapisać się można.. |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl