Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FifA 09 - turniej!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5051)

grzesiek632 10.11.2008 20:57

FifA 09 - turniej!!!
 
A wiec wraz z kolega wyszlismy z inicjatywa stworzenie turnieju internetowego w Fife09. Mialo by to polegac na tym ze zainteresowane osoby rozgrywały by miedzy soba mecze. Wyniki były by zapisywane tu na forum. Długosc tego turnieju byla by zalezna od ilosci chetynch.

Prosze o wpisywanie sie zainteresowanych...
Szczegoły ustalimy gdy zbierzemy odpowiednia ilosc ludzi..

janko04 10.11.2008 20:57

wypali to? ja bym zagrał:)

Fuss 10.11.2008 20:58

pisze sie na to :)

marcinugorek 10.11.2008 20:59

ja jestem chętny

grzesiek632 10.11.2008 21:00

jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa

to poczekajmy do piatku... wszyscy ktorzy sie tu wpisza beda uwzdlednieni... i zacznie my zabawe

janko04 10.11.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 626820)
jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa

ale jak by to wyglądało ?? hamachi czy przez HOST ??

gregoriustsw 10.11.2008 21:03

jestem chętny na to

grzesiek632 10.11.2008 21:04

a jaka to roznica? przez host

jak ktos chce pyknac ze mna jeden meczyk to 7677002

pysio 10.11.2008 21:06

od siebie dodam, że warto zrobić fajną stronę internetową do turnieju i zainteresowanie gwarantowane :)

janko04 10.11.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 626825)
a jaka to roznica? przez host

jak ktos chce pyknac ze mna jeden meczyk to 7677002


sorry ze sie tak wypytuje :) :) pisze sie na to:)

jaszczur90 10.11.2008 21:10

http://forum.efifa.pl

tu macie stronę zajmującą się turami w FIFE 09 .. wybór jest duży i duużo graczy.. :)

Sabo 10.11.2008 21:13

trzeba zrobić liste niech każdy chętny sie dopisuje

Zobaczymy ile osób będzie zainteresowanych i ustalimy szczegóły

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw

grzesiek632 10.11.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 626833)
http://forum.efifa.pl

tu macie stronę zajmującą się turami w FIFE 09 .. wybór jest duży i duużo graczy.. :)

obawiam sie ze ta stornka jest dla graczy z troszke inna wersja gry:p

Jachcik 10.11.2008 21:14

no to ja tez sie na to pisze :P ja mecze rozgrywam tylko przez HOST
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik

bluesinger 10.11.2008 21:19

i ja :)

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger

grzesiek632 10.11.2008 21:21

W zwiazku z wysokim zainteresowaniem ;) zakladam ograniczenie do 32 graczy. Pierwszych 32 szczesliwcow bedzie grac

Sabo 10.11.2008 21:24

a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa :) - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie

usioc1 10.11.2008 21:26

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1

grzesiek632 10.11.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sabo (Post 626846)
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły


i dwie wychodza do fazy pucharowej.. a trzecia w UEFA:p :p :p :p :p :p( zarcik oczywiscie)

Dżołkmen 10.11.2008 21:28

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen

W.S 10.11.2008 21:29

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*

wislakdaniel 10.11.2008 21:30

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel

WiślakNH 10.11.2008 21:34

13.WiślakNH

bluesinger 10.11.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sabo (Post 626846)
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa :) - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie


no najlepiej zrobić grupy po 4 osoby i każdy z każdym po 2 mecze... wychodzą 2 drużyny z każdej grupy i grają ze sobą 2 mecze.. ale oczywiście nie przesadzajmy i nie bierzmy przykładu z rozgrywek pucharu UEFA z golami strzelonymi na wyjezdzie :] 4 min połowa i to chyba wszystko... i nie ma lecenia w chooja :)

a swoją drogą widzieliście już ten niedoróbek fify w którym zawodnicy jeden z druzyn stoją za bramką oprócz bramkarza? Mam to zapisane bo zdażyło mi się to już nie pierwszy raz i jak będę miał czas to wrzucę.

Sabo 10.11.2008 21:39

a ja myśle że bramki strzelone na wyjedzie dodadzą smaczku :D
pozatym najpierw odrzućmy najsłabsze ogniwa i niech z grupy wychodzą 3 osoby, w ten sposob turniej nie bedzie taki krotki lecz w sam raz!:)
Zostaną 24 zespoły (12 dwumeczów) to chyba najlepsze rozwiązanie :P

dobrze byłoby gdyby każdy niepewny wczesniej o tym poinformował - wtedy będziemy wiedzieli czy jest sęs tworzenia listy rezerwowej

Gucio25 10.11.2008 21:40

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25

nie wiem czy czasu nie braknie, ale zapisać się można..

Lukasz15wisla 10.11.2008 21:41

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla

Wujek dobra rada 10.11.2008 22:27

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada

Kuciel 10.11.2008 22:37

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel

filip_wislak 10.11.2008 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 626836)
obawiam sie ze ta stornka jest dla graczy z troszke inna wersja gry:p

Można tam grać też na fifie "zakupionej z torrentów", więc śmiało można wchodzić. :) Co do turnieju może wyjść fajnie, ale przydałaby się dodatkowa stronka. Jeśli już załatwię sprawę z moim netem to bym się też pisał do tego turnieju. Pozdro


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl