The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.11.2008, 20:57. FifA 09 - turniej!!!
A wiec wraz z kolega wyszlismy z inicjatywa stworzenie turnieju internetowego w Fife09. Mialo by to polegac na tym ze zainteresowane osoby rozgrywały by miedzy soba mecze. Wyniki były by zapisywane tu na forum. Długosc tego turnieju byla by zalezna od ilosci chetynch.

Prosze o wpisywanie sie zainteresowanych...
Szczegoły ustalimy gdy zbierzemy odpowiednia ilosc ludzi..
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.11.2008, 20:57
wypali to? ja bym zagrał
Odpowiedz cytując
Fuss
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.11.2008, 20:58
pisze sie na to
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.11.2008, 20:59
ja jestem chętny
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.11.2008, 21:00
jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa

to poczekajmy do piatku... wszyscy ktorzy sie tu wpisza beda uwzdlednieni... i zacznie my zabawe
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 10.11.2008 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.11.2008, 21:01
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa
ale jak by to wyglądało hamachi czy przez HOST
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.11.2008, 21:03
jestem chętny na to
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.11.2008, 21:04
a jaka to roznica? przez host

jak ktos chce pyknac ze mna jeden meczyk to 7677002
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.11.2008, 21:06
od siebie dodam, że warto zrobić fajną stronę internetową do turnieju i zainteresowanie gwarantowane
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.11.2008, 21:08
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
a jaka to roznica? przez host

jak ktos chce pyknac ze mna jeden meczyk to 7677002

sorry ze sie tak wypytuje pisze sie na to
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2008, 21:10
http://forum.efifa.pl

tu macie stronę zajmującą się turami w FIFE 09 .. wybór jest duży i duużo graczy..
Powód: bład ;]
Ostatnio edytowane przez jaszczur90 : 10.11.2008 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.11.2008, 21:13
trzeba zrobić liste niech każdy chętny sie dopisuje

Zobaczymy ile osób będzie zainteresowanych i ustalimy szczegóły

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
Ostatnio edytowane przez Sabo : 10.11.2008 o godz. 21:16.


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.11.2008, 21:13
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
http://forum.efifa.pl

tu macie stronę zajmującą się turami w FIFE 09 .. wybór jest duży i duużo graczy..
obawiam sie ze ta stornka jest dla graczy z troszke inna wersja gry
Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.11.2008, 21:14
no to ja tez sie na to pisze ja mecze rozgrywam tylko przez HOST
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.11.2008, 21:19
i ja

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.11.2008, 21:21
W zwiazku z wysokim zainteresowaniem zakladam ograniczenie do 32 graczy. Pierwszych 32 szczesliwcow bedzie grac
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.11.2008, 21:24
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie


Odpowiedz cytując
usioc1
Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.11.2008, 21:26
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.11.2008, 21:26
Sabo napisał(a):Wyświetl post
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły

i dwie wychodza do fazy pucharowej.. a trzecia w UEFA ( zarcik oczywiscie)
Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.11.2008, 21:28
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.11.2008, 21:29
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
Odpowiedz cytując
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 10.11.2008, 21:30
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.11.2008, 21:34
13.WiślakNH
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.11.2008, 21:36
Sabo napisał(a):Wyświetl post
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie

no najlepiej zrobić grupy po 4 osoby i każdy z każdym po 2 mecze... wychodzą 2 drużyny z każdej grupy i grają ze sobą 2 mecze.. ale oczywiście nie przesadzajmy i nie bierzmy przykładu z rozgrywek pucharu UEFA z golami strzelonymi na wyjezdzie :] 4 min połowa i to chyba wszystko... i nie ma lecenia w chooja

a swoją drogą widzieliście już ten niedoróbek fify w którym zawodnicy jeden z druzyn stoją za bramką oprócz bramkarza? Mam to zapisane bo zdażyło mi się to już nie pierwszy raz i jak będę miał czas to wrzucę.
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.11.2008, 21:39
a ja myśle że bramki strzelone na wyjedzie dodadzą smaczku
pozatym najpierw odrzućmy najsłabsze ogniwa i niech z grupy wychodzą 3 osoby, w ten sposob turniej nie bedzie taki krotki lecz w sam raz!
Zostaną 24 zespoły (12 dwumeczów) to chyba najlepsze rozwiązanie

dobrze byłoby gdyby każdy niepewny wczesniej o tym poinformował - wtedy będziemy wiedzieli czy jest sęs tworzenia listy rezerwowej
Ostatnio edytowane przez Sabo : 10.11.2008 o godz. 21:47.


Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.11.2008, 21:40
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25

nie wiem czy czasu nie braknie, ale zapisać się można..
Odpowiedz cytując
Lukasz15wisla
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.11.2008, 21:41
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
Odpowiedz cytując
Wujek dobra rada
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: FCK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.11.2008, 22:27
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
Odpowiedz cytując
Kuciel
Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 10.11.2008, 22:37
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
Odpowiedz cytując
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.11.2008, 22:40
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
obawiam sie ze ta stornka jest dla graczy z troszke inna wersja gry
Można tam grać też na fifie "zakupionej z torrentów", więc śmiało można wchodzić. Co do turnieju może wyjść fajnie, ale przydałaby się dodatkowa stronka. Jeśli już załatwię sprawę z moim netem to bym się też pisał do tego turnieju. Pozdro
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:56.