
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#1
|
|
A wiec wraz z kolega wyszlismy z inicjatywa stworzenie turnieju internetowego w Fife09. Mialo by to polegac na tym ze zainteresowane osoby rozgrywały by miedzy soba mecze. Wyniki były by zapisywane tu na forum. Długosc tego turnieju byla by zalezna od ilosci chetynch.
Prosze o wpisywanie sie zainteresowanych... Szczegoły ustalimy gdy zbierzemy odpowiednia ilosc ludzi.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#2
|
|
wypali to? ja bym zagrał
![]() |
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????
Offline |
#3
|
|
pisze sie na to
![]() ![]()
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#4
|
|
ja jestem chętny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#5
|
|
jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa
to poczekajmy do piatku... wszyscy ktorzy sie tu wpisza beda uwzdlednieni... i zacznie my zabawe
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 10.11.2008 o godz. 21:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#6
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#7
|
|
jestem chętny na to
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#8
|
|
a jaka to roznica? przez host
jak ktos chce pyknac ze mna jeden meczyk to 7677002 |
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#9
|
|
od siebie dodam, że warto zrobić fajną stronę internetową do turnieju i zainteresowanie gwarantowane
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#10
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#11
|
|
http://forum.efifa.pl
tu macie stronę zajmującą się turami w FIFE 09 .. wybór jest duży i duużo graczy.. ![]() Powód: bład ;]
Ostatnio edytowane przez jaszczur90 : 10.11.2008 o godz. 21:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#12
|
|
trzeba zrobić liste niech każdy chętny sie dopisuje
Zobaczymy ile osób będzie zainteresowanych i ustalimy szczegóły 1.grzesiek632 2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw
Ostatnio edytowane przez Sabo : 10.11.2008 o godz. 21:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#13
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE
Offline |
#14
|
|
no to ja tez sie na to pisze
ja mecze rozgrywam tylko przez HOST1.grzesiek632 2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik ![]()
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
|
|
|
|
Member
Od: 12.2007
Offline |
#15
|
|
i ja
![]() 1.grzesiek632 2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#16
|
|
W zwiazku z wysokim zainteresowaniem
zakladam ograniczenie do 32 graczy. Pierwszych 32 szczesliwcow bedzie grac |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#17
|
|
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł
Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie |
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Offline |
#18
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#19
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu
Offline |
#20
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen ![]()
WISŁA ZŁOTY WIEK
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#21
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#23
|
|
13.WiślakNH
|
|
|
|
Member
Od: 12.2007
Offline |
#24
|
no najlepiej zrobić grupy po 4 osoby i każdy z każdym po 2 mecze... wychodzą 2 drużyny z każdej grupy i grają ze sobą 2 mecze.. ale oczywiście nie przesadzajmy i nie bierzmy przykładu z rozgrywek pucharu UEFA z golami strzelonymi na wyjezdzie :] 4 min połowa i to chyba wszystko... i nie ma lecenia w chooja ![]() a swoją drogą widzieliście już ten niedoróbek fify w którym zawodnicy jeden z druzyn stoją za bramką oprócz bramkarza? Mam to zapisane bo zdażyło mi się to już nie pierwszy raz i jak będę miał czas to wrzucę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#25
|
|
a ja myśle że bramki strzelone na wyjedzie dodadzą smaczku
pozatym najpierw odrzućmy najsłabsze ogniwa i niech z grupy wychodzą 3 osoby, w ten sposob turniej nie bedzie taki krotki lecz w sam raz! ![]() Zostaną 24 zespoły (12 dwumeczów) to chyba najlepsze rozwiązanie ![]() dobrze byłoby gdyby każdy niepewny wczesniej o tym poinformował - wtedy będziemy wiedzieli czy jest sęs tworzenia listy rezerwowej
Ostatnio edytowane przez Sabo : 10.11.2008 o godz. 21:47.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#26
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 nie wiem czy czasu nie braknie, ale zapisać się można.. |
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#27
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline |
#28
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada |
|
|
|
Member
Od: 10.2007
Offline |
#29
|
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline |
#30
|
|
Można tam grać też na fifie "zakupionej z torrentów", więc śmiało można wchodzić.
Co do turnieju może wyjść fajnie, ale przydałaby się dodatkowa stronka. Jeśli już załatwię sprawę z moim netem to bym się też pisał do tego turnieju. Pozdro![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|