
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#151
|
|
Może czas rozgonić to towarzystwo...
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#152
|
To, że mamy biednego właściciela to jedno, drugie to mamy takiego, który się nie zna. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#153
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#154
|
Pieniądze to jedno, a sposób jak rzo.......ono kasę na piłkarzy pod grę jak uboga Barcelona to drugie. No ale do czasu kiedy sa jeszcze matematyczne szanse na awans - WALKA TRWA! ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#155
|
Ten klub bez poważnego inwestora lub współinwestora będzie cały czas dreptał w miejscu i nawet awans tego nie zmieni, bo zakładam, że jeśli awansujemy, to równie szybko spadniemy ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#156
|
|
Koszty mniejsze, bo ktoś rozsądniej zarządza tym co może wydawać. Tylko tyle i aż tyle.
To Królewski nie wiedział jakie klub ma długi? |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#157
|
Pisałeś, że nie mamy kasy by ściągnąć dobrych piłkarzy, zatem ja pytam jakie zawrotne sumy na transfery GKS Katowice, GKS Tychy i Wisła Płock? W dup.ie mam koszty działalności, bo nie o tym mowa. Za chwile wkleisz mi tutaj info, że za stadion płacimy więcej i nie mamy kasy od miasta, a nie o tym tu mowa. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#158
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#159
|
|
A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że nie ma znaczenia ile gowno postów na Twitterze napisze krolewski, ilu gownokopaczy z hiszpańskich pastwisk nie ściągną przed następnym sezonem i jak bardzo nie będą pchać narracji o awansie. Już teraz w tym momencie JESTEM ABSOLUTNIE ....A PEWIEN, że w kolejnym sezonie zajmiemy jeszcze niższe miejsce niż w tym, a wszystkie błędy które można będzie popełnić zostaną popełnione.
Jeśli nie awansujemy do barazy, moja noga na r22 nie postanie dopóki ten szkodnik dalej będzie prezesem i właścicielem. Parafrazując polskiego kibicowskiego klasyka MAM KVRWA DOSYĆ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#160
|
Ale nie można ignorować faktu, że GKS dostaje od miasta Katowice w 2023 i 2024 łącznie 35 milionów złotych, a Wisła od Płocka 10mln na załatanie dziury po spadku w październiku 2023 i kolejne 15mln w tym roku. Spore kwoty, liczone w milionach otrzymały też Arka i Tychy. Piszesz, że masz w dup.ie koszty działalności? W takich Katowicach czy Płocku też mogą mieć to w dup.ie, bo miasto pomoże. Bez tych pieniędzy to śmiem twierdzić, że taki GKS to by nie przystąpił do rozgrywek. Z kolei nam takie 35 baniek w zasadzie wyczyściłoby stare długi i mielibyśmy czystą kartę do bieżącej działalności, pewno łatwiej byłoby też znaleźć inwestora. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#161
|
Z góry mówię, że nie wiem ile te drużyny wydały na transfery, może nie mam racji i wydali 15 milionów z tych 35 milinów otrzymanych od miasta, ale z tego co wiem to my wydajemy na wszystko najwięcej w lidze, a jesteśmy w du.pie. Słucham jakiś bzdur, ze Kiko byłby kozak jakby miał pieniądze na transfery. Zatem wyjebmy Kiko bo na tą chwilę on nam się nie przyda bo nie mamy pieniędzy. Weźmy kogoś kto będzie kozakiem w transferach bezgotówkowych tak jak potrafi to być w innych klubach mających podobne wyniki, a nie wydających tyle na transfery i wynagrodzenia miesięczne co my. Wkurza mnie to, że wszyscy wokół potrafią, a my nie. My mamy drużyną która poradzi sobie w Ekstraklasie, ale zapominamy, że trzeba awansować. Jak można w ogóle takie brednie mówić, każdy kto ma choć trochę oleju w głowie to potrafi przeczytać takie słowa w ten sposób "JK zajeb.ałeś, bo Twoim zadaniem jest awansować, masz dobrać tak personal by poradził sobie z tym celem, a nie konkurować jak równy z równym w lidzie, w której nie gramy". ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#162
|
|
GKS dostał te 35 milionów na wszystkie sekcje, nie tylko na piłkę nożną, co nie zmienia faktu, że to jest gigantyczna pomoc finansowa jak na warunki I-ligowe, nawet jeśli z tych 35 baniek na piłkę przypadło 20.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#163
|
|
Ależ to jest przykre. Wypada jeden zawodnik w środku i już cała gra drużyny leży? To jest tragedia, że nie potrafimy załatać dziury jak Carbo nie gra, a jeszcze większym tragizmem jest fakt braku w kadrze lepszego zawodnika od Człapały.
Jak graliśmy w zeszłym sezonie ? Carbo był? Jakoś dawaliśmy rade, dużo lepiej niż obecnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#164
|
Dziś Carbo jest mózgiem drużyny Wisły, mającym fundamentalne znaczenie dla rozegrania piłki, asekuracji oraz jej odbiorów. Jest fatalnie, że jego głównym zmiennikiem z uwagi na ograniczenia finansowe jest tak słaby gracz jak Sapała, który w każdym z trzech ważnych meczów w tym sezonie - z Odrą, Tychami i teraz Lechią - kompletnie zawiódł jako środkowy pomocnik. Z Odrą jesienią wyleciał z boiska jeszcze w pierwszej połowie, po jeszcze bardziej idiotycznych faulach niż te, które zrobił ostatnio Junka. Brak Carbo miał fundamentalne znaczenie dla obrazu tego meczu. Nigdzie nie jest powiedziane, że nawet gdyby grał, Lechia dałaby radę równie łatwo konstruować akcje i odpowiadać na bramki Wisły. To tylko Twoja własna projekcja i wyobraźnia. Pogoń, Piast i Widzew nie potrafili poradzić sobie z Wisłą mającą w środku pola dobrze dysponowanego Carbo. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#165
|
|
Przyjechała drużyna o klasę lepsza, zasłużony mistrz 1 ligi, zdominował nas i absolutnie zasłużenie awansują.
Widać było, ile jest jakości w tej drużynie i, ze niestety za jakość się płaci. Mena,Khlan, Zhelizko, Kapic, Sarnavsky + Bobcek, którego akurat nie było.. A u nas jedyny zawodnik, który jakością do nich pasuje to Rodado.. Co do Junci to już wcześniej lubiał się gotować, ale zachował sie jak idiota i to w tak ważnym momencie sezonu dla klubu. Jak nie umie hamować emocji to polecam psychoterapeutę. Colley to w swoim stylu, też sobą by nie był jakby cos odjebał. Wypadamy z baraży + jedziemy do Gieksy napakowanej jak kabanosy, bez prawie całej obrony. Bo bez Colleya, Junci, kto wie czy też bez Jarocha, który zszedł z urazem chyba mięsnia dwugłowego. Plus Rodado schodząc z grymasem bólu trzymał się za bark. Gratulacje dla Lechii, klasa jak ten zespół wygląda. A nasz człowiek mem, spec od chu.jowej inteligencji niech wyczaruje coś zajebistego na te dwa mecze. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#166
|
W zeszłym sezonie był Tachi (odpalony przez Sobolewskiego w tym), Igbekeme, Fernandez, a i tak się zesrali na rzadko z Ruchem, ŁKS-em, Sosnowcem i w barażach z Puszczą, więc nie rozumiem jak niby "dawaliśmy radę"? Natrzaskaliśmy wcześniej punktów dzieki Muli, Fernandezowi, Igbekeme, Junce - czyli gościom z absurdalnymi zarobkami. Zaczęli wypadać ze składu i się skończyło...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.05.2024 o godz. 20:48.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#167
|
Swoją drogę zawodny Lechii z nr 7 i 30 dużo lepsi skrzydłowi niż nawet Mula, co lepsze mają po 21 lat...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 12.05.2024 o godz. 21:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#168
|
|
Jaroch jednak z kontuzją:
https://www.goal.pl/1-liga/wisla-kra...eczem-z-gieksa Cytat:
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 15.05.2024 o godz. 16:29.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#169
|
|
Bardzo mądrze napisane, że powrót zależy od postępów w leczeniu
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#170
|
|
no nie wiem, nie wiem
przy naszych zarządcach bezpieczniej czułbym sie jakby to było bardziej doprecyzowane ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#171
|
|
Albo będzie zdrowy albo nie - czego nie rozumiesz?
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#172
|
|
Uszkodzenie to co prawda nie zerwanie ale on już i tak może jechać na wakacje.
Szot z Satrustegim mają pewny plac do końca sezonu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#173
|
|
o chyba wyznawca Jarosława
![]() otóż spałbym spokojnie jeśli w komunikacie wybrzmi że wróci jak będzie zdrowy , a nie np odwrotnie ![]() ps moje posty są żartobliwe ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#174
|
|
no to wybrzmiało przeciez
Mariusz Urban przecie wie co robi |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#175
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#176
|
|
pale sie do tego jak nasi stranieri do awansu
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#177
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#178
|
|
Może problemem jest narodowość lekarza. Dlaczego nie Hiszpan?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#179
|
|
Mariusz Urban jest niezatapialny....fakt, ze Franz Smuda wział go do swojego sztabu na Ojro powinno dać do myślenia.
I tak jestem nieobiektywny z osobistych powodów - w czasach Artromedu(kmwtw) raczył spartolić mi jednen z podstawowych zabiegów w medycynie sportowej jakim jest wymiana ACL. "Lekraz" z podejściem - jakoś to będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#180
|
no ale to było dawno kiedyś Franz był dobrym trenerem, a Brożek trafiał czasem do bramki ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|