
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#121
|
|
|
Member
Od: 01.2005
Offline |
#122
|
|
Ten mecz pokazał różnice między drużyna na poziomie ekstraklasy a drugą na poziomie niestety pierwszej ligi. Lechia grała swój mecz i niestety statystyki to tylko potwierdzają. Mimo że w ostatnich minutach wynik był na styku to jednak Lechia wygrała zasłużenie. Chyba około 70min Wisła miała tylko jeden strzał celny w drugiej połowie... No to czym tu mówić. Grając siebie, przy takiej publiczności nie można tak grać. Moim zdaniem ten mecz to może być Waterloo Wisły w tym sezonie. Czerwone kartki, pauzy, następny mecz z cyganami w gazie... Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Tylko cud nas może uratować.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#123
|
|
Tak patrzę na powtórkę tego karnego z Colleyem... Pomijając fakt, że było tam dwóch naszych i Colley mógł tylko stać to... przecież ten latynos otarł się lekko o kolano tylko zrobił to bardzo dynamicznie przez co wydawać się mogło, że faul jak nic. Podobna sytuacja była w Sosnowcu z Sobczakiem... tylko Sobczak biegł i przewrócił się jak wóz z węglem bez żadnej dynamiki stąd też nie został podyktowany karny...
Ale tak jak pisałem, czy był karny czy nie, czy prowadzilibyśmy 3:1 do przerwy to i tak LEchia strzeliłaby tyle co trzeba. No nic to jeden mecz kiedy rywal był półkę wyżej, prawdopodobnie baraże przegraliśmy w co najmniej pięciu innych meczach, a nie dziś... Jak w takiej gównianej lidze nie można było nie zając miejsca 4-6? To jest skandal... Jeszcze baraże u siebie dałyby jakąś kasę z biletów... a tu nie dość, że kasy nie będzie to najprawdopodobniej nawet meczu barażowego na wyjeździe. Jak to KOALIK pisał.... trzeba Cupiała prosić na kolanach o pare baniek euro lol |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#124
|
|
Mecz z Lechią powinien być jednym z wielu, może nawet o nic, ale jak się stawia wynik w PP ponad awans do esa to tak jest że z liderem gra się z nożem na gardle. Gratuluję Lechii, bo ma zespół na esa. I to na coś więcej niż walkę na spadek. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania
Uczucie wstydu po nie zakwalifikowaniu się do baraży będzie jeszcze gorsze od tego wp******u od Puszczy 1-4. To jest niesamowite że do tego doprowadzono. To była wręcz sztuka by zagrać tak fatalna rundę. Rude z ekipą naprawdę się postarali. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#125
|
|
Cytat:
Być może tak sam za tydzień nas jebnie GKS, który na wiosnę jako druga drużyna w I lidze trzyma jakikolwiek poziom. Zaraz za nimi jest Arka, z którą też wiele nie zawojowaliśmy na wiosnę, a na jesieni te 5:1 to był nasz wypadek przy pracy. Wtedy Arka była niżej w tabeli. Także top ligi pokazał nam w jakiej piździe jesteśmy. My i reszta zespołów od top 4 w dół to jest poziom gówna. Co kolejkę przerzucamy się tym gównem i najmniejsi gówniarze załapią się do top 6. 2 rok w I lidze, budowanie zespołu i jesteśmy tak ciency, że po prostu wstyd. I tak mamy szczęście, że jest taki system rozgrywek bo zawsze można fartem załapać się do top 6, a później fartem awansować. Inaczej z takim właścicielem to nigdy byśmy do top 2 się nie załapali na koniec sezonu. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#126
|
Sapała skompromitował się w trzecim meczu w tym sezonie. Dwa z Tychami, jeden z Lechią. To nie jest przypadek. Po prostu ten piłkarz to pozorant nie umiejący grać na środku w fazie obronnej zespołu. Dlatego Sapała nie grał niemal nic zarówno u Sobolewskiego jak i Rude. Dwóch trenerów, ten sam wyrok. Podobnie z Olejarką. Sobolewski wolał wpuścić niegotowego Bashę niż ryzykować z Sapałą. Inna rzecz że bałwan sam odpalił Tachiego który grał dwa poziomy lepiej niż Igor. Obrona jest do gruntownej przebudowy, od nędznego Krzyżanowskiego na Urydze kończąc. Ci frajerzy co drugi mecz odwalają kryminał - karne, czerwone kartki, przegrane główki... Straciliśmy w dziwnych okolicznościach naszego Moltenisa który był najlepszy w linii obrony, została reszta parodystów wzmocniona nędznym Satrusteguim. Przede wszystkim jednak Królewski musi sobie odpowiedzieć czy stać go na pajacowanie z "krakoską piłką". W tym sezonie ewidentnie nie. Jeżeli ma zostać Rude, to tylko przy jakościowych wzmocnieniach. Jeśli nie jest w stanie zorganizować na nie pieniędzy to pora przestać udawać Real Madryt.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.05.2024 o godz. 20:22.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#127
|
|
|
Cytat:
Za Sobola: - remis i 2 porażki Za Rude: -2 porażki Wisłą gdy Carbo gra: Za Sobola: -5 wygranych, 5 remisów, 2 porażki Za Rude: - 5 wygranych, 4 remisy, 2 porażki Wnioski: Rude jest tak samo chujowy jak Sobolewski. Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|
|
Junior Member
Od: 01.2017
Offline |
#128
|
|
Czegoś Ty taki krytyczny nie był dla Sobolewskiego? Wiecznie tylko było: poczekajmy, w końcu zaskoczy, bla bla bla.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#129
|
|
tak , mysle ze Rodado calym tym fantastycznym ( dla samego siebie) sezonem pokazal ze spokojnie bylby do wziaecia za 1 mln euro ...oczywiscie nie dla polskich druzyn , ale dla jakis rumunow , 2 niemcow , austryjakow, szwajcarow , skandynanwow itp itd ....... nie robie z Rodado goscia na top najlepszych lig w europie- ale dla tych przecietynych , to spokonie- a i dla takich klubow 1 mln euro za takiego (prawie) kompletnego grajka to zaden wydatek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#130
|
Jak ten twój lekarz się nazywa? Dr Asperger? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#131
|
|
Nie wiem co napisać po takim meczu, naprawdę nie wiem....
To jest sportowa kompromitacja Wisły, pełna kompromitacja. Jesteśmy ....a na dnie. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#132
|
Na szóstym z 4 punktami straty do lidera i 1 punktem straty do Lechii, z którą na wyjeździe zremisował. Miałem cały czas nadzieję, że Rude to krok do przodu. Nie zauważyłem, że stoimy nad przepaścią, a Rude ten krok wykonał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#133
|
|
Dajcie ....a spokój z tym Sobolewskim , przecież to jest lump nad lumpy który potrafił się patrzeć jak szpak w .....e k generalnie jemu się wydawało że rozumie tylko za uja pojąć nie może.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2017
Offline |
#134
|
|
No i dalej jesteśmy na szóstym, a że strata większa to nie dziwne skoro jest prawie koniec sezonu. Zremisował z Lechią która nie grała nawet połowy tego co teraz. Żeby nie było, uważam, że Rude popełnia też idiotyczne błędy, jak choćby dzisiaj z trzymaniem Junci na boisku. Natomiast dalej uważam, że z Sobolewskim bylibyśmy jeszcze niżej w tabeli.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez grzesiek00 : 11.05.2024 o godz. 21:23.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#135
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#136
|
|
Mialem coś napisać ale... nie chcę mi się. Nawet na imprezę człowiek nie ma ochoty. Wole fm'a gdzie Wisła gra w LM.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#137
|
|
Przyjechał do nas lider, który jak było widać nie jest liderem z przypadku.
Tak z ciekawości, czy ktoś wie ilu piłkarzy z pierwszej jedenastki Lechii gra w niej dopiero pierwszy sezon w sensie, że pojawili się dopiero po ich kupieniu? ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#138
|
|
Dziewieciu w dzisiejszym meczu. Tylko dlatego, ze nie gral Bobcek. Normalnie dziesieciu.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#139
|
|
Nie pamiętam kiedy widziałem tak totalnie zdominowaną przez rywala Wisłę. Nawet w złotych czasach z Barcą czy Lazio więcej grali.
KAŻDY piłkarz Lechii był na swojej pozycji 2x lepszy niż nasz... Ich trzy gwiazdy Kapić, Chlań i Mena przyszły z łotewskiej Valmeiry. Strzelam - chociaż nie wiem - że mogą mieć tego samego agenta. Chyba opowieści o magicznym notesie magicznego Kiko właśnie się źle starzeją... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#140
|
|
Lechia widać, że ułożona ekipa.
My niestety cały czas w lidze wyglądamy jak.przypadkowa.zbieranina. Ps. Jeszcze raz przypomnę, bo do niektórych nadal to nie dociera: Rodado sprowadził Brzęczek. Fernandeza Pasieczny. Mulę, Juncę, Villara czy Igbekeme znalazł były asystent Kiko, podobny do.Gorbaczowa. Natomiast autorskie transfery Kiko to Raton, Eneko, Baena, Carbo. Nie ma co zatem mówić o jakimś magicznym notesie.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 11.05.2024 o godz. 22:19.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#141
|
No nic szkoda, że te mityczne zgranie się zespołu oraz 1 liga jest trudna dotyczy tylko nas. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#142
|
1) Wygrana z rozpędzonym jak TGV GKSem 2) Wygrana z Termaliką (jeśli ktoś napisze, że BBT nie gra o nic, to tylko przypomnę Sosnowiec sprzed roku i jakie to miało znaczenie) 3) Łęczna nie wygra z Polonią 4) Wygramy 1 baraż 5) Wygramy 2 baraż No jakby to powiedzieć... no chyba nie w tym sezonie. edit: ok, punkt 3 można wykreślić. Poprawia to nasze szanse o jakiś 1% ![]()
Ostatnio edytowane przez Elendil : 11.05.2024 o godz. 23:19.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#143
|
|
Punkt 3 nie ma dla nas absolutnie żadnego znaczenia w kwestii samego awansu do baraży.
Legia 0-7 za Stolarczyka Lech 0-5 za Guli Śląsk 0-5 za Guli Legia 0-5 za Smudy Płock 0-3 za Skowronka I w końcu np Puszcza 1-4 za Sobolewskiego
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.05.2024 o godz. 23:16.
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#144
|
|
Ale co ja wielokrotnie pisałem?
Skompromitowany Kikuś z którego śmiała się cała piłkarska Polska, gdy zostawał ,,trenerem" Wisły. Gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce. Miał szczęście, że był Carlitos, który wyczyniał cuda. Bez tego byłaby już wtedy strefa spadkowa. Tamtej Wisły nie dało się oglądać. Prowadził jakieś prowincjonalne drużyny w Hiszpanii i na jakiej podstawie trafił do Wisły? Jego powrót był bardzo zastanawiający. Podobnie ta cała sprawa z Rude. Kolejny gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce nożnej jako trener. Na jakiej podstawie został trenerem Wisły? Albo inaczej - na jakiej podstawie Kikuś ma taką władzę, że jest w stanie przekonać Zaskrońca, że gość z Erasmusa z Kostaryki może być trenerem Wisły? Usłużni klakierzy i krakowscy dziennikarze (ci sami, którym nie przeszkadzały przestępcze rządy w latach 16-18, bo byli opłacani) naopowiadali o najnowszych technologiach, itp. Ojkofob Markusik uwierzył w to jak małe dziecko. A tu prawda okazała się inna - Kikuś załatwił swojemu koledze pracę w roli trenera Wisły. Można i tak. Jak za czasów Marzenki były zatrudnione osoby po wyrokach, to też mógł zostać zatrudniony gość z Erasmusa przez drugiego gościa z Erasmusa. Proste. Protest powinien być w momencie ogłaszania Albercika udającym trenerem. Ale lepiej było gloryfikować się z Zaskrońcem. W końcu to ja cały czas nie mam racji, a wy tylko ją macie. To widzimy w tabeli..
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.05.2024 o godz. 03:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#145
|
|
W zeszlym sezonie mieismy po 34 kolejkach 60 pkt. Tera po 32 mamy 50.. Co sezon coraz gorzej. W ekstraklasie i w I lidze.
Junca rob dwa wslizgi ktore wskazuja, ze inteligencji nie ma nawet na poziomie pilkarza. Colley lapie czerona gdy juz jest po meczu i nie bedzie gral w 1 lub meczach nasteonych. Chociaz to znaczenia nie ma Wchdzi Lechia ktorej wlascieiel mogl by u nas. ALe Krolewski mowi ze jego decyzja byla perfekcyjna. Jeszcze 2 mecze i wakacje, Ktos jeszcze pamieta ze zdobylismy Puchar Polski? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#146
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#147
|
|
Sapała, Junca i Goku. Z rozmaitych powodów, ale w tym momencie wszyscy nie nadają się do gry i należy się ich pozbyć. Sapała to typ pozoranta bumelanta, zasługuje na dyscyplinarkę za przejście obok meczu, nienawidzę takich piłkarzyków. Junca ma potworne braki fizyczne, jest kruchy jak szklanki mojej babci i go to frustruje. Wiecznie albo w leczeniu albo zagotowany jak czajnik. Goku imo potrzebuje psychoterapii,. Przecież czy Goku, czy Jelonek Bambi, czy Miś Uszatek to wychodzi na jedno, tyle że bajki inne. Dorosły chłop identyfikuje się z postacią z kreskówki. Naprawdę od takiego typa można wymagać profesjonalizmu, obowiązkowości, systematyczności, współpracy? Myślę, że wątpię.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#148
|
|
Przyjechała drużyna sklecona naprędce w ciągu jednego sezonu i rozbiła nas w puch.
Nie tylko dlatego, że każdy piłkarz tam był o klasę lepszy niż nasz. Także dlatego, że Ci piłkarze wiedzieli co i jak grać. Upadł więc mit, ze jedyną drogą jest dać trenerowi czas, bez względu na wyniki. Bo może za trzy cztery lata się nauczy albo mu się coś trafi jak ślepej kurze ziarno. Mecz błędów trenera. Junca był do zdjęcia o 45 minutach nie tylko dlatego, że był zagrożony i prosił się o czerwo. Po prostu był słaby. Sapała był do zdjęcia po trzydziestu minutach za pozorowanie gry i kompletny brak ambicji. Tak dla przykładu, no ale w klubie gdzie priorytetem jest rodzinna atmosfera takie rzeczy nie do pomyślenia. Wiara w fetysz technologii i innych pierdół prowadzi na manowce. W poprzednim meczu strzelał Sobczak bo miał dobre liczby mimo, że 90 % kibiców wiedziała, że lepszym wyborem był Rodado. Teraz kardynalne błędy w zarządzaniu meczem. Trzeba mieć talent, intuicje i wiedzę. A te pierdoły technologiczne to tylko dodatek który mądremu pomoże a głupiemu zaszkodzi. Oczywiście awans jest możliwy w ramach cudu nad Wisłą. Choć bardziej prawdopodobne jest zero lub jeden punkt do końca sezonu. Ani organizacyjnie ani sportowo na awans nie zasługujemy. Patrząc na ostatnie zdanie wpisu Królewskiego można wnioskować, że w klubie położono już lagę na to. Jest przecież puchar który prezes może sobie wsadzić do... gabloty. Najgorsze jest to, że szykuje nam się powtórka błędów z zeszłego sezonu. Brak odpowiedzialności za brak awansu, Rude zostaje, pińcet wyselekcjonowanych zawodników, z których przyjdą Ci najbardziej połamani, grubi albo pozbawieni talentu. Nowy sezon zaczniemy od skróconego okresu przygotowawczego i czterech meczów w pucharach. Szykuje się heroiczna walka o utrzymanie. A mogliśmy być na miejscu Lechii i wczoraj cieszyć się z awansu. |
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#149
|
W mojej prywatnej opinii, dalsze małżeństwo klubu z Królewskim, mimo całego mojego szacunku dla tego człowieka, niczego w naszej sytuacji nie zmieni. Mamy kiepskich zawodników, a na lepszych nas (Królewskiego) nie stać. ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#150
|
kompromitacja to było stracenie punktów w Sosnowcu czyli z drużyną która jest na poziomie drugiej ligi natomiast teraz przyjechala druzyna na poziomie ekstraklasowym , do sredniaka 1 ligi wynik sie zgadza smutne, ale niestety prawdziwe ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|