The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 11.05.2024, 20:05
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wynik kompletnie nie oddaje wydarzeń na boisku. Tutaj 1-6 byłoby adekwatne.
A równie dobrze moglismy prowadzić 2:0 gdyby Goku nie zachował się jak Goku. Aczkolwiek i tak byśmy tego nie dowieźli. Jakby Lechia potrzebowała strzelić 5 to by strzeliła.
Odpowiedz cytując
WSE
Member
 
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 11.05.2024, 20:05
Ten mecz pokazał różnice między drużyna na poziomie ekstraklasy a drugą na poziomie niestety pierwszej ligi. Lechia grała swój mecz i niestety statystyki to tylko potwierdzają. Mimo że w ostatnich minutach wynik był na styku to jednak Lechia wygrała zasłużenie. Chyba około 70min Wisła miała tylko jeden strzał celny w drugiej połowie... No to czym tu mówić. Grając siebie, przy takiej publiczności nie można tak grać. Moim zdaniem ten mecz to może być Waterloo Wisły w tym sezonie. Czerwone kartki, pauzy, następny mecz z cyganami w gazie... Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Tylko cud nas może uratować.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 11.05.2024, 20:11
Tak patrzę na powtórkę tego karnego z Colleyem... Pomijając fakt, że było tam dwóch naszych i Colley mógł tylko stać to... przecież ten latynos otarł się lekko o kolano tylko zrobił to bardzo dynamicznie przez co wydawać się mogło, że faul jak nic. Podobna sytuacja była w Sosnowcu z Sobczakiem... tylko Sobczak biegł i przewrócił się jak wóz z węglem bez żadnej dynamiki stąd też nie został podyktowany karny...

Ale tak jak pisałem, czy był karny czy nie, czy prowadzilibyśmy 3:1 do przerwy to i tak LEchia strzeliłaby tyle co trzeba.

No nic to jeden mecz kiedy rywal był półkę wyżej, prawdopodobnie baraże przegraliśmy w co najmniej pięciu innych meczach, a nie dziś...

Jak w takiej gównianej lidze nie można było nie zając miejsca 4-6? To jest skandal... Jeszcze baraże u siebie dałyby jakąś kasę z biletów... a tu nie dość, że kasy nie będzie to najprawdopodobniej nawet meczu barażowego na wyjeździe.

Jak to KOALIK pisał.... trzeba Cupiała prosić na kolanach o pare baniek euro lol

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 11.05.2024, 20:14
Mecz z Lechią powinien być jednym z wielu, może nawet o nic, ale jak się stawia wynik w PP ponad awans do esa to tak jest że z liderem gra się z nożem na gardle. Gratuluję Lechii, bo ma zespół na esa. I to na coś więcej niż walkę na spadek. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania

Uczucie wstydu po nie zakwalifikowaniu się do baraży będzie jeszcze gorsze od tego wp******u od Puszczy 1-4. To jest niesamowite że do tego doprowadzono. To była wręcz sztuka by zagrać tak fatalna rundę. Rude z ekipą naprawdę się postarali.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 11.05.2024, 20:18
Cytat:
No nic to jeden mecz kiedy rywal był półkę wyżej, prawdopodobnie baraże przegraliśmy w co najmniej pięciu innych meczach, a nie dziś...
Jeden mecz bo to jedyny powazny rywal w tej lidze. Na jesieni Lechia z nami gówno zagrała bo jeszcze miała skład z dupy (chyba grali innym składem) ewentualnie dopiero się poznawali i zgrywali. Na wiosnę jak ruszyłą to nas rozjebala jak szmaty jakieś.
Być może tak sam za tydzień nas jebnie GKS, który na wiosnę jako druga drużyna w I lidze trzyma jakikolwiek poziom.
Zaraz za nimi jest Arka, z którą też wiele nie zawojowaliśmy na wiosnę, a na jesieni te 5:1 to był nasz wypadek przy pracy. Wtedy Arka była niżej w tabeli.

Także top ligi pokazał nam w jakiej piździe jesteśmy. My i reszta zespołów od top 4 w dół to jest poziom gówna. Co kolejkę przerzucamy się tym gównem i najmniejsi gówniarze załapią się do top 6.
2 rok w I lidze, budowanie zespołu i jesteśmy tak ciency, że po prostu wstyd.
I tak mamy szczęście, że jest taki system rozgrywek bo zawsze można fartem załapać się do top 6, a później fartem awansować. Inaczej z takim właścicielem to nigdy byśmy do top 2 się nie załapali na koniec sezonu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 11.05.2024, 20:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szukanie usprawiedliwienia dla porażki w nieobecności Carbo jest rozpaczliwą próbą obrony trenera.
Że niby wszystko gra, jesteśmy świetni, mamy genialnego trenera tylko wicie rozumiecie, zabrakło Carbo.
Żałosne i śmieszne
To Twoje urojenia, masz manię prześladowczą na punkcie Rude i dlatego każda ocena inna niż zrzucenie całej winy na niego wywołuje u Ciebie agresję. I to jest dopiero żałosne...

Sapała skompromitował się w trzecim meczu w tym sezonie. Dwa z Tychami, jeden z Lechią. To nie jest przypadek. Po prostu ten piłkarz to pozorant nie umiejący grać na środku w fazie obronnej zespołu. Dlatego Sapała nie grał niemal nic zarówno u Sobolewskiego jak i Rude. Dwóch trenerów, ten sam wyrok. Podobnie z Olejarką. Sobolewski wolał wpuścić niegotowego Bashę niż ryzykować z Sapałą. Inna rzecz że bałwan sam odpalił Tachiego który grał dwa poziomy lepiej niż Igor.

Obrona jest do gruntownej przebudowy, od nędznego Krzyżanowskiego na Urydze kończąc. Ci frajerzy co drugi mecz odwalają kryminał - karne, czerwone kartki, przegrane główki... Straciliśmy w dziwnych okolicznościach naszego Moltenisa który był najlepszy w linii obrony, została reszta parodystów wzmocniona nędznym Satrusteguim.

Przede wszystkim jednak Królewski musi sobie odpowiedzieć czy stać go na pajacowanie z "krakoską piłką". W tym sezonie ewidentnie nie. Jeżeli ma zostać Rude, to tylko przy jakościowych wzmocnieniach. Jeśli nie jest w stanie zorganizować na nie pieniędzy to pora przestać udawać Real Madryt.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.05.2024 o godz. 20:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.05.2024, 20:26
Cytat:
To Twoje urojenia, masz manię prześladowczą na punkcie Rude i dlatego każda ocena inna niż zrzucenie całej winy na niego wywołuje u Ciebie agresję. I to jest dopiero żałosne...
Wisła gdy Carbo nie gra:
Za Sobola:
- remis i 2 porażki

Za Rude:
-2 porażki

Wisłą gdy Carbo gra:
Za Sobola:
-5 wygranych, 5 remisów, 2 porażki

Za Rude:
- 5 wygranych, 4 remisy, 2 porażki

Wnioski: Rude jest tak samo chujowy jak Sobolewski.

Cytat:
Obrona jest do gruntownej przebudowy, od nędznego Krzyżanowskiego na Urydze kończąc. Ci frajerzy co drugi mecz odwalają kryminał - karne, czerwone kartki, przegrane główki... Straciliśmy w dziwnych okolicznościach naszego francuskiego stopera który był najlepszy w linii obrony, została reszta parodystów wzmocniona nędznym Satrusteguim.
A to nie ty twierdziłeś jak to pięknie się druzyna rozwija przy Rude?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
grzesiek00
Junior Member
 
Od: 01.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 11.05.2024, 20:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szukanie usprawiedliwienia dla porażki w nieobecności Carbo jest rozpaczliwą próbą obrony trenera.
Że niby wszystko gra, jesteśmy świetni, mamy genialnego trenera tylko wicie rozumiecie, zabrakło Carbo.
Żałosne i śmieszne
Czegoś Ty taki krytyczny nie był dla Sobolewskiego? Wiecznie tylko było: poczekajmy, w końcu zaskoczy, bla bla bla.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.05.2024, 20:42
azor napisał(a):Wyświetl post
a to dobre jest bańkę euro za grajka z 7-8 drużyny ogórkowej ligi proponuje jeszcze klauzule, że jak w następnym sezonie nie awansujemy, to mają nam dopłacić 20% wartości, bo w końcu nas osłabili. Wielka Wisłę Kraków, Real Madryt 1 Ligi
tak , mysle ze Rodado calym tym fantastycznym ( dla samego siebie) sezonem pokazal ze spokojnie bylby do wziaecia za 1 mln euro ...oczywiscie nie dla polskich druzyn , ale dla jakis rumunow , 2 niemcow , austryjakow, szwajcarow , skandynanwow itp itd ....... nie robie z Rodado goscia na top najlepszych lig w europie- ale dla tych przecietynych , to spokonie- a i dla takich klubow 1 mln euro za takiego (prawie) kompletnego grajka to zaden wydatek
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 11.05.2024, 20:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To Twoje urojenia, masz manię prześladowczą na punkcie Rude i dlatego każda ocena inna niż zrzucenie całej winy na niego wywołuje u Ciebie agresję. I to jest dopiero żałosne...
Może lepiej się nie odzywaj, jeśli potrafisz tylko odezwać się z personalnymi odjazdami?
Jak ten twój lekarz się nazywa? Dr Asperger?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 11.05.2024, 20:57
Nie wiem co napisać po takim meczu, naprawdę nie wiem....

To jest sportowa kompromitacja Wisły, pełna kompromitacja.

Jesteśmy ....a na dnie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.05.2024, 21:00
grzesiek00 napisał(a):Wyświetl post
Czegoś Ty taki krytyczny nie był dla Sobolewskiego? Wiecznie tylko było: poczekajmy, w końcu zaskoczy, bla bla bla.
Na którym miejscu Sobolewski zostawił Wisłę?
Na szóstym z 4 punktami straty do lidera i 1 punktem straty do Lechii, z którą na wyjeździe zremisował.
Miałem cały czas nadzieję, że Rude to krok do przodu.
Nie zauważyłem, że stoimy nad przepaścią, a Rude ten krok wykonał.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 11.05.2024, 21:17
Dajcie ....a spokój z tym Sobolewskim , przecież to jest lump nad lumpy który potrafił się patrzeć jak szpak w .....e k generalnie jemu się wydawało że rozumie tylko za uja pojąć nie może.
Odpowiedz cytując
grzesiek00
Junior Member
 
Od: 01.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 11.05.2024, 21:21
No i dalej jesteśmy na szóstym, a że strata większa to nie dziwne skoro jest prawie koniec sezonu. Zremisował z Lechią która nie grała nawet połowy tego co teraz. Żeby nie było, uważam, że Rude popełnia też idiotyczne błędy, jak choćby dzisiaj z trzymaniem Junci na boisku. Natomiast dalej uważam, że z Sobolewskim bylibyśmy jeszcze niżej w tabeli.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez grzesiek00 : 11.05.2024 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 11.05.2024, 21:22
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post


Wnioski: Rude jest tak samo chujowy jak Sobolewski.



A to nie ty twierdziłeś jak to pięknie się druzyna rozwija przy Rude?
Przy większości z nich wszyscy by byli chujowi, oni się nie chcą rozwijać, może dopiero jak kupi ich Real
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 11.05.2024, 21:41
Mialem coś napisać ale... nie chcę mi się. Nawet na imprezę człowiek nie ma ochoty. Wole fm'a gdzie Wisła gra w LM.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 11.05.2024, 21:49
Przyjechał do nas lider, który jak było widać nie jest liderem z przypadku.

Tak z ciekawości, czy ktoś wie ilu piłkarzy z pierwszej jedenastki Lechii gra w niej dopiero pierwszy sezon w sensie, że pojawili się dopiero po ich kupieniu?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 11.05.2024, 22:01
Dziewieciu w dzisiejszym meczu. Tylko dlatego, ze nie gral Bobcek. Normalnie dziesieciu.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 11.05.2024, 22:15
Nie pamiętam kiedy widziałem tak totalnie zdominowaną przez rywala Wisłę. Nawet w złotych czasach z Barcą czy Lazio więcej grali.
KAŻDY piłkarz Lechii był na swojej pozycji 2x lepszy niż nasz...

Ich trzy gwiazdy Kapić, Chlań i Mena przyszły z łotewskiej Valmeiry. Strzelam - chociaż nie wiem - że mogą mieć tego samego agenta.
Chyba opowieści o magicznym notesie magicznego Kiko właśnie się źle starzeją...
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 11.05.2024, 22:16
Lechia widać, że ułożona ekipa.
My niestety cały czas w lidze wyglądamy jak.przypadkowa.zbieranina.

Ps. Jeszcze raz przypomnę, bo do niektórych nadal to nie dociera:
Rodado sprowadził Brzęczek. Fernandeza Pasieczny.
Mulę, Juncę, Villara czy Igbekeme znalazł były asystent Kiko, podobny do.Gorbaczowa.
Natomiast autorskie transfery Kiko to Raton, Eneko, Baena, Carbo.
Nie ma co zatem mówić o jakimś magicznym notesie.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 11.05.2024 o godz. 22:19.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 11.05.2024, 22:40
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dziewieciu w dzisiejszym meczu. Tylko dlatego, ze nie gral Bobcek. Normalnie dziesieciu.
Tak coś czułem, że oni po przejęciu i spadku kompletowali wszystkich na nowo. Dzięki za odpowiedź.
No nic szkoda, że te mityczne zgranie się zespołu oraz 1 liga jest trudna dotyczy tylko nas.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 11.05.2024, 23:08
WSE napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz pokazał różnice między drużyna na poziomie ekstraklasy a drugą na poziomie niestety pierwszej ligi. Lechia grała swój mecz i niestety statystyki to tylko potwierdzają. Mimo że w ostatnich minutach wynik był na styku to jednak Lechia wygrała zasłużenie. Chyba około 70min Wisła miała tylko jeden strzał celny w drugiej połowie... No to czym tu mówić. Grając siebie, przy takiej publiczności nie można tak grać. Moim zdaniem ten mecz to może być Waterloo Wisły w tym sezonie. Czerwone kartki, pauzy, następny mecz z cyganami w gazie... Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Tylko cud nas może uratować.
5 cudów, będąc dokładnym:

1) Wygrana z rozpędzonym jak TGV GKSem
2) Wygrana z Termaliką (jeśli ktoś napisze, że BBT nie gra o nic, to tylko przypomnę Sosnowiec sprzed roku i jakie to miało znaczenie)
3) Łęczna nie wygra z Polonią
4) Wygramy 1 baraż
5) Wygramy 2 baraż


No jakby to powiedzieć... no chyba nie w tym sezonie.

edit:
ok, punkt 3 można wykreślić. Poprawia to nasze szanse o jakiś 1%
Ostatnio edytowane przez Elendil : 11.05.2024 o godz. 23:19.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 11.05.2024, 23:11
Punkt 3 nie ma dla nas absolutnie żadnego znaczenia w kwestii samego awansu do baraży.

Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Nie pamiętam kiedy widziałem tak totalnie zdominowaną przez rywala Wisłę. Nawet w złotych czasach z Barcą czy Lazio więcej grali.
KAŻDY piłkarz Lechii był na swojej pozycji 2x lepszy niż nasz...

Ich trzy gwiazdy Kapić, Chlań i Mena przyszły z łotewskiej Valmeiry. Strzelam - chociaż nie wiem - że mogą mieć tego samego agenta.
Chyba opowieści o magicznym notesie magicznego Kiko właśnie się źle starzeją...
Kolega chyba ma dziury w pamięci i to duże..przez ostatnie 12 lat to byś z 50 lekko takich spotkań wymieni.

Legia 0-7 za Stolarczyka
Lech 0-5 za Guli
Śląsk 0-5 za Guli
Legia 0-5 za Smudy
Płock 0-3 za Skowronka
I w końcu np Puszcza 1-4 za Sobolewskiego
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.05.2024 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 12.05.2024, 03:47
Ale co ja wielokrotnie pisałem?

Skompromitowany Kikuś z którego śmiała się cała piłkarska Polska, gdy zostawał ,,trenerem" Wisły.

Gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce.

Miał szczęście, że był Carlitos, który wyczyniał cuda.

Bez tego byłaby już wtedy strefa spadkowa.

Tamtej Wisły nie dało się oglądać.

Prowadził jakieś prowincjonalne drużyny w Hiszpanii i na jakiej podstawie trafił do Wisły?

Jego powrót był bardzo zastanawiający.

Podobnie ta cała sprawa z Rude.

Kolejny gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce nożnej jako trener.

Na jakiej podstawie został trenerem Wisły?

Albo inaczej - na jakiej podstawie Kikuś ma taką władzę, że jest w stanie przekonać Zaskrońca, że gość z Erasmusa z Kostaryki może być trenerem Wisły?

Usłużni klakierzy i krakowscy dziennikarze (ci sami, którym nie przeszkadzały przestępcze rządy w latach 16-18, bo byli opłacani) naopowiadali o najnowszych technologiach, itp.

Ojkofob Markusik uwierzył w to jak małe dziecko.

A tu prawda okazała się inna - Kikuś załatwił swojemu koledze pracę w roli trenera Wisły.

Można i tak.

Jak za czasów Marzenki były zatrudnione osoby po wyrokach, to też mógł zostać zatrudniony gość z Erasmusa przez drugiego gościa z Erasmusa.

Proste.

Protest powinien być w momencie ogłaszania Albercika udającym trenerem.

Ale lepiej było gloryfikować się z Zaskrońcem.

W końcu to ja cały czas nie mam racji, a wy tylko ją macie.

To widzimy w tabeli..
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.05.2024 o godz. 03:53.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 12.05.2024, 06:20
W zeszlym sezonie mieismy po 34 kolejkach 60 pkt. Tera po 32 mamy 50.. Co sezon coraz gorzej. W ekstraklasie i w I lidze.
Junca rob dwa wslizgi ktore wskazuja, ze inteligencji nie ma nawet na poziomie pilkarza.
Colley lapie czerona gdy juz jest po meczu i nie bedzie gral w 1 lub meczach nasteonych. Chociaz to znaczenia nie ma
Wchdzi Lechia ktorej wlascieiel mogl by u nas. ALe Krolewski mowi ze jego decyzja byla perfekcyjna.


Jeszcze 2 mecze i wakacje,
Ktos jeszcze pamieta ze zdobylismy Puchar Polski?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 12.05.2024, 06:29
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Lechia widać, że ułożona ekipa.
My niestety cały czas w lidze wyglądamy jak.przypadkowa.zbieranina.

Ps. Jeszcze raz przypomnę, bo do niektórych nadal to nie dociera:
Rodado sprowadził Brzęczek. Fernandeza Pasieczny.
Mulę, Juncę, Villara czy Igbekeme znalazł były asystent Kiko, podobny do.Gorbaczowa.
Natomiast autorskie transfery Kiko to Raton, Eneko, Baena, Carbo.
Nie ma co zatem mówić o jakimś magicznym notesie.
Dobrze ze przypomniałeś jakich piłkarzy kto sprowadził, bo potem znowu się pojawią tacy co będą tworzyć legendy i baśnie że wszystkich zHiszpanow do Wisły sprowadził Kiko. A potem wyciągają wnioski że bez Kiko nie będzie Wisly😀
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 12.05.2024, 07:12
Sapała, Junca i Goku. Z rozmaitych powodów, ale w tym momencie wszyscy nie nadają się do gry i należy się ich pozbyć. Sapała to typ pozoranta bumelanta, zasługuje na dyscyplinarkę za przejście obok meczu, nienawidzę takich piłkarzyków. Junca ma potworne braki fizyczne, jest kruchy jak szklanki mojej babci i go to frustruje. Wiecznie albo w leczeniu albo zagotowany jak czajnik. Goku imo potrzebuje psychoterapii,. Przecież czy Goku, czy Jelonek Bambi, czy Miś Uszatek to wychodzi na jedno, tyle że bajki inne. Dorosły chłop identyfikuje się z postacią z kreskówki. Naprawdę od takiego typa można wymagać profesjonalizmu, obowiązkowości, systematyczności, współpracy? Myślę, że wątpię.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 12.05.2024, 07:20
Przyjechała drużyna sklecona naprędce w ciągu jednego sezonu i rozbiła nas w puch.
Nie tylko dlatego, że każdy piłkarz tam był o klasę lepszy niż nasz. Także dlatego, że Ci piłkarze wiedzieli co i jak grać. Upadł więc mit, ze jedyną drogą jest dać trenerowi czas, bez względu na wyniki. Bo może za trzy cztery lata się nauczy albo mu się coś trafi jak ślepej kurze ziarno.


Mecz błędów trenera. Junca był do zdjęcia o 45 minutach nie tylko dlatego, że był zagrożony i prosił się o czerwo. Po prostu był słaby. Sapała był do zdjęcia po trzydziestu minutach za pozorowanie gry i kompletny brak ambicji. Tak dla przykładu, no ale w klubie gdzie priorytetem jest rodzinna atmosfera takie rzeczy nie do pomyślenia.

Wiara w fetysz technologii i innych pierdół prowadzi na manowce. W poprzednim meczu strzelał Sobczak bo miał dobre liczby mimo, że 90 % kibiców wiedziała, że lepszym wyborem był Rodado. Teraz kardynalne błędy w zarządzaniu meczem. Trzeba mieć talent, intuicje i wiedzę. A te pierdoły technologiczne to tylko dodatek który mądremu pomoże a głupiemu zaszkodzi.
Oczywiście awans jest możliwy w ramach cudu nad Wisłą. Choć bardziej prawdopodobne jest zero lub jeden punkt do końca sezonu. Ani organizacyjnie ani sportowo na awans nie zasługujemy. Patrząc na ostatnie zdanie wpisu Królewskiego można wnioskować, że w klubie położono już lagę na to. Jest przecież puchar który prezes może sobie wsadzić do... gabloty. Najgorsze jest to, że szykuje nam się powtórka błędów z zeszłego sezonu. Brak odpowiedzialności za brak awansu, Rude zostaje, pińcet wyselekcjonowanych zawodników, z których przyjdą Ci najbardziej połamani, grubi albo pozbawieni talentu.

Nowy sezon zaczniemy od skróconego okresu przygotowawczego i czterech meczów w pucharach. Szykuje się heroiczna walka o utrzymanie.
A mogliśmy być na miejscu Lechii i wczoraj cieszyć się z awansu.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 12.05.2024, 07:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim jednak Królewski musi sobie odpowiedzieć czy stać go na pajacowanie z "krakoską piłką".
Królewski powinien sobie przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie, czy stać go na taki klub jak Wisła, bo my możemy jeszcze tygodniami dyskutować o naszym trenerze, o skrzydłowych, obrońcach ale to wszystko są problemy wtórne. Głównym problemem jest to, że Królewski nie śmierdzi groszem żeby równocześnie wyprowadzać klub z długów, pokrywać chore koszty funkcjonowania klubu i jeszcze inwestować kasę w jakościowo dobrych zawodników. I nawet nie winiłbym tu Kiko, bo kogo ma chłop sprowadzić, jak nie ma budżetu na transfery? A że potrafi znaleźć dobrych zawodników, to pokazał wcześniej.
W mojej prywatnej opinii, dalsze małżeństwo klubu z Królewskim, mimo całego mojego szacunku dla tego człowieka, niczego w naszej sytuacji nie zmieni. Mamy kiepskich zawodników, a na lepszych nas (Królewskiego) nie stać.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 12.05.2024, 07:51
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co napisać po takim meczu, naprawdę nie wiem....

To jest sportowa kompromitacja Wisły, pełna kompromitacja.

Jesteśmy ....a na dnie.
nie zgodze się

kompromitacja to było stracenie punktów w Sosnowcu czyli z drużyną która jest na poziomie drugiej ligi

natomiast teraz przyjechala druzyna na poziomie ekstraklasowym , do sredniaka 1 ligi

wynik sie zgadza

smutne, ale niestety prawdziwe
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:36.