
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#36
|
|
Tugerman sam się też kilka razy posypał, m. in. biegnąc podczas meczu, więc tutaj akurat niekoniecznie musiała to być jego wina. Podobnie kiedyś na treningu złamali nogę Małeckiemu.
Wypadki się zdażają, to jednak sport kontaktowy, ale na treningach nie ma takich wejść jak w meczu. Zresztą Skvarka >> Kuvejlić, Fazlagić. To po prostu nie jest rozgrywający, jest to słaby piłkarz, ale mamy gorszych. Dużo gorszych. Przesadzono z PR-em w jego przypadku i odbił się od oczekiwań których nie mógł przeskoczyć. Do tego Gula ewidentnie go faworyzował co powodowało coraz większy kwas. Czasem powinien był usiąść na ławce kiedy grał ewidentny piach. Żadne z powyższych to nie jego wina. Taki sobie piłkarz w gównianej, budowanej bezmyślnie drużynie od którego oczekiwano że sam weźmie resztę drewniaków na plecy. Nie zdziwiłbym się gdyby po naszym spadku poszedł np. do Pogoni i grał tam sporo. Nie jako gwiazda od której oczekuje się że sam zastąpi linię pomocy, ale po prostu element dobrze funkcjonującego zespołu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.02.2022 o godz. 11:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|