
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline |
#241
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#242
|
|
sprawe bada prokuratura przecież, skąd się dziś urwałeś?
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#243
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#244
|
Rozumiem, że race mogą się niektórym podobać i nie wyobrażają sobie meczu piłkarskiego, który byłby przez cały czas widoczny. Imponują im błyski, ognie, światełka, a jeśli dołożyć do tego okrzyki i zaśpiewy, czują się częścią czegoś większego. Ich życie wreszcie ma sens i jakąś wartość. Rozumiem to i nawet jestem skłonny przyznać, że wiele opraw jest naprawdę estetycznych. Jestem za swobodnym dopingiem na stadionach i myślę, że race powinny być dozwolone w wydzielonych i zabezpieczonych częściach trybun. Chociaż nie ukrywam, że odnajduję sens życia gdzie indziej. Nie rozumiem i nie zgadzam się natomiast na prymitywizm i ignorancję podszyte agresją (wasze wypowiedzi) oraz ekonomiczne szkodzenie własnemu (stojącego na krawędzi upadku!) klubu (kary za race). Swoje skojarzenia rządów prawa z Unią Europejską i homoseksualizmem proszę zostawić dla siebie i dla kolegów spod budki z piwem (któryś geniusz tu nawet udowadniał, że picie alkoholu w parku to jest zdrowy sposób życia). Normalni ludzie aspirują do czegoś więcej niż zbydlęcenie. Proponuję, aby nową Wisłę powiązać z takimi aspiracjami. Normalny, zdrowy klub. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#245
|
|
Co ja tutaj czytam...
Jakby tacy ludzie faktycznie decydowali o tym, w którym kierunku świat zmierza, to przepraszam za wyrażenie, ale nadal skakalibyśmy po drzewach.Moi kochani, ja wiem że prawo nie każdemu odpowiada i to jest najbardziej naturalny odruch. Ale postawa - ...., ....a, jebać psy, ja zrobię po swojemu i mam w dupie opinię innych bo jak się nie będą zgadzać to but na mordę - jest w łagodnych słowach daleka od ideału. Jeśli ktoś myśli, że gdy klub poprosi o interwencję na trybunie policje i wskutek tego dosrane nam zostaną kary, zdemolowana trybuna i inne mniej możliwe do przewidzenia okoliczności - będzie to wina klubu, a nie kibiców - no to gratuluję inteligencji. Przy zakupie biletu i wejściu na stadion akceptujesz prawo które stanowi klub, a jest ono dostosowane do wymogów narzucanych przez PZPN. Jeśli Ci nie odpowiada to sobie załóż własne rozgrywki. A pedał też człowiek, niezależnie jak go będziemy nazywać. Jak smutne życie musi mieć człowiek którego denerwuje kto komu i co wsadza w dupę. Jeśli lubi i robi to w swoim zaciszu to kim Ty jesteś żeby mu tego zabraniać? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Offline |
#246
|
|
Ostatnio przeczytałem opinie po której szczena mi opadła a brzmiała mniej więcej tak: "Wydaje mi się, że nowe władze Wisły za bardzo wszystko przeliczają na pieniądze a nie patrzą na inne aspekty". Jeśli dalej będzie takie myślenie niektórych kibiców, to nigdzie nie zajdziemy, na szczęście takich jednostek jest coraz mniej. ![]()
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#247
|
|
Was już całkiem popier.doliło ? Zamiast się cieszyć z wyniku, atmosfery i mimo problemów drużyny, z którą w końcu każdy chce się utożsamiać, to zaczynacie tematy polityczne itp.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#248
|
|
Cytat:
Aktualna sytuacja w kwestii rac i wielu wielu innych (na tym bożym świecie) jest odwrócona i ludzie zamiast się skupiać na przyczynach "choroby" to się skupiaja na skutkach. Banda jakichś szmat wymyśliła kary dla klubów za odpalanie rac. Miało to w czymś pomóc, czemuś zapobiec. Pomogło? Nie. To won od kasy klubowej, wypierdalać, jak ludzie chcą to dajcie im odpalać rac. I tak powinien myślec każdy zdroworozsądkowy człowiek. Obrażanie się na ludzi za to, że jakas pała wymyśliła śmieszny zakaz jest złe. To nie jest nasz problem tylko powinien być problem tych pał, ze wymyślają takie prawo. Mówi się, że race są niebezpieczne. No jak się źle używa to są. Czy jakaś raca kiedykolwiek komuś na meczu w Polsce zrobiła krzywdę? Tak samo niebezpieczne są schody na trybunie bo zawsze można spaśc i sobie krzywdę zrobić. Tak więc o co cały ten krzyk w kwestii rac? O to, że zaborca coś kazał i poddani się musza słuchać a przy okazji będą "jebać" pod nosem na ludzi, którzy chcą zachować swoją wolność. Co do płacenia kary. Generalnie w takiej sytuacji jesteśmy już od jakichś 5 lat. Czy będzie czas na Wiśle gdzie będzie można odpalić race? Czy ultrasi mają z tym czekac jeszcze dekadę? To też nie tak powinno być. Wiadomo, że kasy szkoda ale po pierwsze to jest kurestwo, że za takie coś są kary a po drugie ileż można być tym poprawnym politycznie albo kalkulować co się opłaca a co nie? Tym bardziej, że zjebana komisja ligi sobie karze jak chce i np za derby dostaliśmy w gratisie ze zwycięstwem 20 tys zł kary. To jest zwykłe dawanie sobie wchodzić na głowę przez jakichś śmieci, którzy ssą kasę na lewo i prawo od ludzi, których omamili prawem i swoimi chorymi przepisami. Dla mnie sytuacja jest patowa i z jednej strony race nic złego nie robią, uświetniają widowisko itd ale z drugiej strony KL jest chora i daje kary i tak jak mówisz szkoda kasy, tym bardziej, że teraz w Wiśle się nie przelewa. Generalnie i tak źle i tak niedobrze jednak bardziej mnie w....ia karanie za nic niż odpalenie rac pod groźbą kary finansowej. Co do pedałów czy picia w parku itp Specjalnie o tym wspomniałem bo wiedziałem, ze słowo "pedał" zaboli ludzi z wypranymi mózgami. Tu tylko napiszę dwa zdania -skoro pedalstwo jest takie fajne i normalne to dlaczego sami tego nie praktykujecie? Przecież to normalne. Czyli skoro tego nie robicie to nie jesteście normalni? -nazwanie pedała pedałem boli ale poprawni politycznie mówią, że to po prostu gej o innej orientacji seksualnej, ale jak ja napisałem "pedał" czy swoje zdanie na temat rac to nie zostałem nazwany osobą o innej orientacji myślowej, tylko Sebixem i idiotą. Tak wam się już w głowach pojebało, doszczętnie. O piciu w miejscach publicznych. Kolejny argument jak wam mózgi wyżarło skoro od razu na myśl o piciu przychodzi wam jakieś awanturowanie się itd Ja po prostu napisałem o spożywaniu alkoholu w takich miejscach a wam, tym co zaborca wyprał mózgi już piana z pyska poleciała. A przecież: -są kraje gdzie picie alkoholu jest dozwolone w miejscach publicznych (w Polsce w sumie też. Prawo mówi jedynie o zakazaniu spożywania alkoholu w niektorych miejscach publicznych) -jak było euro w Polsce i alkohol się wszędzie lał strumieniami to jak wy to wytrzymaliście? Normalnie ludzie pili wszedzie. Okropne. I tak, to wszystko się sprowadza do tematu rac. Bo ja jedynie powiedziałem, że to normalna sprawa. Nie mówiłem, że rzucanie racami na boisko czy w innych kibiców jest ok. Powiedziałem o jak najbardziej normalnej rzeczy, że odpalenie racy powinno być normą i zgodne z prawem. No ale co wtedy pomyśli człowiek poprawny politycznie? -że ja chcę promować rzucanie rac na boisko -że race są niebezpieczne (ciekawe kiedy) -że race sa do niczego niepotrzebne -że i tak bez nich byłoby super -że ich pan zakazał odpalania rac i jeszcze za złamanie zakazu da im karę. Straszne to jest jak można ludziom namieszać w głowie i zrobić z nich takich służbistów i społeczniaków w złym znaczeniu tego słowa. Ja jestem ciekaw jak daleko by się wasze słuchanie zaborcy posunęło gdybyśmy żyli w innych czasach (II wś czy PRL). Ciekawe co byście zrobili i mówili "bo trzeba, bo tak jest, bo czasy się zmieniły" Tak, czasy się zmieniły ale lizanie się po jajach z pedałami, plakanie na wszystko co jest spontaniczne, co ma jakąs genezie w tradycji i kulturze danego regionu/kraju itd to jest pseudointelektualizm i nic normalnego. Wy checie być na siłę mądrzy po prostu. A tak na prawdę tak jak WSH omotało wielu i wielu chodziło na ich pasku i się oszukiwało że jest ok tak wy jesteście po drugiej stronie i niby tacy nie sebixy się zrobiliście, tak dojrzeliście mentalnie, powyrastaliście z głupot itd ale tak na prawdę to wam poprawność polityczna zrobiła wode z mózgu i reagujecie ze wściekłością bo ktoś powie "sodomici łapy precz od naszych dzieci", albo powie, że race są ok i by chciał ich na stadionach. Żenada. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#249
|
|
Skad u ciebie jest taka obsesja z homoseksualizmem? Czy ksiadz ci jakas krzywde wyzadzil?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#250
|
Race wyglądają fajnie? Tak, z odpowiednią oprawą. Bez są takie sobie. Za race są kary? No są. Takie prawo. Czy odpalanie rac zmieni prawo? No nie i ..... Do tego trzeba petycji, nagabywania urzędasów, presji w mediach, prmowania bezpiecznego odpalania, cokolwiek - słowem - pracy społecznej. Której Ty nie wykonasz. Bo nie będziesz się Panu kłaniał. Czy kary za race dojebią Wiśle? No dojebią, bo kasy nie ma i lepiej wydać na pielęgnację murawy, niż na kary za race. Czy w takim wypadku należy się powstrzymać od rac? Bezwzględnie, bo dojebią nam karę. I będziemy w plecy na kasę. Czy odpalanie rac pomimo powyższego I W TEJ SYTUACJI ma sens? No ....a nie ma. Proste i logiczne, ale jak widać zbyt trudne dla co niektórych. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#251
|
|
Już pomijając, że w tej cenie to mogli zrobić kartoniadę w stylu AVE WISŁA tylko na cały stadion.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#252
|
|
|
Cytat:
Cytat:
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 03.04.2019 o godz. 22:41.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#253
|
|
Ooooooho jaroo wyrwał się z klatki politycznego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#254
|
Powtórzę jeszcze raz: odpalanie rac zmieni prawo? No nie i ..... Do tego trzeba petycji, nagabywania urzędasów, presji w mediach, prmowania bezpiecznego odpalania, cokolwiek - słowem - pracy społecznej. Której Ty nie wykonasz. Bo nie będziesz się Panu kłaniał. Przez tyle czasu można było przekonywać urzedasów, zwykłych kibiców, piłkarzy i działaczy, że race są bezpieczne. No ale nie, bo wolność. Nikt nie będzie się Panom kłaniał. No to teraz w imię wolności zabierasz pieniądze klubowi w ciężkiej sytuacji. Możesz być z siebie dumny.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 03.04.2019 o godz. 23:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#255
|
|||||||||
Co prawda głupek sam się poparzył, ale jednak raca jest uznawana za niebezpieczną. Racą możesz w kogoś rzucić, powodując poparzenie. Schodów raczej nie wyrwiesz i nie .......niesz nimi kogoś w głowę ![]()
1. Komisja Ligi przestanie karać za race na trybunach 2. Wisła wyjdzie z sytuacji finansowej na prostą i budżet klubowy nie będzie jęczał "litości" przy każdej karze od KL.
Ad.2 - Pedał, gej, homoseksualista - to tylko słowa, jak ktoś obraża się za pedała to jest .......nięty i tyle ![]() Również z prostej przyczyny nie mogę się zgodzić
![]() |
||||||||||
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#256
|
![]()
ZAWSZE NAD WAMI!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#257
|
|
Cytat:
Prawo idzie w dupy stronę. Zamiast stawiania granicy jest pseudo granica i zakazy. Bo odpalona raca nikomu nie powinna przeszkadzać. Kary powinny być za rzucanie racami. Krótka piłka. Chcecie to odpalajcie race ale nie używajcie ich jako broni. I wtedy za zaatakowanie kibiców racami albo rzucanie na boisko można walić grube kary i zakazy. Bo zabawa też ma swoje granice. Też powinna być spontaniczna i nie obarczona zakazami ale w granicach normy. Nie powinno się przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę. A co proponuję? Nie jestem tutaj od proponowania i rozwiązywania problemów ludzi, którzy sami sobie te problemy tworzą. Bo wiem, że tam na górze siedzą dosłownie wykształceni idioci, z którymi się nie da dogadać, są to ludzie oderwani od rzeczywistości, ludzie, dla których wszystko jest ble, przed kamerami nieskazitelni ale poza nimi chleją, ćpają, ruchają .....i i bawią się w inne intrygi - mówię o politykach i zapewne to samo robią ludzie z Komisji Ligi bo to podobny sort ludzi. To sa ludzie, którzy swoich obowiązków nie potrafią wykonać (polityka i polska piłka leżą i kwiczą, mam wrażenie, że wszystko co dobre to albo dzieło przypadku albo pracy u podstaw pewnych ludzi w danym regionie a nie globalne działanie zarządców) ale najlepiej wiedzą co i gdzie zakazać. To im przychodzi najłatwiej. Nie da się dogadać z ludźmi, którzy np każą za transparent 17.IX.1939 - IV rozbiór Polski. Po prostu się nie da, bo to ludzie bez zasad, którym właśnie zaborca przysłonił myślenie i uważają, ze jak ma nie być transparentów niezwiązanych z meczem to ma nie być, i nieważne czy na transparencie jest napisane "kochamy i pozdrawiamy Hitlera" czy "kochamy Polskę" Oczywiście kibice też nie pomagają, sa niesforni i jak dostaną palec to chcą rekę ale jak widać race są cały czas odpalane na każdym stadionie. Prawo powinno być prawem. Chcecie rac to macie, nie będziemy za nie karać ale za patologiczne rzucanie racami będziemy karać srogo. I tyle. Koniec tematu. Do tego dochodzą finanse Wisły. Sytuacja jest patowa z każdej ze stron. Kibice, którzy często przesadzają, prawo i KL, które są zjebane do kwadratu i finanse Wisły. Tylko ileż można się prosić, przeciągać linę z KL (bo tych rozmów o race było wiele) i czekać aż Wisła będzie miała więcej kasy? Co by nie zrobić to sytuacja jest słaba a udawać, że się nie chce odpalić rac i czekać 5 lat aż coś się zmieni jest tak samo słabe jak odpalenie ich i kara. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline |
#258
|
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 04.04.2019 o godz. 09:57.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#259
|
Ostatnio edytowane przez SONNE : 04.04.2019 o godz. 11:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#260
|
|
Jaroo znowu popił albo wjechały jakieś tabsy. Wszędzie lewacy, pedały, LGBT
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline |
#261
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#262
|
|
Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.
Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam: Panie @Jaroo1 Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej? Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#263
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2005
Skąd: krk
Offline |
#264
|
|
No i brawo, w końcu skumałeś, wszyscy normalni mają właśnie tam wasze zdanie i forumowe skamlanie anonimowych downów, zresztą w większości wieśniaków, którzy poprzyjeżdżali do Krakowa ze swoich wichur i myślą że teraz są kimś
Dam ci jeszcze jedną podpowiedź, bo jesteś tu jednym z głównych internetowych ujadających kundelków - flaga WSH będzie wisiała, race będą odpalane i choćbyście tu najebali jeszcze milion postów na co "jest zgoda" a na co "zgody nie ma" to wpływ macie tylko na swoje wirtualne konta i na nic więcej ![]() na meczu z Piastem flaga ekipy będzie wisiała w centralnym miejscu, skoro takie tuzy tu siedzą to przyłazić ją ściągać a jak znowu nie będzie kozaka to zamknąć już te internetowe dupy ![]() ![]()
Czy wygrywasz, czy nie...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#265
|
|
Kara znana 40 tys i jeden mecz zakazu wyjazdowego.
Jak na to że groziło nam zamknięcie sektora to uważam za łagodna, ale kwota sama w sobie jest duża. To teraz wszyscy popierający race, pokażcie ile jest dla was warta taka impreza jestem bardzo ciekaw ile UW uzbiera |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu
Offline |
#266
|
|
800 osob zwolenników rac niech zbierze po 50 zl na kare.
![]()
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#267
|
|
Zamiast dołożyć 40 tysi i kupić nowego obrońce, to będziemy dalej oglądać Klemensa i race
![]() ![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#268
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#269
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#270
|
|
moze sie okreslcie najpierw jakie macie poglady
a) nie lubie rac i nie chce ich na stadionie b) race sa ok ale nie chce ich na stadionie bo wazniejsze sa finanse, wizerunek, unikniecie kar wyajzdowych c) race sa ok, chce zeby były na stadionie ale zeby UW pokrywała kary (zrzutki itd) |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|