![]() |
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
https://zapodaj.net/images/843c8fb06f3c8.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/453ab0cae4de0.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/1040356b2feac.png Dotychczasowe mecze h2h https://zapodaj.net/images/2ba248dedf8a4.png Sześć ostatnich spotkań h2h https://zapodaj.net/images/2d4dedcb7e795.png Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/99ddfb70793a9.png Rywal na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/25dde32da271d.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/0dd4dbdc74426.png Wisła u siebie: https://zapodaj.net/images/ce62296039100.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/991711ca05a45.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Dawno nie wygraliśmy u siebie z nimi. Liczę na 3 punkty. Legia jest słaba.
|
Patrzę na ten mecz przez pryzmat 6 punktów, których moim zdaniem nam brakuje, aby być w TOP 8 i to jest jasne, że powinniśmy iść po trzy punkty. Kluczem będzie opanowanie środka pola, a więc gra Bashy i Savicevicia. Z meczu na mecz gramy coraz lepiej, skrzydła powinny działać, pytanie tylko o skuteczność, o to, na ile potrafimy zagrać bez błędów z tyłu i o sędziowanie, żeby nie było ciągnięcia za uszy kandydatki do mistrzostwa. Swoją drogą 3 mecze pauzy dla Cafu przy 6 miesiącach dla Stefańskiego z Płocka brzmią jak żart i jednocześnie potwierdzenie "pleców" najbardziej popularnego klubu stolicy.
Dobrze byłoby, gdyby mógł zagrać Drzazga, który jest w gazie. Wielkiego pola manewru jeśli chodzi o skład nie ma. Podmianka może nastąpić teoretycznie na pozycji Drzazgi i Burligi (Palcić). Wojtkowski, Klemenz, Plewka i reszta młodzieży włącznie z rekonwalescentami i Balickim mogą liczyć na ławkę. Wbrew pozorom to bardzo ważny mecz nie z prestiżowych przyczyn, a w kontekście konsekwencji dla tabeli. Zwycięstwo powoduje, że będziemy w serii trzech zwycięstw i będziemy mieli łatwiej w meczu z Sosnowcem niezależnie od tego czy tam kluczowi zawodnicy się wykartkują w najbliższym meczu. Legia to dla wszystkich wielka niewiadoma. Mają kilku niezłych piłkarzy: Carlitos, Szymański, Nagy, ale zjeba jako trenera, co otwiera szansę przed nami. Mamy wszystko, aby zwyciężyć. |
Klemenza już raczej do młodzieży nie można zaliczyć...
Liczę na minimum 1 punkt. Nie jest to jeszcze mecz o "być albo nie być" w grupie mistrzowskiej. Po przerwie na kadrę ciężko będzie wyrokować formę obu ekip, dlatego nie nastawionym się na spotkanie ze "słaba Legia w dołku formy" bo wystarczy że Carlitos się urwie dwa razy i będzie po meczu. |
Carlito$$$ piekło czeka !!!
|
Derby to derby, wiadomo, trzeba było rozjebac parchow jak gnoj po polu. Z Legia mam nadzieje, ze sie podlozymy i przegramy. Bedzie to najlepsza forma zadośćuczynienia dla Lesnodorskiego no i Obidzinskiego, dwoch legionistow. Zastanowilbym sie jeszcze nad pewną twitterowa propozycją. "Sen o Warszawie" zaraz po hymnie Wisły, a może i przed.
|
Niech ktoś zabierze Wiesniakowi to, co on tam podżera po kryjomu... xD
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Warszawskie kompleksy wychodzą.
Mecz do wygrania- jesteśmy w gazie, trybuny pełne, dobra aura Mam sprzyja. |
Mimo wysokiej pozycji w tabeli wydaje mi się, że gra Legii pod wodzą portugalskiego treneiro jest daleka od oczekiwań. Wisła u nas, od kilku tygodni leci, jak na skrzydłach. Wydaje mi się, może naiwnie, że wygrana jest dość realna. Niech wygrają, niech moda na Wisłę trwa, nie trybuny na Piasta też będą pełne, bo na "L" o frekwencję nie ma się co martwić. Niech wartość chłopaków po tym meczu znów pójdzie w górę. Może uda się kogoś sprzedać w lecie za przyzwoite pieniądze...
|
jesli Drzazdze nie skonczy sie amunicja to wygramy
|
TOP 10 meczy obecnego sezony - frekwencja
https://i.ibb.co/cx7hGHB/Zrzut-ekran...3-20-48-16.png Będzie 1 miejsce? Na tą chwile Wisla - Legia ma 8 miejsce |
Beda pierwsze 2 wyniki udzialem Wisly na luzaku :D Wygrac z Legła i mozna pomniki budowac druzynie :D
|
Myślę, że do końca sezonu ta tabela może się bardzo zmienić i Wisła ją po prostu zdominuje.
|
Otworzyc g3 ,g4 i g5 i mamy rekord,wiec trzeba sie postarać.A sama Legia jest cieniutka ,smiem twierdzic ze Cracovia gra duzo lepszą piłke,zreszta nieprzypadkowo wygrala na Łazienkowskiej.
|
Sektor G3, G4 jeśli otworzą to najwcześniej w sobotę, a i wbrew zapewnieniom nie sądzę że parchy przeprowadza remont przed spotkaniem. I mam nadzieję że klub tak tego nie zostawi.
|
Kto z Wisły jest zagrożony?
|
Cytat:
|
Cytat:
Wszystko dlatego że poprzednio gdy miasto wystawiało fakturę za ich poczynania na stadionie to opiewała ma 140 tysięcy i teraz woleli od razu sami to zrobić... I w skutek tego koszt to "tylko " 52 tysiące złotych. Jeśli nie zdążą z remontem to nie wyobrażam sobie z abyśmy nie pozwali cracovii za każdy jeden niesprzedany bilet... |
Kibiców Legii nie będzie?
|
Cytat:
|
Cytat:
spotkanie Lechia- Lech może jeszcze dobić do czołówki w rundzie zasadniczej a frekwencja w meczu z Piastem jest mocno uzależniona od wyników dwóch najbliższych spotkań i stawki tego meczu.. |
Mecz spokojnie do wygrania. Po przerwie reprezentacyjnej powinniśmy się prezentować jeszcze lepiej niż po bo czas tutaj działa na naszą korzyść. Legia bardzo słaba w tym sezonie z trenerem pajacem który za bardzo nie wie jak ich poukładać. Brak Cafu będzie bardzo dużym osłabieniem.
Gramy u siebie przy komplecie publiczności która będzie naszym 12 zawodnikiem. 3 punkty są tutaj na wyciągnięcie ręki. Zapewne zdominujemy mecz bo Legia pewnie będzie liczyć na kontry. 3-1(2-0) Peszkin, Kolar, Savicević - Carlitos :tsw_raca::tsw_raca::tsw_raca::tsw_raca::tsw_raca: :tsw_raca::tsw_raca::TS::tsw_raca::tsw_raca::tsw_r aca::tsw_raca::tsw_raca::tsw_raca: |
Nagy też nie zagra - Lovren go skasował i wyleczył z gry na parę tygodni (info na razie od węgierskiej federacji).
|
U nas poza Barotszem i Buchalikiem wszyscy zdrowi ?
|
No i mamy ponad 3 tys mlodej armi na g3,4,5.juz raz tak było.
Ostatnimi czasy tez mamy zawsze na meczu z Legia 25 tys ,wielka publika a jakos nie potrafimy jej zdominowac.W ostatnim meczu strzelili gola a potem my bylismy bezradni,i wywiezli łajzy 1;0.no i oczywisicie var . Fajnie by bylo zagrać madrze ,wyczekać cwaniaczków bo oni napewno tez maja swój plan.Carlitos cwel ale ale ale :) niech sie pięknie poniesie. |
Bartosz Frankowski sędzią....hmmmm?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl