
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.
Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam: Panie @Jaroo1 Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej? Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony. |
|
|

|
||||||
|
|