petred napisał(a):

|
Prześledź jeszcze raz co w ostatnich latach ,,nasi'' chuligani odwalili w klubie bo zachowujesz się jakbyś dzisiaj pierwszy raz od kilkunastu miesięcy odpalił kompa i napisał ten komentarz. Inne wielkie kluby też mają chuliganów tylko tamci w porównaniu do naszych nie próbowali zabić własnego klubu. W przenośni oczywiście, bo tak naprawdę to pewnie kochają Wisłę całym sercem i pewnie tylko kilku czerpało zyski. Przez takie pieprzenie jak Twoje to nigdy nie będzie dobrze. Wytrzymali kilka tygodni i juz zaczynają sprawdzać powoli na co mogą sobie pozwolić. Race nie są problemem i nawet ta złotówka byłaby do zaakceptowania jakby to było wszystko robione z mózgiem, a nie jak teraz.
|
kto z chuliganów próbował zabić klub - konkretnie. Kto z obecnych osób na trybunach próbował zabić klub ?
czy ktoś dostał jakieś zarzuty? czy masz jakiekolwiek dowody na to co napisaleś,oprócz doniesień medialnych ?
Jak już coś to można piętnować konkretne osoby, za konkretne przewinienia, a nie .......ić ogólników bez pokrycia