
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
ale gdzie indziej się kogoś pożegnało ? i za co Ty chcesz dawać zakazy stadionowe? identyfikacja przy odpalaniu rac jest właściwie niemożliwa. Nawet najbardziej antykibicowski rząd Tuska nie dał rady.
powiedz mi kto z obecnej ekipy coś zrobił ? konkretnie. a większości kibiców to nie będzie po kilku porażkach. Wierz dalej ślep w obecnych zbawców Wisły, poczekaj jak zaczną wychodzić brudy na wierzch, zobaczymy co wtedy napiszesz, jak wyjdzie ile i kto zarabia na transferach, czemu wyleciał Głowa i Kuźba i inne ciekawostki ![]()
ZAWSZE NAD WAMI!!!
|
|
|

|
||||||
|
|