The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.12.2017, 10:22
Pero napisał(a):Wyświetl post
3-5 pkt byłoby więcej gdyby była odpowiednia taktyka, zmiany.
O tym że Kiko nie ma wielkiej koncepcji świadczy choćby przypadek Bałaniuka i Ze manuela. Wrzuceni do 11 jedenastki na początku teraz się na ławe nie łapią
Kolejna amatorka to ignorowanie zaleceń lekarzy z Cuestą i Velezem. Czym Veleza załatwił ostro.
Zerwanie kontraktu w z nim wcale kosztowne wielce nie jest z tego co wiem.
Dodatkowo mocnej pozycji w klubie nie ma o czym świerkają myślenickie i krakowskie korytarze... Podobne zdanie do mojego o nim ma kilka osób w klubie...
Gdyby, gdyby ...jak śpiewa Kazik gdyby matka miała f... to by była ojcem.

Chwalicie się że macie dojścia w klubie... Ale jak Carlitos wyszedł na poprzedni mecz po 3 dniach w łóżku bez treningów to żaden z 'wiedzących co szemrają w korytarzach' o tym nie wspomniał, tylko było najeżdżanie jaki to bez formy jest. Pewnie te korytarze znajdują się w krakowskich i myślenickich gimnazjach...

Ignorowanie zaleceń lekarskich.. Dziwne, że posadę stracił lekarz który według Ciebie miał rację, a nie trener. Trener który ma słabą pozycję w klubie, wpuszcza nie tych zawodników co trzeba, dodatkowo ignoruje zalecenia lekarskie i wpuszcza gracza z kontuzją. I on został na stanowisku.

PS. Dalej nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Kim zastąpić Kiko, za co, jak radzić sobie ze skutkami zwolnienia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:52.