The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2016, 13:01
Ludzie pomyślcie...

Jestem najzwyklejszym piknikiem.

Nie pozdrawiałem nowych zgód ale i nie gwizdałem na pozdrowienia dla nich, zajmowałem się dopingiem dla Wisły. Za transparent Ś L tez braw jednak nie biłem.

Pierwsze odczucie gdy ukazał się transparent Śląska - że zachowali się OK, że rozładował agresję.

Jednak siła tych braw z D i E każe zadać pytanie czy aż tyle tysięcy ludzi, w tym kobiet i dzieci miało znajomości i przyjaźnie we Wrocławiu?

Może po prostu poczuliście się docenieni na transparencie? Coś jak pozdrowienia z telebimu na Bagateli albo koncert życzeń w telewizji na pasku.

Jak przyjedzie Legia / Lech / Cracovia i wywiesi identyczny baner to też się ucieszycie że ktoś Was w ten sposób docenił i uhonorował?

Sam się dziwiłem że nie ma barw Motoru (Miedzi były) ale jak się okazało Śląsk poprosił Motor o nie przyjeżdżanie na mecz (wiadomo Motor nienawidzi Wisły ale jestem ciekaw jakiej argumentacji użył Śląsk? Że będzie fajna prowokacja i opłaca się zostać w Lublinie?) Gdyby był Motor to bluzgi na Wisle z sektora gości zjednoczyłyby wiślackie trybuny, co dobitnie pokazuje że celem transparentu (jak i całego wyjazdu) była jedynie prowokacja z udziałem nieświadomych przebiegu wydarzeń mas kibiców i ubranie się Śląska przed nimi w barwy świętych niewiniątek tylko po to by nas dalej podzielić.

Liczy się JEDNOŚĆ i RATOWANIE KLUBU i po wczorajszym meczu jestem jeszcze bardziej przekonany co do zasadności komunikatów płynących ze strony ludzi przewodzących na Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 27.08.2016 o godz. 14:57.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:58.