
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
W ostatnim zdecydowanie walka do końca,bo w pierwszym sezonie Smudy to jak pamiętamy sobie narobiliśmy punktów w rundzie jesiennej.
Po Pawle widać upływający czas..Głowa to wciąż czołowy stoper. To jego ostatni sezon w karierze,da z siebie wszystko. W obecnych rozgrywkach,lepiej gra Jovic,Guerrier kontynuuje formę z którą wystrzelił pod Moskalem. Do tego mamy Mąkę i Crivellaro. Czekać pozostaje tylko na odpalenie Popa i Cywki. A przede wszystkim mamy na bramce Radka. Z kolei straciliśmy Stilica i wsio. Guła to grał na poziomie w rundzie jesiennej 2013/2014. Przyszedł Semir i się skończyło. Dudka to bez komentarza... Taaa i co jeszcze?
Ostatnio edytowane przez Babba : 13.08.2015 o godz. 22:05.
|
|
|

|
||||||
|
|