To jest ku...a skandal!!! W kolejnym sezonie odpuszczony Puchar Polski. jedyne trofeum ktore dość łatwo zdobyć i jedyna droga do europejskich pucharów skandal!!!!!! Powinny polecieć głowy po tym meczu. Popovic gosc jest żałosny poprostu, nadaje się na 1 lige, Ekstraklasa to za wysokie progi!!!! 1 bramka Burligi, 2 Czekaja; gośc jest kosmicznie słaby. Czemu nie grał Żemło

? W którym roku zdobędziemy kur..a kolejny Puchar Polski


Wyrobimy się do 2030


? Takiemu klubowi nie przystoi odpadać w 1/16 finalu do ...ja. Finał miał być, a jest wielki...uj. Dzięki Moskal, dzięki Bury i Czekaj!!!!!!!!!!!