
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Dziwie się że Buchalik stoi na linii przy wyrzucie z autu , to powinna być jego piłka . A tak przypadkowa główka Arka i bramka . Cała pierwsza połowa taka chaotyczna , zamiast uspokoić grę i grać podaniami po ziemi to podnoszenie piłki , to młyn na wodę dla górali . Druga połowę za grali piłką po ziemi i Podbeskidzie biegało - lepiej to wyglądało . Na koniec znowu nerwówka 3 rożne i parę autów - żeby spokojnie nie umieć przenieś ciężaru gry na drugą połowę boiska coś nie tak .
![]()
TS WISŁA KRAKÓW !!
|
|
|

|
||||||
|
|