
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#151
|
|
I właśnie irytacja co do jednego zdania pogłębia moje przekonanie, że częścią ludzi na tym forum można bardzo łatwo manipulować.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 09.05.2014 o godz. 23:58.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#152
|
Jak ktoś cię permanentnie oszukuje, ubliża ci, potem cię wyrzuca ze stadionu bo sam nie potrafi sobie poradzić z malutką grupką rozrabiaków, to powiedzmy sobie jasno człowiek który ma godność, honor i szacunek do samego siebie nie da sobie pluć w twarz jakiemuś cieciowi z Chorzowa. Po pierwsze Bednarz kłamie: Kłamał wtedy jak grał dobrym PR jak trzeba na jesień było kupić karnety. Udawał, że jest prokibicowski, zależy mu na dobrych stosunkach, rzucił Białą Gwiazdę na koszulki, chcąc pokazać dobry gest. Wszystko to po wydarzeniach pierwszego bojkotu. Następnie oszukał, w sprawie Sobolewskiego, kiedy ten chciał za pół darmo tutaj dalej grać. Pokazał swoje oblicze potem, kiedy oszukał SKWK w ustaleniach o złotówce od biletu. Następnie kłamie cały czas o mafii na stadionie, interesach i narkotykach(oczywiście w oku kamer wielkiego brata, co chyba debil by w to uwierzył) Między czasie kłamie o komisji Ligi, teraz kłamie o Legii... Po drugie Bednarz Działa: 1)Rozdaje 500 zakazów bogu ducha winnym ludziom 2)Jeździ na podkomisje sejmowe(a niby dlaczego on?) i opowiada się za cytat: "ograniczeniem wolności konstytucyjnej nawet wtedy, kiedy:(tu bomba) zachodzi najmniejsza poszlaka" 3)Zakazuje wolnym ludziom, w wolnym kraju kupić sobie bilet na mecz wyjazdowy i to ludziom bez żadnego zakazu. 4)Tnie koszty w klubie, i to całe jego działanie z dziedziny zarządzania: Marketing: leży, Wizerunek: s p ierdolił, dzięki czemu nawet jeśli szuka sponsora: to każdy go śmiechem traktuje. Transfery: Ławkę nam piękną zaproponował(a ponoć taki dobry scauting mamy) 5)Bednarz radzi ludziom, którzy na Wisłę chodzą od XX lat, żeby do końca życia na stadion już nie przychodzili 6)Doprowadził swoimi decyzjami i działaniami, że drużyna straciła atut własnego boiska i wsparcie na wyjazdach 7)Cały czas szkaluje w mediach i psuje wizerunek kibiców. Jego retoryka jest nastawiona tak, aby działać na szkodę ruchu kibicowskiego. I robi to w momencie, gdy na stadionach dzieją się już tylko incydenty nie mające żadnego wpływu na bezpieczeństwo ludzi(po za wyjątkiem na Legii). 8)Wprowadził na stadion policję Wystarczy ci? Czy żebyś nie czuł się dalej zmanipulowany, mam ci jeszcze wyjaśnić żeby bojkot przestał ci śmierdzieć? Może potrzebujesz jeszcze jakiegoś argumentu? Być może mam rozwiać twoje wątpliwości, że nie jesteśmy za tym żeby klub zbankrutował?
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.05.2014 o godz. 00:07.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#153
|
|
Nie twierdzę że nie, ale Łysy się pod tym podpisuje i to jest fakt. Reszta to już Twoje podejrzenia. Cupiał równie dobrze może mieć wywalone na to co się konkretnie dzieje. Wydał polecenie "zrób coś z tym" po racach na spadochronikach, to Jacuś błysnął intelektem i kreatywnością w rozwiązywaniu problemu. Nie myl rzeczywistości z własnymi projekcjami. Przy czym ja nie twierdzę, że Cupiał jest cacy, a Jacuś be. Daleko mi do tego. Ale nawet jak na żenujące standardy standardy zarządzania Wisłą (na wszystkich poziomach: sportowym, marketingowym, finansowym) to co odwalił Bednarz jest po prostu dojmująco głupie.
Gdyby zakazy dostali tylko Ci co odpalali - nie byłoby konfliktu. Nie na taką skalę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.05.2014 o godz. 00:21.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#154
|
|
Ja nie wiem czy to piszą ludzie, którzy specjalnie prowokują jak swego czasu GrzegorzTS a ostatnio FraMat - to są prowokatorzy z krwi i kości, lubią jak komuś do pi erdolą? czy są po prostu głupi? Na prawdę nie wiem. To jest element psychologii który od pewnego czasu mnie trapi a zarazem fascynuje
Po drugie - ważniejsze. Można zniszczyć dorobek całego sezonu przez ....a jakieś parę rac rzuconych na murawę
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.05.2014 o godz. 00:33.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#155
|
I nie wiem co "Misiek" ma wspólnego z racami, ale to już Twój świat. Nie będę się zagłębiał, bo schodzimy z tematu, a o to właśnie Ci chodzi. Nie twierdzę, że Twoja teoryjka jest nieprawdziwa. Jest prawdopodobna. Na pewno jednak nie jest udowodnionym faktem. Tak czy siak, czy Jacuś robi za zderzak, czy też jest pomysłodawcą całej akcji - musi odejść. To co zrobił jest nieakceptowalne. Plus - jest menedżerskim zerem, ale to było już tyle razy poruszane w tylu innych tematach... Co ciekawe, w tej kwestii już mało kto próbuje go bronić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.05.2014 o godz. 00:28.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#156
|
Lepiej późno niż wcale i z zadowoleniem przyjmuję zmianę stanowiska SKWK, wreszcie zainteresowanego rozwojem klubu piłkarskiego, na równi z rozwojem sekcji TS. Przecież Wisła jest jedna, tylko ma różnych właścicieli, nieprawdaż ?
Ostatnio edytowane przez kot : 10.05.2014 o godz. 00:42.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#157
|
Co im przyświecało? Może liczyli, że sytuacja się kiedyś unormuje? Nie wiem - ich pytaj. Zatrudniał ich Cupiał. Dlaczego? Nie mam pojęcia - brak racjonalnych przesłanek tłumaczących te persony. Że na szkodę Wisły? Bezapelacyjnie. To tak jak z Maaskantem - pieniędzy brakowało, ale trenerów się radośnie zwalniało. W pewnym momencie na raz trzech utrzymywaliśmy. Dlatego już dawno przestałem doszukiwać się sensu w decyzjach właściciela klubu. Szkoda czasu. Ten mecz, te trzy ostatnie sezony - to efekt wieloletnich nawarstwiających się patologii. Dotąd bujaliśmy się siłą bezwładności, teraz będzie już pewnie ostra jazda w dół. Ryba psuje się od głowy - Legioniści nie musieli martwic się zaległymi wypłatami, wąska kadrą, konfliktem z kibicami, czy choćby tym czy ich klub będzie jeszcze za rok istniał (na poziomie ekstraklasy). U nas - pospolite ruszenie, kto zdrowy to do składu lub na ławkę. Zwycięstwa wbrew wszelkiej logice zdarzają się, ale bardzo rzadko seriami. Chociaż 5-0 to jednak było przegięcie. Maksymalnie trójki się spodziewałem, po cichu liczyłem na bezbramkowy remis po męczeniu buły przez 90 minut. No, ale nikt nie może z czystym sumieniem powiedzieć "nie zasłużyliśmy". Kończę już, bo jutro FraMat albo inny wynalazek i tak to wywali. Ku chwale Jacka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.05.2014 o godz. 00:50.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#158
|
![]() Być może Bednarz wcześniej nie prowokował przesłanek do tego, że będzie jaki teraz, zresztą raz tu był i jakoś zarzutów wielkich do jego ostatniego pobytu tutaj nie było. Kadra była dobra, wygrali z Barceloną, mało brakło ograć TT budował się stadion... źle nie było. To może uśpiło, zresztą widać, jaki z niego jest doby krętacz i manipulator w mediach. Kilka postów wyżej o tym pisałem w jednym z punktów o jego kłamliwości. Z całą stanowczością doszło do sytuacji że musi stąd wypierpapier ![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#159
|
|
Dla mnie to mega żenada. nie ma usprawiedliwień żadnych dla Smudy! Masz słabą obronę? Stawiasz autobus w polu karnym (albo nawet dwa!) a nie grasz otwartej piłki! Przeżyłem już jedno upokorzenie jak przegrana z krawaciarzami 5-1 ale tłumaczenie było ze grali po ostrej bibie z okazji zdobycia MP! A gdzie jest patałachu (Smuda) mistrzostwo? Jesteśmy Wisła Kraków i nam nie przystoi tak dupy nadstawiać dla warszawiaków! To zostanie w historii! Czy jakiś inny zespół przegrał w Warszawie tak wysoko w tym sezonie? Czy to patałach Smuda był może prekursorem? Wisła nie może przegrywać tak wysoko z Legią, Lechem, Górnikiem czy Ruchem! Mogą się zdarzyć wpadki z Jaga itd ale nie z zespołami z którymi walczymy o miano najlepszego zespołu w lidze jeśli chodzi o zdobyte MP. Dla mnie mega żenada i mega wstyd! Niech spada ten cały Smuda jak ma kompromitować Wisłę! Nic go nie tłumaczy bo dużo słabsze zespoły przegrały w Wa-wie niżej!
Uff ale jestem w....iony że hej, Smuda Bednarz won! ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#160
|
|
Nie. Widzew 5-1, Cracovia i Piast 4-1.
![]()
Habemus Dubletum
LEG14 White Star Awards w kategorii: Innowierca roku 2009 Innowierca roku 2011 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#161
|
|
W ramach pokuty za blamaż z legią naszym kopaczom aż do znudzenia a dokładnie do wymiocin pokazywał bym mecz Crystal Palace -Liverpool. Zobaczyli co znaczy Ambicja Honor i Waleczność. Niestety miernoty i tak tego nie pojmą ważne aby kasa się zgadzała.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#162
|
Wracając do naszego meczu zgadzam sie z Ogryzkiem. No do ....y nedzy, jezeli wiemy ze wychodzimy z taką obroną to siedzmy w tym jebanym polu karnym a'la Chelsea i gramy z kontry. Tak sie teraz gra jak nie widzimy szans , jak kiedyś Valerenga z nami. A my sobie hasamy na 30 metrze od pola karnego i podajemy piłeczke. Nosz ....a... I jeszcze wypowiedź Smudy po meczu rozpierdala mnie na cząsteczki. Ja już bym chcial zeby ten sezon się zakonczył. Za dużo nerwów. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#163
|
|
Pierwsze 15 minut było spoko, potem Legia zorientowała się że zamiast stoperów mamy dwa kołki.
Łysy zje*** zobacz co sie dzieje jak są kibice. Mecz taki samo jak ten zakonczony 2-2. Tyle ze dzis nie ma 2-2 a wstydliwe 5-0 a moglo by z 7. Legia nas jebła 5-0 słyszysz łysy .............. ? Chociaż i tak nie rozumiesz. Legia wydymała Moją Wisłe 5-0. Bo Nasza to ona napewno nie jest
Ostatnio edytowane przez szprotson : 10.05.2014 o godz. 08:11.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#164
|
Jeśli Ty oczekiwałeś walki o mistrzostwo z obrońcami typu Nalepa czy Czekaj albo Piotr Brożek, którego nikt nie chciał to tylo Twój problem. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#165
|
|
niestety Legia za mocna na te naszą cieniutką lige.Grajków przynajmniej o klase lepszych sprowadzają a My takich co już nikt nigdzie nie chce albo z piłkarskich nizin (Fabian,Klarić)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#166
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#167
|
|
CO do meczu, nie da się wygrać meczu z zawodnikami pokroju Burligi , Czekaja , Nalepy... to nie są zawodnicy na ekstraklasę tylko na 1 ligę. Niestety cudem jest to że gramy w mistrzowskiej 8 a nie walczymy o utrzymanie... z takimi zawodnikami to i Mourinio nic by nie zrobił...
![]()
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#168
|
|
Może być też tak że bednarz już jest na wylocie tylko w tym momencie jest nietykalny.. w takim momencie nie może przyjść ktoś inny bo i tak w klubie jest bajzel a nowa osoba miałaby problemy żeby ogarnąć się w tym.. zrobi co musi czyli dogra sezon.. dopnie licencje.. piłkarze pojadą na wakacje i wtedy powinien nowy człowiek wejść do klubu.. tak żeby ogarnął się z wierzycielami oraz wszystkimi sprawami w klubie.. oby tylko to była prawda a Cupiał faktycznie tak planował to rozegrać..
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#169
|
|
Serce prawdziwego kibica po takiej klęsce krwawi ale trudno ..
Kibicuję dalej. Na przekór takim Gwiaździstym którzy obrażają kibiców nie po linii .... Dla niektórych świat musi być prosty jak budowa cepa: - jest ten zły: V kolumna Legii świadomie niszczący Wisłę i - są ci dobrzy - ciemiężeni kibice sektora c na czele z niewiniątkiem Miśkiem .....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.05.2014 o godz. 09:19.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#170
|
|
A mógłbyś zamiast bełkotu coś mądrego napisać?Znalazł się cywilizowany, który brata po szalu wysyła na pohybel...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 10.05.2014 o godz. 08:52.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#171
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#172
|
|
no może jeden cytat :
zmieniam z "Na pohybel" na "Na przekór" P.S.: Dziękuj Gwiadzisty za słowo " pożyteczni"
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.05.2014 o godz. 09:31.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#173
|
Ale widzimy jak obecnosc kibicow podziałała na piłkarzy Legii. 5-0 najniższy wymiar kary, jaki wstyd ja .......e ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#174
|
|
Historia zatoczyła koło, ostatni taki łomot był przed erą Cupiała.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#175
|
|
Myślałem, że rano spotka mnie jakaś miła niespodzianka w postaci jakiejś dymisji.
A tutaj bez zmian. Ja już wolę pierwszą ligę i budowę nowej Wisły przez ludzi którzy będą mieli ten klub w sercu. Smutna rzeczywistość. Zastanawia mnie gdzie jest właściciel tego interesu? Aż się prosi by zajął jakieś stanowisko. Choć nigdy nie skłonił do publicznych wystąpień to mam nadzieję, że zabierze głos! Rogala, Kapka, Smuda, Bednarz wypad z Wisły! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#176
|
|
Niesamowity jest ten sezon – najpierw notujemy rewelacyjną passę bez porażki, efektowne wygrane z Legią i Lechem, potem 5 porażek z rzędu (po drodze po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy dostajemy 5 goli w Białymstoku), kuriozalny mecz w Warszawie, aż wreszcie największy łomot od czasów przedcupiałowych. Obstawiam, że to wszystko skonczy się jeszcze awansem do pucharów psim swędem. To, że nie ma po co i z czym to już inna sprawa.
Wynik był wkalkulowany, rozmiar niestety konkretnie obniży morale, ale to już w sumie nie ma żadnego znaczenia. Szkoda tych 17 lat tylko, oby nie była to rzeczywiście symboliczna klamra. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#177
|
|
Ciekawostką w tym meczu jest występ ośmiu wychowanków (Burliga, Czekaj, Nalepa, Piotr Brożek, Uryga, Chrapek, Szewczyk, Paweł Brożek).
![]()
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#178
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline |
#179
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#180
|
Nie przez naszych wychowanków przegraliśmy tak wysoko ale przez bzdurną taktykę sparciałego Smudy który prawie jak trener parchatych Stawowy zawsze chce grać "do przodu otwartą grę". No i wtedy są takie efekty że zamiast 2-0 dostajemy 5-0... Kapka, Rogala, Bednarz Smuda WON! ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|