
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
VS.![]() Poprzednia kolejka była udana dla drużyny prowadzonej przez Franciszka Smudę. Wisła na własnym boisku wysoko pokonała Pogoń Szczecin (5:0), wielu piłkarzy pokazało się z dobrej strony, a odrodzony Paweł Brożek popisał się hat-trickiem i wszedł do "Klubu 100" dzięki niesamowitemu golowi strzelonemu z 40 metrów. Jednak o tym meczu trzeba juz zapomnieć i skupić się na meczu wyjazdowym z liderem tabeli i głownym faworytem do mistrzostwa w tym roku, zespołem Legii Warszawa. Legia ma w miare bezpieczną przewagę nad drugim a tabeli Lechem, ale każda jej porażka może sprawić, że w meczu miedzy tymi dwiema drużynami będzie decydowało się mistrzostwo (lub majstrostwo - jak kto woli Historia spotkań pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków: Sezon 2007/08: 27 kwietnia 2008, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Maciej Rybus 29, 47 – Paweł Brożek 60. Sezon 2008/09: 26 października 2008, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Bartłomiej Grzelak 38, Takesure Chinyama 67 - Paweł Brożek 34 Sezon 2009/10 8 maja 2010, 16:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:3, Paweł Brożek 16,47,70 Sezon 2010/11 21 maja 2011, 15:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Alejandro Cabral 45 (k), Sebastian Szałachowski 90 Sezon 2011/12 2 października 2011, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70. Sezon 2012/13 5 października 2012, 20:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Jakub Kosecki 16, 25 – Łukasz Garguła 13. Sezon 2013/14 16 marca 2014 godzina 13.00, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2, Wilde-Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82 Pozostałe mecze 33 kolejki Grupa mistrzowska Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 10 maja, 18:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze 10 maja, 20:30 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 18:00 Grupa spadkowa Cracovia - Piast Gliwice 10 maja, 15:30 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 12 maja, 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 9 maja, 18:00 Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 maja, 15:30 W zasadzie wszystko wiadomo. Wisła sprawia wrażenie, że powróciła świeżość i umiejętności, a odszedł pech. Legia konsekwentnie punktuje, choć zwycięża ostatnio nieprzekonująco. Stary przesąd mówi, że ten kto na stadionie w Warszawie wygrywa, z zasady mistrzostwa Polski nie zdobywa. Wisła na kolejne Mistrzostwo raczej szans nie ma ( ) więc pozostaje oczekiwac na zwycięstwo.Wiślacy na mecz wyjeżdżają już jutro. Transmisje przeprowadzą Canal+ Sport oraz Canal+ Sport HD. Jakaś dyskusja? ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#2
|
Sezon 2013/14 - runda finałowa 9 maja 2014 godzina 20.30, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (...) ?
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 08.05.2014 o godz. 11:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#4
|
|
Będzie ciężko, ale może Wiślacy pójdą za ciosem i okazałe zwycięstwo nad Pogonią ich poniesie. W dodatku fajnie by było, gdyby Paweł Brożek swoim zwyczajem ukuł Legię na jej obiekcie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Jeśli zagrają jak ostatnio z pogonią to mamy duże szanse na wygraną.
Opytmistycznie 1-2 dla nas pierwszą bramkę legia, potem dla nas Stjepa po dośrodkowaniu Semira i FATALITY Brożka w 85 minucie po podobnej akcji jak z legią ale w Krk w tym sezonie ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#6
|
|
Jeszcze tydzień temu pisaliście że przewalimy z Pogonią,a tutaj takie optymistyczne prognozy
![]() Wygra Legia po błędzie sędziego. Potwierdzone info. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#7
|
|
Hehe jeszcze tydzień temu byliśmy najsłabsza drużyną w tej mizernej lidze a teraz mamy pewnie pokonać Legie ; ) Fakt...oni ostatnio nie prezentują jakiejś wybornej formy...do nas dochodzi prawdopodobnie Głowa ale oni się na nas bardzo zepną bo boli ich porażka w Krakowie i ostatni remis na Łazienkowskiej. Także spodziewać możemy się wszystkiego ale ucieszę się naprawdę z jednego punkciku.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Guest
|
#8
|
|
Im zależy, muszą kontrolować przewagę nad Amiką, a czy my o coś gramy?
Dlatego też mój typ to... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#10
|
![]() I po co nam to 3 miejsce? Nie stać nas na odpadnięcie od razu w pucharach, po dalekich podróżach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
masz jeszcze info kto dostanie kartki, jakie i w której minucie ? Bo chce mieszkanie zastawić i postawić u buka jak masz takie prorocze informacje.
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#12
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Nie mam złudzeń - mimo naszego udanego meczu z Pogonią Legia po ostatnim 2-2 wyjdzie ze skóry żeby z nami wygrać.
Z drugiej strony, jeśli ostatnia demolka Portowców była rzeczywiście oznaką wyjścia zespołu z kryzysu, to może być nasza ostatnia porażka w sezonie i perspektywy nie rysują się najgorzej, oczywiście przy założeniu, że w piątek nie zostaniemy zmasakrowani jak Pogoń w zeszłym tygodniu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#14
|
|
Ja jestem bardziej pesymistycznie nastawiony na to spotkanie, ponieważ nie za bardzo wierze w dwa bardzo dobre mecze w wykonaniu Wisły. Obawiam się, że stracimy jak to w naszym zwyczaju bramke w pierwszych minutach i już poźniej Legia bedzie miała z górki. Chciałbym się mylić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#15
|
|
obawiam sie najbardziej sędziowania
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#16
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#17
|
|
Z drugiej strony to zarówno my jak i Legia dawno remisu nie miała.
Skończy się 1-1,a dla zasady pyry pewnie też zremisują z Górnikiem. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
#18
|
|
Garguła , Bunoza i Głowacki nie jadą do Warszawy
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#19
|
|
Zagramy niezły mecz, ale Legia zagra wysoko. Będzie mało strzałów z naszej strony i niestety przegramy przez błędy indywidualne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
3:0 dla warszawki, to ostatnie 5:0 traktuje raczej jako miły wyjątek ale niestety tylko wyjątek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#21
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#22
|
|
Ciężko wyrokować co możemy ugrać. Remis biorę jednak w ciemno. Wygrana to było by coś aż zbyt pięknego..
A uważam że i tak kluczowe będą następne 4 spotkania. Nie napalam się na puchary, jednak 3 miejsce to zawsze więcej kasy od C+, nadzieja że puchary skuszą sponsorów i bossa do sypnięcia kasą. |
|
|
|
Member
Od: 05.2012
Offline |
#23
|
|
Nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Legia znowu zagra przy swoich kibicach, co na pewno podziała na nich motywująco. Myślę, że Stilić i Brożek będą tak kryci, że nie będą się mogli po nodze podrapać, więc jeżeli Wisła ma coś ustrzelić, to liczyłbym na któregoś z czarnoskórych, lub też trochę mniej na Chrapka lub Stjepanovicia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#24
|
|
Cudu nad Wisłą czyli ostatniego 2:2 nie będzie. Spokojna wygrana Legii w stylu jak Amiki z nami w Poznaniu. Chociaż chciałbym się mylić. Ostatni mecz z Pogonią nie powinien nikogo zmylić. Dzień Konia zdarza sie raz na rok lub dłużej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#25
|
|
Full publika + depcząca po pietach amika = tym razem L nie zfrajerzy jak ostatnio
Moze i w ofensywie będzie to jakoś wyglądać ale w obronie bedzie elektrycznie jak w transformatorze |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#26
|
|
nie porownujcie warszawskiej druzyny do Pogoni , Pogon grala na wyjezdzie, mogla Wislae troche zlekcewazych bo po tym smiechu calej polski z najslabszej druzyny ligi miekli takie prawo, nie staneli wysoko- bez presingu - i dostali dwie przypadkowe sztuki - bo 1 i 2 bramka to farciarstwo i duzo przypadku ...a potem juz sie potoczylo ....warszawska druzyna od razu siadzie presingiem i wygra ten mecz wysoko - obstawiam szybkie bramki jak w meczu z Amika i bedziue pozamiatane, swoja droga ze legionisci MUSZA w tym roku zdobyc MP i cos zdzialas w pucharach .....bo jak inaczej Lesny z tym drugim kudlatym sprzedadza ten klub z zyskiem nastepnemu inwestorowi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Ciekawi mnie czy znów trener Smuda odetnie prąd i zgasi światło (Postawi na grę środkiem i odetnie skrzydła).
Jeśli zagramy z wykorzystaniem szybkich skrzydeł i będziemy mieli sporo szczęścia, może uda nam się wywieść z Warszawy choćby ten jeden punkt. Mój typ. 2:1 dla gospodarzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#28
|
|
Z Pogonią jest tez ta sprawa,ze im nie spieszno do 3 miejsca i nasz mecz i z Górnikiem lekko olali.
Z Legią już tak łatwo nie będzie,poza tym będą chcieli się zrewanżować za ostatnie frajerskie 2-2. Liczyłem na remis,ale jak obrona będzie Czekaj-Nalepa to dobrze to się nie skończy. 3-1 w plecy
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.05.2014 o godz. 14:23.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#29
|
|
Obrona sito, owszem, ale nie zapominajmy że to sito ostatnio zatrzymało przyszłego króla strzelców ligi ,a wojskowi napastnika nie posiadają.
Ogólnie troche jest zbyt duża podnietka Legią bo w ostatnim meczu z Lechią to zyskali punkty dzięki liniowemu. Wierze w 3 punkty, jak zawsze ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#30
|
2:3 lub 1:2 dla nas, FATUM, i nawet sedzia nic nie bedzie mogl zrobic ![]() ![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|