The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.05.2014, 19:18. [33 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 9 maja , godz. 20.30
VS.


Poprzednia kolejka była udana dla drużyny prowadzonej przez Franciszka Smudę. Wisła na własnym boisku wysoko pokonała Pogoń Szczecin (5:0), wielu piłkarzy pokazało się z dobrej strony, a odrodzony Paweł Brożek popisał się hat-trickiem i wszedł do "Klubu 100" dzięki niesamowitemu golowi strzelonemu z 40 metrów.
Jednak o tym meczu trzeba juz zapomnieć i skupić się na meczu wyjazdowym z liderem tabeli i głownym faworytem do mistrzostwa w tym roku, zespołem Legii Warszawa.
Legia ma w miare bezpieczną przewagę nad drugim a tabeli Lechem, ale każda jej porażka może sprawić, że w meczu miedzy tymi dwiema drużynami będzie decydowało się mistrzostwo (lub majstrostwo - jak kto woli )


Historia spotkań pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków:


Sezon 2007/08:

27 kwietnia 2008, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Maciej Rybus 29, 47 – Paweł Brożek 60.

Sezon 2008/09:

26 października 2008, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Bartłomiej Grzelak 38, Takesure Chinyama 67 - Paweł Brożek 34

Sezon 2009/10

8 maja 2010, 16:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:3, Paweł Brożek 16,47,70

Sezon 2010/11

21 maja 2011, 15:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Alejandro Cabral 45 (k), Sebastian Szałachowski 90

Sezon 2011/12

2 października 2011, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70.

Sezon 2012/13

5 października 2012, 20:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Jakub Kosecki 16, 25 – Łukasz Garguła 13.

Sezon 2013/14

16 marca 2014 godzina 13.00, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2, Wilde-Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82

Pozostałe mecze 33 kolejki

Grupa mistrzowska


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 10 maja, 18:00
Lech Poznań - Górnik Zabrze 10 maja, 20:30
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 18:00

Grupa spadkowa

Cracovia - Piast Gliwice 10 maja, 15:30
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 12 maja, 18:00
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 9 maja, 18:00
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 maja, 15:30

W zasadzie wszystko wiadomo.
Wisła sprawia wrażenie, że powróciła świeżość i umiejętności, a odszedł pech. Legia konsekwentnie punktuje, choć zwycięża ostatnio nieprzekonująco.
Stary przesąd mówi, że ten kto na stadionie w Warszawie wygrywa, z zasady mistrzostwa Polski nie zdobywa. Wisła na kolejne Mistrzostwo raczej szans nie ma () więc pozostaje oczekiwac na zwycięstwo.
Wiślacy na mecz wyjeżdżają już jutro.

Transmisje przeprowadzą Canal+ Sport oraz Canal+ Sport HD.

Jakaś dyskusja?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.05.2014, 19:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Sezon 2011/12

2 października 2011, 17:00, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70.

Sezon 2012/13

5 października 2012, 20:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Jakub Kosecki 16, 25 – Łukasz Garguła 13.

Sezon 2013/14

16 marca 2014 godzina 13.00, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2, Wilde-Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82
tendencja rosnąca to może za rok napiszecie

Sezon 2013/14 - runda finałowa

9 maja 2014 godzina 20.30, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (...) ?
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 08.05.2014 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.05.2014, 20:03
Liczę na zwycięstwo/remis w dobrym stylu bo w pełnym składzie jesteśmy na podobnym poziomie jak warszawiaki
.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.05.2014, 20:17
Będzie ciężko, ale może Wiślacy pójdą za ciosem i okazałe zwycięstwo nad Pogonią ich poniesie. W dodatku fajnie by było, gdyby Paweł Brożek swoim zwyczajem ukuł Legię na jej obiekcie
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.05.2014, 20:27
Jeśli zagrają jak ostatnio z pogonią to mamy duże szanse na wygraną.
Opytmistycznie 1-2 dla nas
pierwszą bramkę legia, potem dla nas Stjepa po dośrodkowaniu Semira i FATALITY Brożka w 85 minucie po podobnej akcji jak z legią ale w Krk w tym sezonie
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.05.2014, 20:49
Jeszcze tydzień temu pisaliście że przewalimy z Pogonią,a tutaj takie optymistyczne prognozy

Wygra Legia po błędzie sędziego. Potwierdzone info.
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.05.2014, 22:42
Hehe jeszcze tydzień temu byliśmy najsłabsza drużyną w tej mizernej lidze a teraz mamy pewnie pokonać Legie ; ) Fakt...oni ostatnio nie prezentują jakiejś wybornej formy...do nas dochodzi prawdopodobnie Głowa ale oni się na nas bardzo zepną bo boli ich porażka w Krakowie i ostatni remis na Łazienkowskiej. Także spodziewać możemy się wszystkiego ale ucieszę się naprawdę z jednego punkciku.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.05.2014, 05:08
Im zależy, muszą kontrolować przewagę nad Amiką, a czy my o coś gramy?
Dlatego też mój typ to...
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.05.2014, 07:21
arti napisał(a):Wyświetl post
Im zależy, muszą kontrolować przewagę nad Amiką, a czy my o coś gramy?
Dlatego też mój typ to...
Gramy o 3 miejsce w lidze
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.05.2014, 08:25
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tydzień temu pisaliście że przewalimy z Pogonią,a tutaj takie optymistyczne prognozy

Wygra Legia po błędzie sędziego. Potwierdzone info.
Pisałem po meczu z Pogonią, że zaczął się tydzień chwalenia gwiazd, od soboty pewnie znów się wszystko zmieni- ot takie chorągiewki

darean napisał(a):Wyświetl post
Gramy o 3 miejsce w lidze
I po co nam to 3 miejsce? Nie stać nas na odpadnięcie od razu w pucharach, po dalekich podróżach.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2014, 08:28
huberix napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagrają jak ostatnio z pogonią to mamy duże szanse na wygraną.
Opytmistycznie 1-2 dla nas
pierwszą bramkę legia, potem dla nas Stjepa po dośrodkowaniu Semira i FATALITY Brożka w 85 minucie po podobnej akcji jak z legią ale w Krk w tym sezonie
masz jeszcze info kto dostanie kartki, jakie i w której minucie ? Bo chce mieszkanie zastawić i postawić u buka jak masz takie prorocze informacje.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.05.2014, 08:46
Krav napisał(a):Wyświetl post
masz jeszcze info kto dostanie kartki, jakie i w której minucie ? Bo chce mieszkanie zastawić i postawić u buka jak masz takie prorocze informacje.
Burdenski w 90 minucie.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.05.2014, 09:57
Nie mam złudzeń - mimo naszego udanego meczu z Pogonią Legia po ostatnim 2-2 wyjdzie ze skóry żeby z nami wygrać.

Z drugiej strony, jeśli ostatnia demolka Portowców była rzeczywiście oznaką wyjścia zespołu z kryzysu, to może być nasza ostatnia porażka w sezonie i perspektywy nie rysują się najgorzej, oczywiście przy założeniu, że w piątek nie zostaniemy zmasakrowani jak Pogoń w zeszłym tygodniu.
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.05.2014, 10:16
Ja jestem bardziej pesymistycznie nastawiony na to spotkanie, ponieważ nie za bardzo wierze w dwa bardzo dobre mecze w wykonaniu Wisły. Obawiam się, że stracimy jak to w naszym zwyczaju bramke w pierwszych minutach i już poźniej Legia bedzie miała z górki. Chciałbym się mylić.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.05.2014, 10:21
obawiam sie najbardziej sędziowania
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.05.2014, 10:56
darean napisał(a):Wyświetl post
Gramy o 3 miejsce w lidze
Ale po co...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.05.2014, 11:08
Z drugiej strony to zarówno my jak i Legia dawno remisu nie miała.
Skończy się 1-1,a dla zasady pyry pewnie też zremisują z Górnikiem.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 08.05.2014, 11:20
Garguła , Bunoza i Głowacki nie jadą do Warszawy
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 08.05.2014, 11:22
Zagramy niezły mecz, ale Legia zagra wysoko. Będzie mało strzałów z naszej strony i niestety przegramy przez błędy indywidualne.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.05.2014, 11:33
3:0 dla warszawki, to ostatnie 5:0 traktuje raczej jako miły wyjątek ale niestety tylko wyjątek
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.05.2014, 12:09
darean napisał(a):Wyświetl post
Gramy o 3 miejsce w lidze
Chyba pomyliły się klawisze i chciałeś napisać o 4

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.05.2014, 13:12
Ciężko wyrokować co możemy ugrać. Remis biorę jednak w ciemno. Wygrana to było by coś aż zbyt pięknego..

A uważam że i tak kluczowe będą następne 4 spotkania. Nie napalam się na puchary, jednak 3 miejsce to zawsze więcej kasy od C+, nadzieja że puchary skuszą sponsorów i bossa do sypnięcia kasą.
Odpowiedz cytując
Manti
Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.05.2014, 13:25
Nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Legia znowu zagra przy swoich kibicach, co na pewno podziała na nich motywująco. Myślę, że Stilić i Brożek będą tak kryci, że nie będą się mogli po nodze podrapać, więc jeżeli Wisła ma coś ustrzelić, to liczyłbym na któregoś z czarnoskórych, lub też trochę mniej na Chrapka lub Stjepanovicia
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.05.2014, 13:30
Cudu nad Wisłą czyli ostatniego 2:2 nie będzie. Spokojna wygrana Legii w stylu jak Amiki z nami w Poznaniu. Chociaż chciałbym się mylić. Ostatni mecz z Pogonią nie powinien nikogo zmylić. Dzień Konia zdarza sie raz na rok lub dłużej.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.05.2014, 13:37
Full publika + depcząca po pietach amika = tym razem L nie zfrajerzy jak ostatnio

Moze i w ofensywie będzie to jakoś wyglądać ale w obronie bedzie elektrycznie jak w transformatorze
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.05.2014, 13:50
nie porownujcie warszawskiej druzyny do Pogoni , Pogon grala na wyjezdzie, mogla Wislae troche zlekcewazych bo po tym smiechu calej polski z najslabszej druzyny ligi miekli takie prawo, nie staneli wysoko- bez presingu - i dostali dwie przypadkowe sztuki - bo 1 i 2 bramka to farciarstwo i duzo przypadku ...a potem juz sie potoczylo ....warszawska druzyna od razu siadzie presingiem i wygra ten mecz wysoko - obstawiam szybkie bramki jak w meczu z Amika i bedziue pozamiatane, swoja droga ze legionisci MUSZA w tym roku zdobyc MP i cos zdzialas w pucharach .....bo jak inaczej Lesny z tym drugim kudlatym sprzedadza ten klub z zyskiem nastepnemu inwestorowi Obstawiam niestety 3-4 do zera
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.05.2014, 14:04
Ciekawi mnie czy znów trener Smuda odetnie prąd i zgasi światło (Postawi na grę środkiem i odetnie skrzydła).

Jeśli zagramy z wykorzystaniem szybkich skrzydeł i będziemy mieli sporo szczęścia, może uda nam się wywieść z Warszawy choćby ten jeden punkt.

Mój typ. 2:1 dla gospodarzy.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.05.2014, 14:10
Z Pogonią jest tez ta sprawa,ze im nie spieszno do 3 miejsca i nasz mecz i z Górnikiem lekko olali.
Z Legią już tak łatwo nie będzie,poza tym będą chcieli się zrewanżować za ostatnie frajerskie 2-2.
Liczyłem na remis,ale jak obrona będzie Czekaj-Nalepa to dobrze to się nie skończy.
3-1 w plecy
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.05.2014 o godz. 14:23.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.05.2014, 14:15
Obrona sito, owszem, ale nie zapominajmy że to sito ostatnio zatrzymało przyszłego króla strzelców ligi ,a wojskowi napastnika nie posiadają.
Ogólnie troche jest zbyt duża podnietka Legią bo w ostatnim meczu z Lechią to zyskali punkty dzięki liniowemu.
Wierze w 3 punkty, jak zawsze
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.05.2014, 14:30
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
tendencja rosnąca to może za rok napiszecie

Sezon 2013/14 - runda finałowa

9 maja 2014 godzina 20.30, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (...) ?

2:3 lub 1:2 dla nas, FATUM, i nawet sedzia nic nie bedzie mogl zrobic
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:54.