The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 09.05.2014, 20:27
Boze ale ten Czekaj i Nalepa sa beznadziejni,o matko,kulawy by lepiej zagral dzis zamiast tych 2-ch drewien.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 09.05.2014, 20:31
Tak to jest wstawić 2 mało zwrotnych piłkarzy, Dudka po Auxerre wygląda dramatycznie nie dziwię że Rumak go nie chciał. Jedynie Burliga wygląda jako tako ale to za słaby piłkarz by myśleć o czymś więcej.
.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 09.05.2014, 20:31
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
i niech mi ktoś qrwa wyjaśni czemu Chavez zapierdala po Chinach gdy obrońca w Krakowie potrzebny
Czytasz tu jakieś posty albo informacje oprócz swojej twórczości?
Chavez -kontrakt - 200 tys euro (czy nawet więcej); Wisła - kilka czy nawet 10 baniek pln w plecy na ten moment (wg GK). Konkluzja...?
co do dzisiejszych popisów:
- zadanie minimum - nie przegrać więcej niż trema
- zadanie maksimum na 2 połowę - przegrać niżej niż trzema.
mam nadzieję, że strzelimy na 3-1 i tak to się skończy.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 09.05.2014, 20:34
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nie porownujcie warszawskiej druzyny do Pogoni , Pogon grala na wyjezdzie, mogla Wislae troche zlekcewazych bo po tym smiechu calej polski z najslabszej druzyny ligi miekli takie prawo, nie staneli wysoko- bez presingu - i dostali dwie przypadkowe sztuki - bo 1 i 2 bramka to farciarstwo i duzo przypadku ...a potem juz sie potoczylo ....warszawska druzyna od razu siadzie presingiem i wygra ten mecz wysoko - obstawiam szybkie bramki jak w meczu z Amika i bedziue pozamiatane, swoja droga ze legionisci MUSZA w tym roku zdobyc MP i cos zdzialas w pucharach .....bo jak inaczej Lesny z tym drugim kudlatym sprzedadza ten klub z zyskiem nastepnemu inwestorowi Obstawiam niestety 3-4 do zera


szkoda ze w pilce noznej nie mozna rzucic na murawe BIALEGO RECZNIKA ....a tak na powaznie : Wy naprawde wierzyliscie w korzystny rezultat w dzisiejszym meczu czy tak sobie po prostu jaja robiliscie
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 09.05.2014, 20:40
Czekaj, Nalepa i Dudka prezentują dziś solidny, ligowy poziom
Czekaj to nota bene chyba najwolniejszy zawodnik ligi
Ostatnio edytowane przez Patryko : 09.05.2014 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.05.2014, 20:45
Najmniej zwrotny na pewno.. najwolniejszy jest Nalepa..

@arti

jak dla mnie to było pytanie retoryczne.. bo Chavez to do Chin poszedł bo go Smuda nie widział w składzie Wisły po kontuzji a chciał jechać na mistrzostwa.. no to skoro ktoś woli mieć w składzie Nalepę to sorry kończy się tak jak dziś.. nie mówię że kasa nie miała wpływu ale to już wina Prezesa że się rezygnuje z takiego poziomu zawodnika za stosunkowo niewielkie pieniądze.. jestem pewien że z Chavezem Legia by się tak nie woziła w polu karnym.. brakuje typowego wojownika który będzie czyścił tak jak to potrafił Osman..
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 09.05.2014, 20:50
Boże, widzisz i nie grzmisz. :(

"Jaki wojewoda taki chleb."

Chyba najłatwiejszy mecz Legii w tym sezonie.

Już nawet kibice Legii dostrzegają ułomność trenera drużyny która ich zbytnio nie interesuje.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 09.05.2014, 20:54
Poza meczem na murawie (ktos zaskoczony?) toczy sie pojedynek miedzy klubem zarzadzanym z pomyslem a postkomunistycznym grajdołkiem. Jestesmy 300 lat za 'cywilizowanym' futbolem. Wodz Jacek naje sie dzisiaj w Warszawie, bynajmniej nie wstydu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 09.05.2014, 20:54
Dzisiaj nie jesteśmy nawet rywalem dla Legii. Beznadzieja.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 09.05.2014, 20:57
Ludzie a czego oczekiwaliście po tym meczu ? Za Smudy wyjazd równa sie porażka. Ten zespół nie istnieje poza rogatkami Krakowa. Smuda jeszcze na to nie wpadł jak przygotowac druzynę by grała normalnie.
Wisle przede wszystkim potrzebny jest normalny trener a nie dinozaur z metodami pracy jak z epoki kamienia łupanego. Takiego, który wie na czym polega nowoczesna taktyka. Ten kolejny blamaż pokazuje kim jest ten dyletant.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 09.05.2014, 21:00
Pielegnujcie wspomnienia - na ich powtórkę szybko się nie zanosi.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 09.05.2014, 21:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ludzie a czego oczekiwaliście po tym meczu ? Za Smudy wyjazd równa sie porażka. Ten zespół nie istnieje poza rogatkami Krakowa. Smuda jeszcze na to nie wpadł jak przygotowac druzynę by grała normalnie.
Wisle przede wszystkim potrzebny jest normalny trener a nie dinozaur z metodami pracy jak z epoki kamienia łupanego. Takiego, który wie na czym polega nowoczesna taktyka. Ten kolejny blamaż pokazuje kim jest ten dyletant.
normalny trener, normalny prezes i w ogóle normalność...
0-5 to niestety prosty strzał w pysk, pomimo że piąty gol ze spalonego, a nie jakieś pierd.lone "promowanie gry ofensywnej"
dlaczego gol Guerriera po odbiciu od krawata nie mógł być promowaniem gry ofensywnej? i tak byśmy dostali, ale...
Ostatnio edytowane przez arti : 09.05.2014 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 09.05.2014, 21:15
Słabsi niż w tej rundzie byliśmy ostatnio tylko w sezonie spadkowym czyli 20 lat temu. Ja rozumiem, że jest bieda itp. ale niektóre sytuacje są nie do zaakceptowania. W pierwszym rzędzie Łysy won. A potem jakoś to będzie
:/
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 09.05.2014, 21:15
arti napisał(a):Wyświetl post
normalny trener, normalny prezes i w ogóle normalność...
0-5 to niestety prosty strzał w pysk, pomimo że piąty gol ze spalonego, a nie jakieś pierd.lone "promowanie gry ofensywnej"
Może trzeba podziękować Łysemu Jackowi za to, że nikt nie musiał tego oglądać na żywo? Jak on dba o kibiców, a tylko FraMat z Witkiem to doceniają

Spodziewałem się oklepu, ale nie że nam piątkę wcisną.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.05.2014 o godz. 21:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 09.05.2014, 21:18
Dlatego akcję "Puste trybuny" trzeba kontynuować z coraz wieksza mocą. A łamistrajkom utrzymujacym ten cyrk wielki, murzyński.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 09.05.2014, 21:22
Generalnie takie nasze miejsce w szeregu - średnio jesteśmy na poziomie Jagielonii i stanowimy dobry materiał do spektakularnego oklepu.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 09.05.2014, 21:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Może trzeba podziękować Łysemu Jackowi za to, że nikt nie musiał tego oglądać na żywo? Jak on dba o kibiców, a tylko FraMat z Witkiem to doceniają

Spodziewałem się oklepu, ale nie że nam piątkę wcisną.

A moze wlasnie jakby Nowa Armia Bialej Gwiazdy zawuitala na Lazienkowska to zmiazdzylaby legionistow dopingiem ...tak jak na R22
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 09.05.2014, 21:24
Dobrze, że nam szóstki nie wbili.
Myślę, że to wystarczy za komentarz.

AntyMod napisał(a):Wyświetl post
A moze wlasnie jakby Nowa Armia Bialej Gwiazdy zawuitala na Lazienkowska to zmiazdzylaby legionistow dopingiem ...tak jak na R22
Niestety, koledzy Witka nie wiedzieli jak dojechać tramwajem do Warszawy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 09.05.2014, 21:24
bednarz wypierdalaj.. Prezesie Cupiał bierz nawet sprzątaczkę na jego miejsce.. korzyść będzie taka że kibice wrócą finansowo ani organizacyjnie niewiele więcej się zmieni..

//

po dzisiejszym meczu muszę powiedzieć że Smuda też musi odejść.. para środkowych obrońców to dramat i amatorka w jego wykonaniu.. szukać jakiegoś młodego który więcej poświęca na taktykę i treningi zespołu.. może Brosz ?
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 09.05.2014 o godz. 21:27.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 09.05.2014, 21:25
Kilka lat temu po takim meczu jak w Poznaniu czy Warszawie... a szkoda pisać.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 09.05.2014, 21:30
niech to k.rwa szlag trafi
tj. najbardziej upokarzający dzień tego sezonu
do tego widok rozwalonego w fotełu łysego z jakąś tam obok. że też nie spalił się ze wstydu... że nie wyszedł się pociąć/upić/rzucić kilkadziesiąt k.rw w szatni czy na ławie...
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 09.05.2014, 21:32
No żal cokolwiek pisać, po takim meczu nawet nie ma słów, żeby to opisać. Najgorzej Nalepa... Dramat, a nie piłkarz.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 09.05.2014, 21:34
Spokojnie, Smuda zaraz wytłumaczy, ze to był tylko "wypadek przy pracy" przypomni zwycięstwo sprzed tygodnia i bedzie git.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 09.05.2014, 21:34
Niewiele brakło i ulubiona cyfra Cupiała byłaby faktem.

Legia, na dzisiaj dla nas inny świat. Wiem co czuli jak jebaliśmy ich przez lata. Różnica jest taka, że nigdy aż tak jak oni nas.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 09.05.2014, 21:34
Jak długo będzie trwalo rozwalanie marki Wisły Kraków....
70% piłkarzy to piłkarze pokroju na gre w Termalice czy Okocimskim...2 Michałów na pewno...
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 09.05.2014, 21:35
Smuda mu trochę krzywdy zrobił że wystawił go przeciwko tak dobrym zawodnikom Legi.. inna sprawa że zawodnik reprezentujący barwy Wisły niema prawa spalić się psychicznie.. z tej mąki chleba nie będzie 1-2 liga max
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 09.05.2014, 21:35
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak długo będzie trwalo rozwalanie marki Wisły Kraków....
Nie ma już żadnej marki. Tak jak w Widzewie.

arti napisał(a):Wyświetl post
do tego widok rozwalonego w fotełu łysego z jakąś tam obok. że też nie spalił się ze wstydu... że nie wyszedł się pociąć/upić/rzucić kilkadziesiąt k.rw w szatni czy na ławie...
W końcu wygrała jego drużyna.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 09.05.2014, 21:36
Nalepa MVP...
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 09.05.2014, 21:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że nam szóstki nie wbili.
Myślę, że to wystarczy za komentarz.


Niestety, koledzy Witka nie wiedzieli jak dojechać tramwajem do Warszawy.
Spoko ... to już powoli koniec tak dotkliwych porażek..jeszcze przyszły sezon jakoś wytrzymamy.

Na I ligę młodzi Polacy oblecą po 1-3 .

Mówiąc poważniej ta porażka nic nie zmieni bo nie ma woli zmian. Gdyby miałby być jakiekolwiek pozytywne symptomy już dawno byśmy je dostrzegli. Jedziemy drogą Widzewa czy Katowic i niestety dopiero zaczynamy się rozpędzać w naszym ruchu ku przepaści. Dokąd nie wywietrzymy smrodu po zgniłej czwórce Łysy, Agent, Dyzma i Krystian będziemy się kisić we własnym smrodzie. Aż się udusimy.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 09.05.2014, 21:38
Bednarz wraz ze Smudą napluli nam dzisiaj w twarz, każdemu z osobna. A teraz przez cały tydzień czeka nas słuchanie porcji kpin.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:27.