
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#61
|
|
Boze ale ten Czekaj i Nalepa sa beznadziejni,o matko,kulawy by lepiej zagral dzis zamiast tych 2-ch drewien.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Guest
|
#63
|
Chavez -kontrakt - 200 tys euro (czy nawet więcej); Wisła - kilka czy nawet 10 baniek pln w plecy na ten moment (wg GK). Konkluzja...? co do dzisiejszych popisów: - zadanie minimum - nie przegrać więcej niż trema - zadanie maksimum na 2 połowę - przegrać niżej niż trzema. mam nadzieję, że strzelimy na 3-1 i tak to się skończy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#64
|
szkoda ze w pilce noznej nie mozna rzucic na murawe BIALEGO RECZNIKA |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#65
|
|
Czekaj, Nalepa i Dudka prezentują dziś solidny, ligowy poziom
Czekaj to nota bene chyba najwolniejszy zawodnik ligi
Ostatnio edytowane przez Patryko : 09.05.2014 o godz. 20:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#66
|
|
Najmniej zwrotny na pewno.. najwolniejszy jest Nalepa..
@arti jak dla mnie to było pytanie retoryczne.. bo Chavez to do Chin poszedł bo go Smuda nie widział w składzie Wisły po kontuzji a chciał jechać na mistrzostwa.. no to skoro ktoś woli mieć w składzie Nalepę to sorry kończy się tak jak dziś.. nie mówię że kasa nie miała wpływu ale to już wina Prezesa że się rezygnuje z takiego poziomu zawodnika za stosunkowo niewielkie pieniądze.. jestem pewien że z Chavezem Legia by się tak nie woziła w polu karnym.. brakuje typowego wojownika który będzie czyścił tak jak to potrafił Osman.. ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#67
|
|
Boże, widzisz i nie grzmisz. :(
"Jaki wojewoda taki chleb." Chyba najłatwiejszy mecz Legii w tym sezonie. Już nawet kibice Legii dostrzegają ułomność trenera drużyny która ich zbytnio nie interesuje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#68
|
|
Poza meczem na murawie (ktos zaskoczony?) toczy sie pojedynek miedzy klubem zarzadzanym z pomyslem a postkomunistycznym grajdołkiem. Jestesmy 300 lat za 'cywilizowanym' futbolem. Wodz Jacek naje sie dzisiaj w Warszawie, bynajmniej nie wstydu.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#69
|
|
Dzisiaj nie jesteśmy nawet rywalem dla Legii. Beznadzieja.
![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#70
|
|
Ludzie a czego oczekiwaliście po tym meczu ? Za Smudy wyjazd równa sie porażka. Ten zespół nie istnieje poza rogatkami Krakowa. Smuda jeszcze na to nie wpadł jak przygotowac druzynę by grała normalnie.
Wisle przede wszystkim potrzebny jest normalny trener a nie dinozaur z metodami pracy jak z epoki kamienia łupanego. Takiego, który wie na czym polega nowoczesna taktyka. Ten kolejny blamaż pokazuje kim jest ten dyletant. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#71
|
|
Pielegnujcie wspomnienia - na ich powtórkę szybko się nie zanosi.
|
|
|
|
Guest
|
#72
|
0-5 to niestety prosty strzał w pysk, pomimo że piąty gol ze spalonego, a nie jakieś pierd.lone "promowanie gry ofensywnej" dlaczego gol Guerriera po odbiciu od krawata nie mógł być promowaniem gry ofensywnej? i tak byśmy dostali, ale...
Ostatnio edytowane przez arti : 09.05.2014 o godz. 21:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#73
|
|
Słabsi niż w tej rundzie byliśmy ostatnio tylko w sezonie spadkowym czyli 20 lat temu. Ja rozumiem, że jest bieda itp. ale niektóre sytuacje są nie do zaakceptowania. W pierwszym rzędzie Łysy won. A potem jakoś to będzie
![]() ![]()
:/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#74
|
![]() Spodziewałem się oklepu, ale nie że nam piątkę wcisną.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.05.2014 o godz. 21:17.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#75
|
|
Dlatego akcję "Puste trybuny" trzeba kontynuować z coraz wieksza mocą. A łamistrajkom utrzymujacym ten cyrk wielki, murzyński.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#76
|
|
Generalnie takie nasze miejsce w szeregu - średnio jesteśmy na poziomie Jagielonii i stanowimy dobry materiał do spektakularnego oklepu.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#77
|
A moze wlasnie jakby Nowa Armia Bialej Gwiazdy zawuitala na Lazienkowska to zmiazdzylaby legionistow dopingiem ...tak jak na R22 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#78
|
|
Dobrze, że nam szóstki nie wbili.
Myślę, że to wystarczy za komentarz. Niestety, koledzy Witka nie wiedzieli jak dojechać tramwajem do Warszawy. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#79
|
|
bednarz wypierdalaj.. Prezesie Cupiał bierz nawet sprzątaczkę na jego miejsce.. korzyść będzie taka że kibice wrócą finansowo ani organizacyjnie niewiele więcej się zmieni..
// po dzisiejszym meczu muszę powiedzieć że Smuda też musi odejść.. para środkowych obrońców to dramat i amatorka w jego wykonaniu.. szukać jakiegoś młodego który więcej poświęca na taktykę i treningi zespołu.. może Brosz ?
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 09.05.2014 o godz. 21:27.
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
Kilka lat temu po takim meczu jak w Poznaniu czy Warszawie... a szkoda pisać.
|
|
|
|
Guest
|
#81
|
|
niech to k.rwa szlag trafi
tj. najbardziej upokarzający dzień tego sezonu do tego widok rozwalonego w fotełu łysego z jakąś tam obok. że też nie spalił się ze wstydu... że nie wyszedł się pociąć/upić/rzucić kilkadziesiąt k.rw w szatni czy na ławie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#82
|
|
No żal cokolwiek pisać, po takim meczu nawet nie ma słów, żeby to opisać. Najgorzej Nalepa... Dramat, a nie piłkarz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#83
|
|
Spokojnie, Smuda zaraz wytłumaczy, ze to był tylko "wypadek przy pracy" przypomni zwycięstwo sprzed tygodnia i bedzie git.
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
Niewiele brakło i ulubiona cyfra Cupiała byłaby faktem.
Legia, na dzisiaj dla nas inny świat. Wiem co czuli jak jebaliśmy ich przez lata. Różnica jest taka, że nigdy aż tak jak oni nas. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#85
|
|
Jak długo będzie trwalo rozwalanie marki Wisły Kraków....
70% piłkarzy to piłkarze pokroju na gre w Termalice czy Okocimskim...2 Michałów na pewno... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#86
|
|
Smuda mu trochę krzywdy zrobił że wystawił go przeciwko tak dobrym zawodnikom Legi.. inna sprawa że zawodnik reprezentujący barwy Wisły niema prawa spalić się psychicznie.. z tej mąki chleba nie będzie 1-2 liga max
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#87
|
|
Nie ma już żadnej marki. Tak jak w Widzewie.
W końcu wygrała jego drużyna. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#88
|
|
Nalepa MVP...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#89
|
Na I ligę młodzi Polacy oblecą po 1-3 . Mówiąc poważniej ta porażka nic nie zmieni bo nie ma woli zmian. Gdyby miałby być jakiekolwiek pozytywne symptomy już dawno byśmy je dostrzegli. Jedziemy drogą Widzewa czy Katowic i niestety dopiero zaczynamy się rozpędzać w naszym ruchu ku przepaści. Dokąd nie wywietrzymy smrodu po zgniłej czwórce Łysy, Agent, Dyzma i Krystian będziemy się kisić we własnym smrodzie. Aż się udusimy. ![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#90
|
|
Bednarz wraz ze Smudą napluli nam dzisiaj w twarz, każdemu z osobna. A teraz przez cały tydzień czeka nas słuchanie porcji kpin.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|