
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się: | |||
| ZWYCIĘSTWEM! |
|
47 | 20,98% |
| ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! |
|
177 | 79,02% |
| Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
Dawno nie pisałem -bywa
, no ale derby, szczególnie u siebie...AJ przez 90 minut - rewelacja , co do meczu, dawno nie widziałem takiego meczu by % posiadania piłki kompletnie nie przekładał się na styl, bo przynajmniej w pierwszej połowie, to oni na naszej połowie nie byli.Potem nasi wysiedli no i było jak było, zamiast 2-2, gdzie starali się by tak było, 3-1Zawsze nad wami! ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
|
|