Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9231)

WISŁAZWE 18.02.2014 10:38

[23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30.
 
INFORMACJA DLA KIBICÓW Z SEKTORA C!

Każdy obowiązkowo w niedziele przychodzi w czarnej kurtce!
Każdy bez wyjątku drze mordę przez 90 minut + czas doliczony!
Każdy słucha poleceń z gniazda!


INFORMACJA NIE DLA GŁUPICH ROZKMIN I PYTAŃ.
Podajcie dalej!














Witam,
podobnie jak w poprzedniej rundzie temat derbowy będzie specyficzny.
Najważniejszy mecz w sezonie dla wszystkich kibiców Wisły Kraków.


Historia spotkań Derbowych:


Sezon 2006/07:

28 października 2006, 18:15 WISŁA KRAKÓW - Cracovia 3:0, Cleber 1,42, Paweł Brożek 28.

Sezon 2007/08:

20 kwietnia 2008, 17:00, WISŁA KRAKÓW - Cracovia 2:1, Paweł Brożek 15,64 - Przemysław Kulig 53.

Sezon 2008/09


22 marca 2009, 17:00, WISŁA KRAKÓW - Cracovia 4:1, Sobolewski 47, Marcelo 64, Patryk Małecki 66, Piotr Ćwielong 79 - Paweł Sasin 25.

Sezon 2009/10

22 listopada 2009, 17:00* WISŁA KRAKÓW - Cracovia 0:1, Michał Goliński 50

Sezon 2010/11

15 maja 2011, 14:45 WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:0, Maor Melikson 17

Sezon 2011/12

30 kwietnia 2012, 18:30, WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:0, Maor Melikson 29.

Sezon 2012/13

Brak spotkań. Sąsiadka spada tam gdzie ich miejsce.



* - Mecz rozgrywany w Sosnowcu.



Sylwetka rywala.


Wspomnę tylko, że za kartki Mateusz Żytko, Sebastian Steblecki. __________________________________________________ _______________





Derbowy meldunek z R22!

Co ważne mecz z Piastem Gliwice zakończyliśmy bez straty podstawowych zawodników. Sędzia Borski był dla nas tak łaskawy, że nikt z trójki zagrożonych pauzą w następnym meczu nie ujrzał kartki. Dzięki czemu trener Smuda będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

Co tu się dużo rozpisywać. Derby to Derby. Tylko zwycięstwo i koniec temat :)





Zapraszam do dyskusji!

Korbit 18.02.2014 10:45

Przewiduje nokaut 5:0 dla Białej Gwiazdy! pejsy są na równi pochyłej w dół a ten wybryk pseudo formy z jesieni zniknie na dobre przy R22! ps parchy zdechną przy Naszym dopingu:D

Mario Nh 18.02.2014 10:46

Franek Smuda kiedyś powiedział coś w ten deseń: "Jak masz frajera to go duś."

I mam nadzieję, że tak ten mecz będzie wyglądać. Siądziemy na nich od pierwszych minut.
Stilic rzuci kilka piłek pomiędzy obrońców, Sarki i Donald będą wchodzić skrzydłami jak w masło, w ich kulawą obronę.
Tylko zwycięstwo!
2:0 dla Wisły.

heoij 18.02.2014 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1349095)
INFORMACJA DLA KIBICÓW Z SEKTORA C!

Każdy obowiązkowo w niedziele przychodzi w czarnej kurtce!
Każdy bez wyjątku drze mordę przez 90 minut + czas doliczony!
Każdy słucha poleceń z gniazda!


INFORMACJA NIE DLA GŁUPICH ROZKMIN I PYTAŃ.
Podajcie dalej!

Żeby nie było niedomówień informacja, że cały sektor C przychodzi ubrany na czarno pojawiła się na SKWK:

http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,30567/#p30567

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/530...a-derbach.html

AntyMod 18.02.2014 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1349103)
Żeby nie było niedomówień informacja, że cały sektor C przychodzi ubrany na czarno pojawiła się na SKWK:

http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,30567/#p30567


czy czerwony szalik tez nie wchodzi w gre ?? sory- ale nie znam sczzegolow, a nie jestem w Polsce - ZADNYCH barw na sobie ??

El'kabat 18.02.2014 11:25

Zapowiada się piękna niedziela ;) Jedziemy ze ścierwem,nie ma co się zadowalać jedną bramka tylko trzeba zgnoić,wbić w podloge na koniec wrzucic do Wisły. Do tego lachociągi mocno osłabione-Nowak,Budziński kontuzja,Kosanovic sprzedany a Żydko i Steblecki wykartkowani...

3:0 dla nas i pozdro dla sąsiadki w strefie spadkowej

WISŁAZWE 18.02.2014 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1349108)
czy czerwony szalik tez nie wchodzi w gre ?? sory- ale nie znam sczzegolow, a nie jestem w Polsce - ZADNYCH barw na sobie ??


Widziałeś jak prezentowaliśmy się w Kauflandzie? Sprawdź zdjęcia i odpowiedz sobie na pytanie.

Lukasz 18.02.2014 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1349109)
Zapowiada się piękna niedziela ;)

Oby oby, ale nie ma co przesadzać z prognozami.
Przeglądałem ichniejsze zakompleksione forum - bardzo boli pasiastych fakt że zagra w derbach Głowacki - widzą w nim filar zespołu i klucz do zwycięstwa. Na papierze powinniśmy ich rozjechać, ale to są mimo wszystko derby. Ważne w tym wszystkim że wszystkie asy potrzebne by wygrać mamy w rękawie - lepsza ekipę, pełny (zakładam) stadion, zdrową kadrę, pogodę etc etc. Potrzeba nam trochę szczęścia aby dopełnić formalności i możemy się cieszyć z słodkich 3-ch punktów.

heoij 18.02.2014 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1349112)
Sprawdź zdjęcia i odpowiedz sobie na pytanie.

Tak ma wyglądać sektor C w niedzielę !

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8575347891.jpg

SKWK: Prosimy wszystkich o dostosowanie się, oraz przekazywanie informacji znajomym udającym się do młyna.

Korbit 18.02.2014 12:28

na forum garbatonosych modlą się o remis <hahahaha> niedoczekanie prostytutek!:D

coni 18.02.2014 13:13

Tirowki juz sraja po gaciach ze strachu. Oby tak dalej. Rozjedziemy je! :)

Adenalix 18.02.2014 14:59

Mecz sam się nie wygra, a craxa nie położy się na murawie. To jak zwykle będzie brzydki mecz, rwano-szarpany z dużą dozą gry w środku pola. Craxa ma świadomość, że są lekko w dupie ze swoją formą w kontekście tego meczu i z pewnością będą chcieli ambicją, walecznością, zajadłością przerywać naszą tiki-takę, którą będziemy zapewne chcieli grać. Po Piaście już wiem, że nasza siła ognia jest ogromna, ale trzeba to wykorzystać - samo się nie strzeli. Oni nie mają już w bramce Cabaja, który powodował, że było 2-0 po 10 minutach. Tutaj napięcie będzie ogromne i z każdą minutą będzie trudniej. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo. Jesteśmy lepsi w każdym, absolutnie każdym elemencie piłkarskiego ABC i mamy po prostu lepszych piłkarzy, ale wiecie: zwycięstwo to wypadkowa czterech rzeczy: przygotowania fizycznego, umiejętności piłkarskich, przygotowania mentalnego i taktyki. Na każdym elemencie można zyskać/stracić. Swoją drogą zastanawiam się, czy pan Stawowy zdecyduje się na otwartą piłkę z Wisłą grającą zawsze bardzo dobre mecze na Reymonta? Niezależnie od tego co oni będą grać jeśli nie złapiemy głupiej bramki albo czerwieni np. po bezmyślnym zagraniu albo stracie powinno być dobrze. Nie dać się sprowokować i nie faulować bezmyślnie. Trzeba uczulić Burego - twardziela, ale trochę naiwnego. No i nie może być tak, że jak z Piastem przeciwnik wychodzi 3 na 1 z kontrą - na defensywnym mamy kreatywnego i nieco wątłego Chrapka a tu w meczu dużo będzie gry bark w bark, łokciem, biodrem, ręką, itp. Musimy wygrać środek pola również w defensywie. Ostatnia rzecz: na pewno podwoją Brozia i będą starali się nie robić miejsca do rozpędzenia się naszym "czarnym skrzydłom", więc będzie pole do pokazania strzeleckiego instynktu dla ofensywnych pomocników. Oby jak najwięcej bramek z akcji. Od początku meczu press, bieganie, walka, odbieranie piłki i wożenie ich od jednego boku do drugiego - niech biegają za piłką. Jeśli będą czuć stałe zagrożenie, zagonimy ich do obrony, zmęczymy, do przerwy 1-0 a po przerwie jeszcze 2-0, 3-0 i można z czystym sumieniem celebrować ogłoszenie tego co wszyscy i tak wiedzą: Wisełka rządzi w Krakowie.

St Yabol 18.02.2014 15:19

Dziwne to troche, ale jak trza to trza

Derby rządzą sie swoimi prawami, żydki wyjdą na pewno zmobilizowane więc będzie trudny mecz.

MImo wszystko obstawiam wygraną 2-3 bramkami

art 18.02.2014 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1349147)
- na defensywnym mamy kreatywnego i nieco wątłego Chrapka

Zgodzę się z całością poza fragmentem o wątłym Chrapku, w poprzedniej rundzie to jak się zastawiał można było pokazywać młodszym jako przykład.

mitmichael 18.02.2014 15:32

Jak to bywa w tym sezonie w naszych meczach na Reymonta przeciwnik nie ma za wiele do powiedzenia i odjezdza przynajmniej z 3ma bramkami licze, ze z pasami bedzie podobnie trzeba im pokazac miejsce w szeregu.

4karol4 18.02.2014 15:53

Żadnej litości, połamcie tym ....om kości !!! Nie mam nic więcej do dodania, zwycięstwo to obowiązek !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Korbit (Post 1349121)
na forum garbatonosych modlą się o remis <hahahaha> niedoczekanie prostytutek!:D

Małe świnki boją się Złego Wilka :D

PS Wiem, że są derby i że ultrasi maja sporo na głowie, ale prośba do osób decyzyjnych, żeby jakoś wesprzeć Marko Jovanovicia. Jak nie ma czasu na jakiś nieduży transparent, to chociaż pozdrowić Go w 13 min ( z takim numerem grał). Niech wie, że o nim pamiętamy.

Patryko 18.02.2014 16:39

Liczę na wygraną w obojętnie jakim stosunku bramkowym.

Adenalix 18.02.2014 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1349155)
PS Wiem, że są derby i że ultrasi maja sporo na głowie, ale prośba do osób decyzyjnych, żeby jakoś wesprzeć Marko Jovanovicia. Jak nie ma czasu na jakiś nieduży transparent, to chociaż pozdrowić Go w 13 min ( z takim numerem grał). Niech wie, że o nim pamiętamy.

Przyłączam się do tego pomysłu. Warto dodać mu otuchy w trudnym momencie.

La Furia Dell' Est 18.02.2014 18:00

4-1. Na 1906%;)

Kocur 18.02.2014 18:19

I wszystkie 4 po kontrowersyjnych sytuacjach żeby ich potem przez cały rok dupy piekły :D

picasso 18.02.2014 19:23

że zacytuję "twórcę" ich "hymnu" "tramwaj pełen pawianów ciągną pasiaste wieprze"...więc nie widzę innego wyjścia jak pogonic te pawiany .

St Yabol 18.02.2014 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1349155)
PS Wiem, że są derby i że ultrasi maja sporo na głowie, ale prośba do osób decyzyjnych, żeby jakoś wesprzeć Marko Jovanovicia. Jak nie ma czasu na jakiś nieduży transparent, to chociaż pozdrowić Go w 13 min ( z takim numerem grał). Niech wie, że o nim pamiętamy.


podpisuje się pod tym rękami, nogami i czymkolwiek tam jeszcze moge

Gwiaździsty 18.02.2014 21:02

A ja myślę, że trzeba specjalnie pozdrowić wypowiadajacych się tak ochoczo na temat Wisły w ostatnich dniach,na łamach Dziennika POlskiego posła Rasia i radnego Stawowego : Raś ! co ? ty ....., Stawowy ! co ? ty .... .

AntyMod 18.02.2014 23:39

Ponawiam pytanie : tzn ze na C przychodzimy bez szli ?? jesli mam czerwony szal to mam go nie zabierac ??

HEDu 19.02.2014 06:10

dobra ankieta!

gypsy 19.02.2014 11:53

Cracovię trzeba po prostu roz*ierdolić. Bez cackania się, ładujemy tyle bramek, ile się da.

Marcin_fan 19.02.2014 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1349210)
Ponawiam pytanie : tzn ze na C przychodzimy bez szli ?? jesli mam czerwony szal to mam go nie zabierac ??

9 post w tym temacie.Zobacz jak wyglądaliśmy na kałuży i tak samo ma być u nas w niedziele!

Valandil 19.02.2014 16:28

3-0 dla nas obstawiam, Paweł x2 i Stilić jedną.

Kosa93 19.02.2014 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1349253)
9 post w tym temacie.Zobacz jak wyglądaliśmy na kałuży i tak samo ma być u nas w niedziele!

ile wy ....a macie lat?! trudno pomyśleć? bierzesz szal, zostawiasz go na krzesełku, jak potrzebny to używasz.

Gwiaździsty 19.02.2014 17:47

Czy na mecz zabieramy ze sobą kanapki ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl