
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#11
|
![]() Co do meczu: Pareiko - wybronił nam mecz Paljic, Lamey - w zasadzie podobnie, bez szału, sporo groźnych strat Czekaj - nie wiem, czy on jest taki dobry, czy po prostu gra przyzwoicie, ale w porównaniu z resztą naszych asów w obronie wygląda na super defensora Diaz - chyba idealne miejsce na niego, nie ma za dużo do zepsucia, nie wożą go jak zazwyczaj Wilk - klasa Nunez - pokazał to co zazwyczaj, cwaniactwo i że jest idealnym środkowym pomocnikiem, w sensie proporcji obrona - atak Boguski - fajnie, że wziął na siebie odpowiedzialność, momentami niezdarnie, ale widać postęp Iliev - największe umiejętności indywidualne w lidze, momentami piłkarski geniusz Jirsak - niezły mecz, fajnie rozgrywał, ale brak mu było takich kluczowych podań, często wyręczał go Iliev Genkow - naharował się z przodu i z tyłu, dobry mecz Mały - szarpnął parę razy w swoim stylu Chavez, Garguła - powalczyli ogólnie to mecz niezły, bo pozwolili nam pograć, jak Twente, czy Fulham, z tą różnicą, że nie wykorzystali swoich setek i wynik jest jaki jest może wróci Melikson i będzie udany finisz |
|
|

|
||||||
|
|