![]() |
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
ok, to ja założe.
Miał być mecz o mistrza jesieni a wyszło jak wyszło. W najbliższy piątek zmierzymy się z zaprzyjaźnionym Śląskiem. Mecz bedzie obserwować komplet widzów przy sporym udziale kibiców z Krakowa. Po cichu licze na 3pkt z naszej strony, a co :) Pozostałe pary: 25.11 Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała 26.11 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin Korona Kielce - Legia Warszawa 27.11 Cracovia Kraków - GKS Bełchatów Lech Poznań - Widzew Łódź 28.11 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów |
ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol. Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d.. No chyba, że to antyfutbol w wersji Rehagela z Grecją, ale do tego Lenczykowi sporo brakuje. W najblizszy piątek jednak jednak liczę na antyfutbol w wykonaniu Wisły. Jesli Śląsk zmuszony jest do prowadzenia ataku pozycyjnego i grania z pozycji faworyta, najmniejszy przypadek może doprowadzić do jego porażki. Ważne, żeby nasi nie napalili się i grali tak jak Sląsk gra z drużynami, które coś potrafią. Jesli zaś obydwie drużyny zagrają antyfutbol wynik jest otwarty. Liczyć się będzie dyspozycja dnia i szczęście w sytuacjach podbramkowych |
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... Szkoda słów. Szkoda również, że Maaskant w tym meczu nie poprowadzi Wisły, bo jakbyśmy dostali 3-0 to może dałbyś sobie z nim spokój.
Rzadko się wypowiadam w tematach meczowych, ale tu zrobię wyjątek i każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę. |
W meczu z pasiakami mieliśmy tyle samo sytuacji (albo i więcej) co rywale i przegraliśmy, z Górnikiem do przerwy rywal był dużo lepszy, ale po przerwie to my dominowaliśmy, remis byłby sprawiedliwy a tu ...znowu wtopa. Jeśli suma szczęścia wynosi zero to we Wrocku powinno nam wreszcie ono dopisać i jak nie 3, to 1 punkt może być. Rywal jest absolutnym faworytem, a u nas zagra już Wilk (a Małecki wejdzie z ławki), a zagrać moglibyśmy z kontry na ...2 napastników Genkowa i Bitona, jakaś długa piła i kto wie. Na trybunach mecz przyjaźni, ale dla nas to mecz o "to be, or not to be" w tym sezonie.
Cytat:
_________________ Do TRZEBINIAnin Oj coś czuję że musiałeś bardzo cierpieć z powodu tego mistrzostwa w tym roku, nie ma to jak internetowi kibice Wisły życzący jej ...porażki. Jednak żenada. _________________ Cytat:
__________________ Cytat:
|
Cytat:
Dobra żartowałem. Cytat:
|
Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km. |
Cytat:
Ale też trzeba oddać Lenczykowi że dostosował taktykę pod zespół i świetnie się to jak na razie sprawdza Też po cichu liczę na 3 punkty i faktycznie powinien być to mecz w którym powinien wygrać ten kto wygra walkę w środku pola bo nie sądzę by którykolwiek zespół przesadnie forsował ataki Śląsk się nie zabunkruje tak jak ostatnio we Wrocławiu ale też nie powinien jakoś grubo zaatakować, podobnie Wisła |
Ja licze na jakąś niespodziankę , a tak realistycznie remis biorę w ciemno.
|
Cytat:
|
mecz o 6pkt, przegrywamy i jesteśmy w czarnej dupie
|
Śląsk grał lepszą piłką od Wisły już w poprzednim sezonie, kiedy wygrywał bez większych problemów. Teraz spodziewam się jeszcze mniejszego oporu ze strony Wisły. Przy braku sprzyjających okoliczności typu błąd sędziego Śląsk wygra gładko kilkoma bramkami. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem a teraz obstawiam, że będzie 3:0 dla gospodarzy.
|
Cytat:
|
Wole sie nie rozczarowac wiec remis brałbym w ciemno
|
Oby mecz na przełamanie i wygrywanie do końca sezonu, jeśli ktoś liczy u nas na mistrza to jest to mecz o 6 pkt... 7 pkt jest do odrobienia, 13 już gorzej... Bo ja nie mam wątpliwości, ze mistrzem będzie Śląśk lub legia ( jak nie WIsła oczywiscie :) )
Skład: Pareiko Jovanovic-Diaz-Czekaj-Paljic Illiev-Jirsak-Nunez-Wilk-Kirm/Małecki* Biton Ktoś wie co dokładnie z Chavezem? osobiście wolałbym zagrać z Illievem i Bitonem z przodu, a Paljicem na skrzydle (4-4-2), wtedy ktoś ze środka wyleciałby. Co do wyniku, cicho licze na przełamanie ;) |
kilka tygodni temu tak samo pisaliście ze dostaniemy na lechu z 4-0 a wynik był inny.Typuje 0-1 dla Wisełki i mam nadzieje ze śląsk pogubi punkty!
|
Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie. Po co im życie utrudniać :D |
Cytat:
Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę. Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców. |
Jak przegramy to mam nadzieje, że piłkarzyki dostaną karę. Wstrzymana wypłata aż do odwołania. Jak wygrają ze 2 mecze i pokarzą, że im ZALEŻY to może wtedy zastanowić się nad tym czy nie dać im tych 50%. Ludzie harują dziennie po 12 h by wyżyć, a tu pajac Jaliens przychodzi zarabia pieniądze jakie przeciętny człowiek nie ujrzy przez całe swoje życie a gra gorzej od przeciętnego gówniarza z warszawskiej Agrykoli. Do czego to doszło...
|
mam nadzieje ze ten antyfutbol ktory prezentuje Śląsk jak pisze FraMat, pokona naszą holenderską finezje, jakośc styl i inne piękne ....a słówka.
|
mam nadzieję że młodzież wyjdzie u nas w pierwszym składzie oraz mam nadzieję że mecz życia zagra Wilk i Iliev. Orz mam nadzieję że będziemy się tam dobrze bawić :D
ŚWL |
Dobra zabawa pewna, dobra nasza gra juz nie ale możliwa i w nią wierze!
Wisła&Śląsk |
Jak wtopimy to na 90% żegnaj MP 2012. REmis zresztą też ch.jowy.
Dobrze, że Mały wraca - może coś wyszarpiemy. |
odkupiĘ 2 bilety do wrocŁawia, chĘtnych proszĘ o pw lub 507776238
|
Cytat:
Przecież każda wrzutka w naszą szesnastkę powoduje panikę i trudny do opisania chaos. Nie mam pojęcia co my obecnie potrafimy zagrać. Pozostaje dać na mszę za powtórkę wariantu poznańskiego i niespodziewane zwycięstwo. |
kupię bilet do Wrocławia 604360393 albo pw
|
ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?
|
Kupie bilety do Wrocławia
PRIV!!!!!!!!!!!!!!!! |
Jedna wielka niewiadoma co zagramy. Remis biore w ciemno bo Kazek w ciagu 4 dni zespolu nie przebuduje,jedynie Wilk trochu ta gre uspokoi.
Obstawialbym realnie 3-1 dl Śląska. |
Cytat:
|
Najlepiej juz wogole nie grac,oddac walkowerem sezon i wycofac sie z ligi.
Jak bysmy wygrali to mamy 9 pkt ,a wiosna bedzie ciekawa bo mamy wszytskie mocne zespoly u siebie. My potrafimy sie mobilizowac kiedy nie jestemy faworytem -przyklad to wygrana w Poznaniu. Po cichu ludze sie ze jest szansa ,wraca Mały -duch tego zespolu.Remis tez bedzie ok. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl