
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#1
|
|
ok, to ja założe.
Miał być mecz o mistrza jesieni a wyszło jak wyszło. W najbliższy piątek zmierzymy się z zaprzyjaźnionym Śląskiem. Mecz bedzie obserwować komplet widzów przy sporym udziale kibiców z Krakowa. Po cichu licze na 3pkt z naszej strony, a co Pozostałe pary:25.11 Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała 26.11 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin Korona Kielce - Legia Warszawa 27.11 Cracovia Kraków - GKS Bełchatów Lech Poznań - Widzew Łódź 28.11 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#2
|
|
ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol. Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d.. No chyba, że to antyfutbol w wersji Rehagela z Grecją, ale do tego Lenczykowi sporo brakuje. W najblizszy piątek jednak jednak liczę na antyfutbol w wykonaniu Wisły. Jesli Śląsk zmuszony jest do prowadzenia ataku pozycyjnego i grania z pozycji faworyta, najmniejszy przypadek może doprowadzić do jego porażki. Ważne, żeby nasi nie napalili się i grali tak jak Sląsk gra z drużynami, które coś potrafią. Jesli zaś obydwie drużyny zagrają antyfutbol wynik jest otwarty. Liczyć się będzie dyspozycja dnia i szczęście w sytuacjach podbramkowych |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#3
|
|
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... Szkoda słów. Szkoda również, że Maaskant w tym meczu nie poprowadzi Wisły, bo jakbyśmy dostali 3-0 to może dałbyś sobie z nim spokój.
Rzadko się wypowiadam w tematach meczowych, ale tu zrobię wyjątek i każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#4
|
|
W meczu z pasiakami mieliśmy tyle samo sytuacji (albo i więcej) co rywale i przegraliśmy, z Górnikiem do przerwy rywal był dużo lepszy, ale po przerwie to my dominowaliśmy, remis byłby sprawiedliwy a tu ...znowu wtopa. Jeśli suma szczęścia wynosi zero to we Wrocku powinno nam wreszcie ono dopisać i jak nie 3, to 1 punkt może być. Rywal jest absolutnym faworytem, a u nas zagra już Wilk (a Małecki wejdzie z ławki), a zagrać moglibyśmy z kontry na ...2 napastników Genkowa i Bitona, jakaś długa piła i kto wie. Na trybunach mecz przyjaźni, ale dla nas to mecz o "to be, or not to be" w tym sezonie.
To proste, to tak jak w minionej epoce, amerykańskie sputniki były szpiegowski, a te radzieckie tylko ...obserwacyjne ._________________ Do TRZEBINIAnin Oj coś czuję że musiałeś bardzo cierpieć z powodu tego mistrzostwa w tym roku, nie ma to jak internetowi kibice Wisły życzący jej ...porażki. Jednak żenada. _________________ No i tym wpisem potwierdzasz że masz ze soba jakiś problem, życzę szybkiego powrotu do zdrowia .__________________ Lepiej bym tego nie ujął.
Ostatnio edytowane przez milosz : 22.11.2011 o godz. 16:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
#5
|
|
No co Ty, Wisła wyjdzie skoncentrowana na maxa, agresywnie w obronie i skutecznie z przodu. Garguła zagra mecz życia, zobaczycie, Śląsk bedzie cisnął my wyprowadzimy 2-3 zabójcze kontry skrzydłami i wygramy 2-3 bramkami. Bramki strzelą najlepsi na boisku Guła i Kiro.
Dobra żartowałem. Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 22.11.2011 o godz. 16:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty
Offline |
#6
|
|
Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#7
|
Ale też trzeba oddać Lenczykowi że dostosował taktykę pod zespół i świetnie się to jak na razie sprawdza Też po cichu liczę na 3 punkty i faktycznie powinien być to mecz w którym powinien wygrać ten kto wygra walkę w środku pola bo nie sądzę by którykolwiek zespół przesadnie forsował ataki Śląsk się nie zabunkruje tak jak ostatnio we Wrocławiu ale też nie powinien jakoś grubo zaatakować, podobnie Wisła ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#8
|
|
Ja licze na jakąś niespodziankę , a tak realistycznie remis biorę w ciemno.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#10
|
|
mecz o 6pkt, przegrywamy i jesteśmy w czarnej dupie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#11
|
|
Śląsk grał lepszą piłką od Wisły już w poprzednim sezonie, kiedy wygrywał bez większych problemów. Teraz spodziewam się jeszcze mniejszego oporu ze strony Wisły. Przy braku sprzyjających okoliczności typu błąd sędziego Śląsk wygra gładko kilkoma bramkami. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem a teraz obstawiam, że będzie 3:0 dla gospodarzy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#12
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#13
|
|
Wole sie nie rozczarowac wiec remis brałbym w ciemno
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#14
|
|
Oby mecz na przełamanie i wygrywanie do końca sezonu, jeśli ktoś liczy u nas na mistrza to jest to mecz o 6 pkt... 7 pkt jest do odrobienia, 13 już gorzej... Bo ja nie mam wątpliwości, ze mistrzem będzie Śląśk lub legia ( jak nie WIsła oczywiscie
)Skład: Pareiko Jovanovic-Diaz-Czekaj-Paljic Illiev-Jirsak-Nunez-Wilk-Kirm/Małecki* Biton Ktoś wie co dokładnie z Chavezem? osobiście wolałbym zagrać z Illievem i Bitonem z przodu, a Paljicem na skrzydle (4-4-2), wtedy ktoś ze środka wyleciałby. Co do wyniku, cicho licze na przełamanie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#15
|
|
kilka tygodni temu tak samo pisaliście ze dostaniemy na lechu z 4-0 a wynik był inny.Typuje 0-1 dla Wisełki i mam nadzieje ze śląsk pogubi punkty!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#16
|
|
Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie. Po co im życie utrudniać
Ostatnio edytowane przez tofik : 22.11.2011 o godz. 18:17.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#17
|
Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę. Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców. |
|
|
|
Banita
Od: 09.2009
Offline |
#18
|
|
Jak przegramy to mam nadzieje, że piłkarzyki dostaną karę. Wstrzymana wypłata aż do odwołania. Jak wygrają ze 2 mecze i pokarzą, że im ZALEŻY to może wtedy zastanowić się nad tym czy nie dać im tych 50%. Ludzie harują dziennie po 12 h by wyżyć, a tu pajac Jaliens przychodzi zarabia pieniądze jakie przeciętny człowiek nie ujrzy przez całe swoje życie a gra gorzej od przeciętnego gówniarza z warszawskiej Agrykoli. Do czego to doszło...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#19
|
|
mam nadzieje ze ten antyfutbol ktory prezentuje Śląsk jak pisze FraMat, pokona naszą holenderską finezje, jakośc styl i inne piękne ....a słówka.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 08.2006
Offline |
#20
|
|
mam nadzieję że młodzież wyjdzie u nas w pierwszym składzie oraz mam nadzieję że mecz życia zagra Wilk i Iliev. Orz mam nadzieję że będziemy się tam dobrze bawić
ŚWL |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#21
|
|
Dobra zabawa pewna, dobra nasza gra juz nie ale możliwa i w nią wierze!
Wisła&Śląsk |
|
|
|
Guest
|
#22
|
|
Jak wtopimy to na 90% żegnaj MP 2012. REmis zresztą też ch.jowy.
Dobrze, że Mały wraca - może coś wyszarpiemy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#23
|
|
odkupiĘ 2 bilety do wrocŁawia, chĘtnych proszĘ o pw lub 507776238
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
Przecież każda wrzutka w naszą szesnastkę powoduje panikę i trudny do opisania chaos. Nie mam pojęcia co my obecnie potrafimy zagrać. Pozostaje dać na mszę za powtórkę wariantu poznańskiego i niespodziewane zwycięstwo. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline |
#25
|
|
kupię bilet do Wrocławia 604360393 albo pw
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#26
|
|
ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline |
#27
|
|
Kupie bilety do Wrocławia
PRIV!!!!!!!!!!!!!!!! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#28
|
|
Jedna wielka niewiadoma co zagramy. Remis biore w ciemno bo Kazek w ciagu 4 dni zespolu nie przebuduje,jedynie Wilk trochu ta gre uspokoi.
Obstawialbym realnie 3-1 dl Śląska. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#29
|
|
Jasne bo gramy po to, żeby ... przegrać
. W sumie fajnie że tych durnot nie czytają nasi piłkarze, ... ze zrozumiałych względów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 22.11.2011 o godz. 22:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#30
|
|
Najlepiej juz wogole nie grac,oddac walkowerem sezon i wycofac sie z ligi.
Jak bysmy wygrali to mamy 9 pkt ,a wiosna bedzie ciekawa bo mamy wszytskie mocne zespoly u siebie. My potrafimy sie mobilizowac kiedy nie jestemy faworytem -przyklad to wygrana w Poznaniu. Po cichu ludze sie ze jest szansa ,wraca Mały -duch tego zespolu.Remis tez bedzie ok. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|