The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 25.11.2011, 06:50
a ja sobie przypomnialem pewna analogie, z ta roznicą ze to byl wtedy finisz ligi. Przedostatni mecz sezonu, jedziemy do Bełchatowa na pożarcie, który walczy o MP a my o nic (moze o to zeby nie klikac na onecie "rozwiń tabele" żeby zobaczyć naszą lokate). Drużyne ówczesnego BOTu prowadził ... Lenczyk... no i wydarliśmy to 2:1 po golach Dudki i nie pamietam kogo jeszcze. No i ludzi na stadionie bylo ciutke mniej niz teraz bedzie.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 25.11.2011, 08:32
Oj z całym szacunkiem dla dorobku i siwych włosów Pana Oresta Lenczyka, ale ja bym taki pewny swego nie był , na jego miejscu. Coś czuję ,że Wisła dzisiaj zagra dobrze i skutecznie a Śląsk może się obejść smakiem.
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 25.11.2011, 08:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.

Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.

Nasze morale po 4 meczach przegranych z rzędu sa bardzo małe a czasu na odbudowanie nie ma. Bedzie cięzko nawet o remis. Przed meczem w Poznaniu byslismy w innej sytuacji. Morale drużyny były w 80 % a na dzisiaj są 10%. Po przegranym meczu ze SLaskiem bedzie juz stan krytyczny
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 25.11.2011, 08:43
Slask - Lech 3:1
Slask - Polonia 4:0
Legia - Slask 1:2
Ruch - Slask 0:1

Slask z czołówka naszej EX wygrywał

Slask - Wisła ?

Nie chce nic krakać ale.... :(
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 25.11.2011, 08:52
Cóz... po dzisiejszym meczu moze nam zostac tylko walka o PP
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 25.11.2011, 09:19
Wisla musi zagrac agresywnie i dac z siebie 100% wtedy jest szansa na walke ze Slaskiem jak rowny z rownym wynik jest sprawa otwarta
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 25.11.2011, 10:04
Pozostaje mieć tylko nadzieję że Śląsk w meczu z Wisłą potknie się może. Bo realnie rzecz biorąc szans na zwycięstwo z nim na jego terenie nie mamy niestety żadnych
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 25.11.2011, 10:20
Cytat:
Slask - Lech 3:1
Slask - Polonia 4:0
Legia - Slask 1:2
Ruch - Slask 0:1
Wisła musi być jak bulterier!
Jak wściekły byk!
Jak Tommy Lee Jones w Ściganym!
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 25.11.2011, 10:45
Nie płakać, walniemy dzisiaj Sląska jak nic. I od dzisiaj marsz tylko w górę. Obstawiam 1:2
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 25.11.2011, 11:04
Uważam, że gorzej być już nie może, ale jednak wszystko po stronie Kazia Moskala. Jeżeli znowu poustawia drużynę jak w I połowie meczu z Górnikiem to będzie pozamiatane.

Mila ostatnio chorował, więc jego dyspozycja jest problemem. Najbardziej boję się o naszą lewą stronę - Sobota może wkręcić Diaza jak i Paljicia. Ćwielong moim zdaniem jest przeciętny.

Wierzę w wygraną - w końcu na Amikę pojechalismy po porażkach u siebie z Lechią i z APOELEM, a było dobrze. Przecież w końcu chłopaki zaczną trafiać Boguski, Małecki, Iliev czy Genkov - przynajmniej jeden z nich dzisiaj się przełamie.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Flegmiasty
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 25.11.2011, 11:07
Biorąc pod uwagę naszą obecną formę we Wrocławiu może być bardzo źle, ale z drugiej strony wszystkie kiepskie mecze były bez Meliksona i Małego a oni stanowią trzon Wisły, dzisiaj Mały zagra więc jakieś światełko w tunelu się pojawia
Odpowiedz cytując
davids
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 25.11.2011, 11:34
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Wisła musi być jak bulterier!
Jak wściekły byk!
Jak Tommy Lee Jones w Ściganym!
...... i jak Rambo w Rambo . Ten mecz musimy Wygrac jestem dobrej mysli I my Kibice Wisły tez Badzmy
Odpowiedz cytując
Wesoły Roger
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 25.11.2011, 12:01
Mecz trudny... Bez wielkich oczekiwań. Podstawa to dobrze zacząć ze Śląskiem... Problem w tym, że Wisła w ostatnim czasie ma kiepskie otwarcia meczów. Nie dobrze to wróży na dziś.
Hey Robert Maaskant, help me out
I'm flying blind, I'm flying blind
You know the way to work things out
To colorize and still feel fine
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 25.11.2011, 13:18
Ciekawe jaka forma Malego
Mam nadzieje ze szarpnie dzis kilka razy
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 25.11.2011, 13:22
Mały i Genkow zmienią oblicze drużyny!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 25.11.2011, 13:34
Maly glodny gry to bedzie zasowal poda zamiast kiwnac i bedzie dobrze jesli zagra dzis oczywiscie
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 25.11.2011, 13:53
Niektórzy piszą, że gorzej być nie może. Ale czy porażka dziś będzie oznaczała, że jest gorzej? Absolutnie nie. Przegrać ze Śląskiem na ich stadionie to normalka więc nie wiem po co sie niektórzy napinają. Ja dziś obstawiam 1:1. Gra będzie oczywiście w naszym wykonaniu taka jak zwykle. jedna pilka przez środek i już 100% sytuacja dla rywala, a u nas męczarnie ale coś wpadnie. O dziwo Śląsk u siebie nie gra jakiejś mega ofensywnej piłki. Czy to z Lechem czy z Polonią gra byla bardzo wyrównana a zwycięstwa zbyt wysokie jak na przebieg spotkania. Dlatego po tym meczu spodziewam się wielu komentarzy w stylu "jest lepiej", "graliśmy coś ze Śląskiem", "jest światełko w tunelu".
Liczę na dobry występ...no własnie kogo? Soboty, Kazimierczaka i Mili. W tym meczu ich dobra gra mnie zadowoli. Oby WKS zdobył mistrza bo w mistrza dla nas w tym sezonie nie wierzę.
Odpowiedz cytując
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 25.11.2011, 14:07
Będzie jak z Gdyni na wiosne 2011 Dobry ciężki mecz bramka Małego w końcówce i WYGRANA i CAŁE FORUM ZAPRASZA MNIE NA PIWKO
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 25.11.2011, 14:37
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.11.2011, 15:43
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara
BOGUSKI hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 25.11.2011, 16:08
Henio1 napisał(a):Wyświetl post
BOGUSKI hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.
chyba kogoś pokarze ?
Tylko kogo
Chyba że chodziło pokazanie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 25.11.2011, 16:58
W tym meczu Wisla wbrew pozorom nie ma juz nic do stracenia. Niektorzy i tak na Wisle postawili krzyzyk w kontekscie MP. Druzyna ma wiec cos do udowodnienia sobie i innym. Nikt przed tym meczem na Wisle nie stawia co jest akurat atutem. Niech Slask sie meczy z mianem faworyta. Zobaczymy jak dlugo uciagna ten ciezar.

My mozemy dzis zagrac na luzie. Tak powinnismy do tego podejsc a nie myslec, ze jak przegramy to bedzie "po zawodach". Kontuzje, luki w skladzie, zmiana trenera, slabe wyniki itd. Wszystko przeciw Wisle jednak jak to czesto bywa wlasnie w takich sytuacjach i takich meczach zespol pokazuje charakter. Wierze, ze tak bedzie i tym razem. We Wronkach tez mielismy byc rozjechani, a zagralismy tam chyba najlepszy mecz w sezonie. Wierze, ze dzis druzyna pokaze charakter, chec do gry i ze wciaz z Mistrzem Polski trzeba sie liczyc nawet mimo pewnych problemow.

Tak wiec, NAPRZOD WISELKO!
Odpowiedz cytując
ziutek7
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 25.11.2011, 17:00
Idealny mecz na przełamanie, z liderem ligi dodatkowo grającym u siebie przy prawie 43 tysiącach widzów !

W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.
Odpowiedz cytując
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 25.11.2011, 17:05
ziutek7 napisał(a):Wyświetl post

W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.
Sorry ale jakoś 2 kolejki temu tez graliśmy ten "pewien prestiżowy mecz" i przegraliśmy 1-0 (wtedy wygraliśmy 0-1) i tak co kolejkę liczymy na przelamanie.

Ok, spadam na mecz, pozdro
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 25.11.2011, 17:16
Za to co ostatnio gramy nie mamy prawa wygrac ze Śląskiem niech mistrz jedzie do Wrocławia....
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.11.2011, 18:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.

Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.
W Poznaniu nie Wisła grała tylko Lech stał. Stojący zespół ograłby każdy, nawet tak nieruchawy team jak Wisła. Chociaż w pierwszych 15 minutach Lech mógł strzelić Wiśle ze cztery gole. Potem Wisła miała z pięć okazji na gola. W każdym razie to był najdziwniejszy mecz Wisły w tym sezonie i wcale nie był dobry w naszym wykonaniu. Wspomniany pierwszy kwadrans był chyba najgorszy ze wszystkich meczy. Później nieskuteczność przy mega biernej postawie obrony Lecha... porażająca. Śląsk na pewno nie zagra tak żenująco jak Lech między 20 a 80 minutą.

Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.

PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem...
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.11.2011 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 25.11.2011, 19:04
Henio1 napisał(a):Wyświetl post
BOGUSKI hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.

W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....
A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 25.11.2011, 19:13
jendrus napisał(a):Wyświetl post
W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....
A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko...
Nie Czekaj tylko Jovanovic....
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 25.11.2011, 19:23
Kiedy będzie skład
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 25.11.2011, 19:27
http://www.live.wisla.krakow.pl/
Juz jest
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.