
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#91
|
|
a ja sobie przypomnialem pewna analogie, z ta roznicą ze to byl wtedy finisz ligi. Przedostatni mecz sezonu, jedziemy do Bełchatowa na pożarcie, który walczy o MP a my o nic (moze o to zeby nie klikac na onecie "rozwiń tabele" żeby zobaczyć naszą lokate). Drużyne ówczesnego BOTu prowadził ... Lenczyk... no i wydarliśmy to 2:1 po golach Dudki i nie pamietam kogo jeszcze. No i ludzi na stadionie bylo ciutke mniej niz teraz bedzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#92
|
|
Oj z całym szacunkiem dla dorobku i siwych włosów Pana Oresta Lenczyka, ale ja bym taki pewny swego nie był , na jego miejscu. Coś czuję ,że Wisła dzisiaj zagra dobrze i skutecznie a Śląsk może się obejść smakiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#93
|
Nasze morale po 4 meczach przegranych z rzędu sa bardzo małe a czasu na odbudowanie nie ma. Bedzie cięzko nawet o remis. Przed meczem w Poznaniu byslismy w innej sytuacji. Morale drużyny były w 80 % a na dzisiaj są 10%. Po przegranym meczu ze SLaskiem bedzie juz stan krytyczny ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#94
|
|
Slask - Lech 3:1
Slask - Polonia 4:0 Legia - Slask 1:2 Ruch - Slask 0:1 Slask z czołówka naszej EX wygrywał Slask - Wisła ? Nie chce nic krakać ale.... :( |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#95
|
|
Cóz... po dzisiejszym meczu moze nam zostac tylko walka o PP
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#96
|
|
Wisla musi zagrac agresywnie i dac z siebie 100% wtedy jest szansa na walke ze Slaskiem jak rowny z rownym wynik jest sprawa otwarta
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#97
|
|
Pozostaje mieć tylko nadzieję że Śląsk w meczu z Wisłą potknie się może. Bo realnie rzecz biorąc szans na zwycięstwo z nim na jego terenie nie mamy niestety żadnych
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
#98
|
|
Cytat:
Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#99
|
|
Nie płakać, walniemy dzisiaj Sląska jak nic. I od dzisiaj marsz tylko w górę. Obstawiam 1:2
![]()
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#100
|
|
Uważam, że gorzej być już nie może, ale jednak wszystko po stronie Kazia Moskala. Jeżeli znowu poustawia drużynę jak w I połowie meczu z Górnikiem to będzie pozamiatane.
Mila ostatnio chorował, więc jego dyspozycja jest problemem. Najbardziej boję się o naszą lewą stronę - Sobota może wkręcić Diaza jak i Paljicia. Ćwielong moim zdaniem jest przeciętny. Wierzę w wygraną - w końcu na Amikę pojechalismy po porażkach u siebie z Lechią i z APOELEM, a było dobrze. Przecież w końcu chłopaki zaczną trafiać Boguski, Małecki, Iliev czy Genkov - przynajmniej jeden z nich dzisiaj się przełamie. ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#101
|
|
Biorąc pod uwagę naszą obecną formę we Wrocławiu może być bardzo źle, ale z drugiej strony wszystkie kiepskie mecze były bez Meliksona i Małego a oni stanowią trzon Wisły, dzisiaj Mały zagra więc jakieś światełko w tunelu się pojawia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#102
|
|
|
Member
Od: 01.2004
Offline |
#103
|
|
Mecz trudny... Bez wielkich oczekiwań. Podstawa to dobrze zacząć ze Śląskiem... Problem w tym, że Wisła w ostatnim czasie ma kiepskie otwarcia meczów. Nie dobrze to wróży na dziś.
![]()
Hey Robert Maaskant, help me out
I'm flying blind, I'm flying blind You know the way to work things out To colorize and still feel fine |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#104
|
|
Ciekawe jaka forma Malego
Mam nadzieje ze szarpnie dzis kilka razy ![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#105
|
|
Mały i Genkow zmienią oblicze drużyny!
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#106
|
|
Maly glodny gry to bedzie zasowal poda zamiast kiwnac i bedzie dobrze jesli zagra dzis oczywiscie
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline |
#107
|
|
Niektórzy piszą, że gorzej być nie może. Ale czy porażka dziś będzie oznaczała, że jest gorzej? Absolutnie nie. Przegrać ze Śląskiem na ich stadionie to normalka więc nie wiem po co sie niektórzy napinają. Ja dziś obstawiam 1:1. Gra będzie oczywiście w naszym wykonaniu taka jak zwykle. jedna pilka przez środek i już 100% sytuacja dla rywala, a u nas męczarnie ale coś wpadnie. O dziwo Śląsk u siebie nie gra jakiejś mega ofensywnej piłki. Czy to z Lechem czy z Polonią gra byla bardzo wyrównana a zwycięstwa zbyt wysokie jak na przebieg spotkania. Dlatego po tym meczu spodziewam się wielu komentarzy w stylu "jest lepiej", "graliśmy coś ze Śląskiem", "jest światełko w tunelu".
Liczę na dobry występ...no własnie kogo? Soboty, Kazimierczaka i Mili. W tym meczu ich dobra gra mnie zadowoli. Oby WKS zdobył mistrza bo w mistrza dla nas w tym sezonie nie wierzę. |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#108
|
|
Będzie jak z Gdyni na wiosne 2011
Dobry ciężki mecz bramka Małego w końcówce i WYGRANA i CAŁE FORUM ZAPRASZA MNIE NA PIWKO ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#109
|
|
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara
![]() ![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#110
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#111
|
|
chyba kogoś pokarze
Tylko kogo Chyba że chodziło pokazanie.... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#112
|
|
W tym meczu Wisla wbrew pozorom nie ma juz nic do stracenia. Niektorzy i tak na Wisle postawili krzyzyk w kontekscie MP. Druzyna ma wiec cos do udowodnienia sobie i innym. Nikt przed tym meczem na Wisle nie stawia co jest akurat atutem. Niech Slask sie meczy z mianem faworyta. Zobaczymy jak dlugo uciagna ten ciezar.
My mozemy dzis zagrac na luzie. Tak powinnismy do tego podejsc a nie myslec, ze jak przegramy to bedzie "po zawodach". Kontuzje, luki w skladzie, zmiana trenera, slabe wyniki itd. Wszystko przeciw Wisle jednak jak to czesto bywa wlasnie w takich sytuacjach i takich meczach zespol pokazuje charakter. Wierze, ze tak bedzie i tym razem. We Wronkach tez mielismy byc rozjechani, a zagralismy tam chyba najlepszy mecz w sezonie. Wierze, ze dzis druzyna pokaze charakter, chec do gry i ze wciaz z Mistrzem Polski trzeba sie liczyc nawet mimo pewnych problemow. Tak wiec, NAPRZOD WISELKO! ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#113
|
|
Idealny mecz na przełamanie, z liderem ligi dodatkowo grającym u siebie przy prawie 43 tysiącach widzów !
W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#114
|
Ok, spadam na mecz, pozdro ![]()
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#115
|
|
Za to co ostatnio gramy nie mamy prawa wygrac ze Śląskiem niech mistrz jedzie do Wrocławia....
![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#116
|
Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0. PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem...
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.11.2011 o godz. 19:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#117
|
|
W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach.... ![]() A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko... ![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#118
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#119
|
|
Kiedy będzie skład
![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#120
|
|

|
||||||
![]() |
|
|