The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 25.11.2011, 22:26
Brawo Kaziu, brawo kopacze.
Lechia,BB,derby, Żabole - po co nam to było...
Teraz musimy tłuc wszystkich jak leci... kto następny do sklepania?
Ostatnio edytowane przez arti : 26.11.2011 o godz. 06:36.
Odpowiedz cytując
Feliwald
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 25.11.2011, 22:27
Nareszcie wygrana...tego potrzebowaliśmy. Na plus zdecydowanie Pareiko, był dziś niesamowity.
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 25.11.2011, 22:27
Lamey, Jirsak, Genkov, Palijć - słaby mecz. Świetnie Pareiko, bardzo dobrze Boguski i Wilk, nieźle Iliev i Czekaj.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 25.11.2011, 22:28
Naprawdę fajnie się oglądało ten mecz. Cios za cios, akcje raz pod jedną, raz pod drugą bramką, przyjemnie było popatrzeć. Sporo walki i determinacji u naszych piłkarzy, to się chwali. Pareiko świetne interwencje. Dobry mecz. Dziękuję za widowisko i pozdrowienia dla braci z Śląsk Wrocław. Jeżeli ktoś miałby zdobyć mistrza oprócz nas, to z całego serca życzę tego właśnie Śląskowi.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 25.11.2011, 22:28
http://deplus.pl/news.php?readmore=21

"Wisła zagrałą dojrzalej dlatego wygrała, Iliev grał jak Ljuboja w środę"

komentarz po meczu
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 25.11.2011, 22:29
brawo dla Pareiki
kawal dobrej roboty w przodzie zrobil Genkov, fajnie gral Iliev tylko czesciej moglby on wykonywac ostatnie podanie
Nunez cwaniak, dobrze sie zachowal w polu karnym
i gdzie ten wielki Slask pana Oresta Lenczyka?

Odpowiedz cytując
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 25.11.2011, 22:30
Wreszcie Wisła zagrała tak że dało się to oglądać. Wrewszcie zawodnicy mieli jakis pomysł jak wspólnie zrobić jakąś akcje. Brawo Kazek !
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 25.11.2011, 22:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Brawo Kaziu, brawo kopacze.
Lechia,BB, Żabole - po co nam to było...
Teraz musimy tłuc wszystkich jak leci... kto następny do sklepania?
Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 25.11.2011, 22:32
widze ze nasi zawodnicy zmotywowali sie, widmo wielkiej rewolucji w zimie ich wystraszyla

Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 25.11.2011, 22:33
Mecz fajny emocjonujący. Zawodnikom naszym nie brakowało zaangażowania, Boguski nareszcie po kontuzji niezły mecz, świetny mecz Wilka, no i nawet Mały już w pierwszym meczu po kontuzji mógł strzelić. Genkov mi się podobał bo walczył na całym boisku, na pewno jest bardziej zaangażowany w grę niż zazwyczaj Biton, który jest bardziej łowcą goli niż walczakiem i pewnie dlatego dzisiaj na niego postawił Moskal
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 25.11.2011, 22:33
Wygraliśmy bo grajkowie chcieli wygrać. Determinacja + trochę wyobraźni i są 3 pkt, prosta recepta na zdobywanie pkt do końca rundy jesiennej..
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 25.11.2011, 22:33
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 25.11.2011, 22:34
Gdyby nie Pareiko nie byłoby tak fajnie. Fart i tyle, pomimo dużo lepszej gry. Dobranoc.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 25.11.2011, 22:35
A tak na spokojnie, bohaterem meczu Parejko, ale i Nunez (bo wypracował bramkę i dobrze grał). Najsłabszy Paljić, transfer LO absolutnie niezbędny. Jak wróci jeszcze Melikson to nie jest źle.

To co niepokoi to proste błędy w obronie (Lamey regularnie pozwalał na dośrodkowania, a zwłaszcza Paljić który sam w sobie jest zagrożeniem dla gry obronnej) i brak spokoju w wykańczaniu akcji w kontekście tzw. ostatniego podania (tu niezbędny jest powrót Meliksona i również 2-gi transfer kogoś podobnego do Iliewa).
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.11.2011 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 25.11.2011, 22:37
Boże ale Śląsk gra kapę... nie spodziewałem się że zagrają tak słabo... Wszystko wskazuje na to że Legia może odskoczyć niedługo. Wiele zależy od jutrzejszego meczu. Jak jutro wygrają to ostatnie 2 mecze pewnie też.

Co do meczu to Śląska pomysł na grę polegał na wymuszaniu rzutów wolnych. Śmieszne to troche jak w 20 minucie z połowy kopie wolnego Mila i wszyscy wędrują w pole karne jakby liczyli tylko na takie sytuacje.

Wisła zagrała standardowo jedyna różnica była taka jak na Lechu, czyli dużo miejsca w ataku. Wtedy nasze gwiazdy mogą się rozpędzić.

Tak czy siak Jirsak znów przeszedł obok meczu. Nie mogę zdzierżyć tego chłopa. To garguła przynajmniej walczy w obronie. Traci po debilnych podaniach ale to wynika z tego że ryzykuje i jest pod grą. Ktoś pamięta jakieś podanie do przodu Jirsaka dziś?

Zwycięstwo cieszy. Potrzebne 6 pkt w pozostałych meczach i może coś z tego jescze będzie.
Odpowiedz cytując
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 25.11.2011, 22:37
moce napisał(a):Wyświetl post
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa
Pecha? Bo przegralismy grajac slabo? Jezeli po slabej grze remis z tym zespolem to byl dobry wynik to mamy rozne priorytety.
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 25.11.2011, 22:38
Kto sie ze mna zgadza, ze Pareiko graczem meczu? W koncu sa 3pkt i odradzamy sie jak Fenix z popiołu
Odpowiedz cytując
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 25.11.2011, 22:38
Wisla w koncu walczyła grałą presingem i zalezało im na wygranej biegali walczyli nie odpuszczali zadnej pilki
[/URL]
Odpowiedz cytując
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 25.11.2011, 22:38
proponuję wyłaczać możliwość komentowania podczas meczów... kilku "znafcuw" ze str 5 nie musiałoby się spalić ze wstydu...
Odpowiedz cytując
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 25.11.2011, 22:39
Dobry mecz, wreszcie było widać jakieś schematy w ofensywie np. te wejścia Nuneza i Wilka do przodu. Poza tym Czarek w końcu grał do przodu! U Maaskanta często podawał do tyłu i pilnował żeby nie zepsuć.

Takie moje oceny na szybko:

Pareiko - 8 (dwie razy nas uratował, jeden błąd)
Lamey - 6 (bez większych błędów)
Czekaj - 6 (poprawnie_
Diaz - 5 (kilka razy nie pewnie interweniował)
Paljić - 4 (kilka dysyć poważnych błędów)
Wilk - 8 (zawodnik meczu według mnie)
Nunez - 7 (dobrze i w ofensywie i w naszym polu karnym)
Jirsak - 6 (najgorzej z środka pola)
Iliev - 6 (dużo wiatru mało pozytku jak zwykle zresztą)
Boguski - 6 (walczył, ale znikał za często)
Genkov - 6 (wiele pojedynków w powietrzu wygrywał, umiał przetrzymać piłkę)
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 25.11.2011, 22:41
Brawo Kopacze !
Paljić - żenada!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 25.11.2011, 22:41
thechris napisał(a):Wyświetl post
Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.
Jesteś ładną dziewczyną, thechris....
ale na tym forum to Ty lepiej czytaj, zamiast pisać.
;-)

najbardziej podobała mi się pod koniec spotkania mina Oresta (tak... Oresta, a nie Lenczyka, trochę mu poorestuję)
wściekłość, niedowierzanie, bezradność...
Śląsk to bracia, Orest to sklerotyczny bęcwał (to za wszystkie jego wypowiedzi przeciw Wiśle kiedy trenował sąsiadkę zza Bloń).
Słusznie pisalem na poczatku tego wątku: życzę dobrze Śląskowi, więc niech szukają trenera z prawdziwego zdarzenia a nie strażaka Oresta.
Tyle moich wolfizmów na dzień dzisiejszy.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.11.2011 o godz. 22:45.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 25.11.2011, 22:41
Po tym meczu widać ile dla nas znaczy Małecki. Przebywał na boisku kilkanaście minut, ale to właśnie on najbardziej zagroził bramce rywala. Następnym razem chciałbym zobaczyć go na boisku w dłuższym wymiarze czasowym, a ponadto wydaje mi się, że Biton jest jednak lepszy od Genkova...
Odpowiedz cytując
ziutek7
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 25.11.2011, 22:42
No to jak ? Przełamanie ?

Mamy 2 mecze u siebie teraz z Widzewem i Polonia. Jeśli je wygramy to będzie głośny sygnał dla reszty stawki, że będzie walka o mistrza i potwierdzenie, ze dzisiejsza gra to nie jednorazowe sprężenie sie.
Odpowiedz cytując
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 25.11.2011, 22:43
Wreszcie dało się oglądać naszą grę, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej dobrze że Kaziu zrobił szybkie zmiany bo gra wyraźne siadała.

Jak widać po dzisiejszym meczu, wystarczyło 45 min gry piłką i można wygrać z kandydatem na mistrza. Warto podkreślić, że dalej gramy eksperymentalnym składem, a jednak "magiczna" gra bez piłki może rozłożyć nawet najlepszych.
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 25.11.2011, 22:44
Ja tam naszej "timobaj" s-klasy nie oglądam bo dbam o zdrowie. Ale... jakim cudem taki Śląsk jest liderem ? My graliśmy tak se (nie było takiej nędzy jak z Podbeskidziem), ale za to WKS grał pyte jak jakaś Cracovia.
Ale - punkty zdobyte więc utrzymać to co jest
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 25.11.2011, 22:45
Slask z Lenczykiem mistrza nie zdobedzie, Lenczyk zrobi to samo co z Belchatowe
teraz trzeba u siebie wygrac z Polonia i Widzewem i spokojnie zime przepracowac i walczyc potem
bo terminarz bedzie latwiejszy, u siebie Legia,Lech,Cracovia,Slask

Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 25.11.2011, 22:45
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Pecha? Bo przegralismy grajac slabo? Jezeli po slabej grze remis z tym zespolem to byl dobry wynik to mamy rozne priorytety.
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem.
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze
Ostatnio edytowane przez moce : 25.11.2011 o godz. 22:47.
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 25.11.2011, 22:48
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Mecz fajny emocjonujący. Zawodnikom naszym nie brakowało zaangażowania, Boguski nareszcie po kontuzji niezły mecz, świetny mecz Wilka, no i nawet Mały już w pierwszym meczu po kontuzji mógł strzelić. Genkov mi się podobał bo walczył na całym boisku, na pewno jest bardziej zaangażowany w grę niż zazwyczaj Biton, który jest bardziej łowcą goli niż walczakiem i pewnie dlatego dzisiaj na niego postawił Moskal
Bo to był pierwszy mecz Boguskiego po kontuzji. W limanowej to można kapuste tarasić. Jak złapie formę to Melikson ława. Przez Maaskanta Boguś marnował sie pół roku. A na siłę pchali Gułę który jest już prawie emerytem i to po przejściach.

Mecz niemrawy ślizgają się, przewracają, potykają na piłce. Jak okręgówka tylko trawa równiejsza i światła włączyli.

A tym co piszą ze wynik to fart proponuję rozpęd i baranka. Tak do sprawy podchodzac wszystko w naszej lidze to fart albo niefart.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 25.11.2011, 22:49
no to jescze jeden wolfizm (wolfy, wybacz)
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Ja tam naszej "timobaj" s-klasy nie oglądam bo dbam o zdrowie. Ale... jakim cudem taki Śląsk jest liderem ?
czytać więcej chłodnych analiz FraMata, a nie ulegać emocjom i zwalniać trenerów. Wtedy będzie wiadomo dlaczego Śląska jest, wbrew logice, liderem i dlaczego nie zostanie mistrzem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:46.