
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
na wstępie zaznaczę : Nie bronie TYCH ludzi,ale też nie jestem od ich oceniania. ile ludzi najebało tego chłopa z TVP ? jeden z 5.000 Podaje Ci przykład ; Podobno jeden z Naszych kibicow pobił po meczu PIŁKARZA ARKI. Nie obiektywa tylko piłkarza druzyny przeciwnej. I z racji ze za chłopa ręczysz, dajesz sobie obciąć ręke za to ze ten fotoreporter nie zrobił NIC za co jakiś tam .......nięty kibic Lecha go kopnął ? W sensie, nie robił twarzówek ani nic, w ogole przypadkowo był na meczu. zdzichu zadam Ci pytanie : Czy kieydkolwiek byłes na R22 na fecie mistrzowskiej? Jeśli tak to czy zachowywałes sie jak bydło ,czyli My kibice czy też nie?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.05.2011 o godz. 15:56.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|