
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 18 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
298 | 95,51% |
| Remis |
|
10 | 3,21% |
| Zwycięstwo Widzewa |
|
4 | 1,28% |
| Głosujących: 312. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#11
|
|
Lech odpada - 11 pkt straty to już jest za dużo. Niby w tamtym sezonie Wisla ładne prezenty dala druzynie z Poznania, ale tym razem Lech jest slaby i nie odrobi.
Legia - słaba jak nigdy, przegrywa mecze u siebie, traci na wyjazdach. Trzeba do meczu w Warszawie mieć dobrą przewagę, bo mogą się spiać i będzie tak jak z Polonią W. Jagiellonia - Mówiłem, że Jagiellonia bez Grosika będzie miała problem, żeby utrzymać się na podium. Zeby Wiślacy sie nie rozprężyli i w Bytomiu nie zremisowali. |
|
|

|
||||||
|
|