The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.02.2015, 19:09
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Po tym jak porównałeś najlepsze ligi świata do naszego śmietnika piłkarskiej Europy przestałem czytać twój post...
dobra dobra, wy tylko lamentować potraficie. Nawet gdyby polska liga to była najlepsza liga świata, zawsze znajdziecie pretekst, żeby nie iść na Pogoń, a jak przyjedzie Legia to żeby iść. Jak Wisła była na szczycie (z Żurawksimi Frankowskimi, Błaszczykowskimi, Kosowskimi czy Meliksonami) to też były frekwencje poniżej 10 000 i lament, że nie chodzę, bo zamiast wygrać 5:0 to wygrali 2:0 że ch.ja grają. Po prostu mentalność macie .....ową. Nie potraficie się cieszyć z małych rzeczy, nawet z tego jak Boguski się wypier.... W Anglii i Niemczech potrafią bo nikt nie narzeka, że jakaś słaba angielska drużyna z przekroju I ligi i Premiership nie gra o mistrzostwo z Chelsea i Man City, tylko mają to w dupie i chodzą cały czas zabijając się o bilety, żeby kibic Burnley mógł zobaczyć jakiś Crystal Palace, Reading czy inne gówno, a Legia nawet na Celtic 25 tys nie potrafi rozprowadzić w niby ich szczytowym momencie i grze o wszystko. Nie gadajcie głupot kto jest dobrym kibicem temu sezonowe koniunktury stylu życia nie zmienią i chodził będzie zawsze.
Jeszcze raz powtarzam, że dla kibica najemnicy nie grają roli a problem leży w mentalności i nastawieniu. Zresztą widać to po młynie, którego honor póki co ratują baby...

p.s dalej wprowadzajcie chu.jową atmosferę lamentujcie i płaczcie że ktoś tam się wyje.bał. Jest prosty wybór Jak wam się nie podoba, to nie chodźcie, nikt was nie zmusza. A jak już z jakiegoś powodu macie karnet/bilet to nie obrzydzajcie innym kibicom radości z tego że mogą być na meczu i spędzić czas w WIŚLACKIEJ atmosferze, bo są tacy ludzie, że dla niektórych to jest ważniejsze niż te wasze tphu... "sukcesy"
Ostatnio edytowane przez palikot : 24.02.2015 o godz. 19:22.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:10.